Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
Val Saint Lambert

Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.

A Val Saint Lambert round vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1992 with certificate. A gift for 25 years of service at Philips.
Dim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kg
SKU: 3001240195.
Categories: Kristal, XXe eeuw.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #195
Estimate: € 800 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint Lambert

  • #205
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, zwart en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd + naam J. M. Hoper (?) 71/2/92.

    A Val Saint Lambert vase, black and colorless crystal, signed and numbered + name J. M. Hoper (?) 71/2/92.
    No longer available
    Dim. h 32 x Ø 14 cm 5,2 kg
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #55
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt.

    A cut crystal vase, colored green in the mass. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #285
    Val Saint Lambert

    Een vintage Val Saint Lambert vaas, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker.

    A vintage Val Saint Lambert vase, green in color, marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #408
    Val Saint Lambert

    Een blauwe kristallen schaal, onderaan gemerkt.

    A blue crystal bowl, marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 10 x Ø32,5cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #338
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa, getekend en genummerd 100/150.

    A cut crystal vase, colorless and blue in the mass, signed and numbered 100/150.
    No longer available
    Dim. h 17 x Ø 11.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #383
    Val Saint Lambert

    Een blauw kristallen bonbonnière. Onderaan gemerkt.

    A blue crystal bonbonniere. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 26 x Ø15cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #101
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, Val Saint Lambert, kleurloos en groen in de massa, niet gemerkt.

    A crystal vase, Val Saint Lambert, colorless and green throughout, unmarked.
    No longer available
    Dim. h 25 x Ø 17 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #313
    Val Saint Lambert

    Een kleurloos kristallen karaf, Val Saint Lambert, niet gemerkt met genummerde dop.

    A colorless crystal vase, Val Saint Lambert, unmarked with numbered stopper.
    No longer available
    Dim. h 32 x Ø 13.5 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #55
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt.

    A cut crystal vase, colored green in the mass. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #55
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt.

    A cut crystal vase, colored green in the mass. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #55
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt.

    A cut crystal vase, colored green in the mass. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #55
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt.

    A cut crystal vase, colored green in the mass. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #55
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt.

    A cut crystal vase, colored green in the mass. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #55
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt.

    A cut crystal vase, colored green in the mass. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #55
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt.

    A cut crystal vase, colored green in the mass. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #55
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt.

    A cut crystal vase, colored green in the mass. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #55
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt.

    A cut crystal vase, colored green in the mass. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #55
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt.

    A cut crystal vase, colored green in the mass. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #55
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt.

    A cut crystal vase, colored green in the mass. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #55
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt.

    A cut crystal vase, colored green in the mass. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More