Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Val Saint Lambert vaas, kleurloos en blauw in de massa, getekend en genummerd 100/150.
Val Saint Lambert

Een geslepen kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa, getekend en genummerd 100/150.

A cut crystal vase, colorless and blue in the mass, signed and numbered 100/150.
Dim. h 17 x Ø 11.5 cm
SKU: 3001240338.
Categories: Kristal, XXe eeuw.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #338
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint Lambert

  • #205
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, zwart en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd + naam J. M. Hoper (?) 71/2/92.

    A Val Saint Lambert vase, black and colorless crystal, signed and numbered + name J. M. Hoper (?) 71/2/92.
    No longer available
    Dim. h 32 x Ø 14 cm 5,2 kg
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #195
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.

    A Val Saint Lambert round vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1992 with certificate. A gift for 25 years of service at Philips.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kg
    Estimate: € 800 / 1000
  • #55
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt.

    A cut crystal vase, colored green in the mass. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #285
    Val Saint Lambert

    Een vintage Val Saint Lambert vaas, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker.

    A vintage Val Saint Lambert vase, green in color, marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #408
    Val Saint Lambert

    Een blauwe kristallen schaal, onderaan gemerkt.

    A blue crystal bowl, marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 10 x Ø32,5cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #383
    Val Saint Lambert

    Een blauw kristallen bonbonnière. Onderaan gemerkt.

    A blue crystal bonbonniere. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 26 x Ø15cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #101
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, Val Saint Lambert, kleurloos en groen in de massa, niet gemerkt.

    A crystal vase, Val Saint Lambert, colorless and green throughout, unmarked.
    No longer available
    Dim. h 25 x Ø 17 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #313
    Val Saint Lambert

    Een kleurloos kristallen karaf, Val Saint Lambert, niet gemerkt met genummerde dop.

    A colorless crystal vase, Val Saint Lambert, unmarked with numbered stopper.
    No longer available
    Dim. h 32 x Ø 13.5 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #101
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, Val Saint Lambert, kleurloos en groen in de massa, niet gemerkt.

    A crystal vase, Val Saint Lambert, colorless and green throughout, unmarked.
    No longer available
    Dim. h 25 x Ø 17 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #101
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, Val Saint Lambert, kleurloos en groen in de massa, niet gemerkt.

    A crystal vase, Val Saint Lambert, colorless and green throughout, unmarked.
    No longer available
    Dim. h 25 x Ø 17 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #101
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, Val Saint Lambert, kleurloos en groen in de massa, niet gemerkt.

    A crystal vase, Val Saint Lambert, colorless and green throughout, unmarked.
    No longer available
    Dim. h 25 x Ø 17 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #101
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, Val Saint Lambert, kleurloos en groen in de massa, niet gemerkt.

    A crystal vase, Val Saint Lambert, colorless and green throughout, unmarked.
    No longer available
    Dim. h 25 x Ø 17 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #101
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, Val Saint Lambert, kleurloos en groen in de massa, niet gemerkt.

    A crystal vase, Val Saint Lambert, colorless and green throughout, unmarked.
    No longer available
    Dim. h 25 x Ø 17 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #101
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, Val Saint Lambert, kleurloos en groen in de massa, niet gemerkt.

    A crystal vase, Val Saint Lambert, colorless and green throughout, unmarked.
    No longer available
    Dim. h 25 x Ø 17 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #101
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, Val Saint Lambert, kleurloos en groen in de massa, niet gemerkt.

    A crystal vase, Val Saint Lambert, colorless and green throughout, unmarked.
    No longer available
    Dim. h 25 x Ø 17 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #101
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, Val Saint Lambert, kleurloos en groen in de massa, niet gemerkt.

    A crystal vase, Val Saint Lambert, colorless and green throughout, unmarked.
    No longer available
    Dim. h 25 x Ø 17 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #101
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, Val Saint Lambert, kleurloos en groen in de massa, niet gemerkt.

    A crystal vase, Val Saint Lambert, colorless and green throughout, unmarked.
    No longer available
    Dim. h 25 x Ø 17 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #101
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, Val Saint Lambert, kleurloos en groen in de massa, niet gemerkt.

    A crystal vase, Val Saint Lambert, colorless and green throughout, unmarked.
    No longer available
    Dim. h 25 x Ø 17 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #101
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, Val Saint Lambert, kleurloos en groen in de massa, niet gemerkt.

    A crystal vase, Val Saint Lambert, colorless and green throughout, unmarked.
    No longer available
    Dim. h 25 x Ø 17 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #101
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, Val Saint Lambert, kleurloos en groen in de massa, niet gemerkt.

    A crystal vase, Val Saint Lambert, colorless and green throughout, unmarked.
    No longer available
    Dim. h 25 x Ø 17 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More