Other lots in this auction
-
#166Een hardhouten commode met vijf laden en een marmeren blad, versierd met ingelegde motieven van parelmoer en details van ivoor en ebbenhout.
Une commode en bois dur à cinq tiroirs et tablette en marbre, décorations incrustées en nacre, détails en ébène et ivoire.No longer availableDim. 138 x 117 x 58 cmEstimate: € 400 / 600 -
#795Een schommelpaard van gepolychromeerd hout.
Un cheval à bascule en bois polychrome.No longer availableDim. h 92 cmEstimate: € 100 / 120 -
#818Een lampenvoet van geblazen meerkleurig Muranoglas.
Un pied de lampe en verre soufflé polychrome. Murano.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#164Louis De Saeger“Bloemstilleven met schelpen.” Pastel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, coquillages”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 44 x 42 cmEstimate: € 150 / 200 -
#461LladroEen geisha van polychroom porselein.
Une geisha en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 35 / 50 -
#130Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,72 ct. VVS1 en drie rijen briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,72 ct VVS1 et trois rangées de brillants ayant un poids total de ± 0,34 ct.No longer availableDim. 5,59 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#660Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt met Mahi-decor.
Un tapis d’Inde en laine noué main, décor Mahi.No longer availableDim. 185 x 120 cmEstimate: € 120 / 200 -
#484Jack GoderisPeriod: 1916 - 1971“Volk op het strand”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Des gens à la plage”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#707Twee figuurtjes van gebeeldhouwd steen op metalen sokkeltjes.
Deux figures en pierre sculptée sur socles en métal.No longer availableDim. h: 13 & 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#858Een oude boog voor wipschieting. Met originele pees Yvonne Delavie, Jemappes.
Un arc ancien pour le jeu du papegai. Corde d’origine Yvonne Delavie, Jemappe.No longer availableDim. l: 214 cmEstimate: € 40 / 60 -
#256J. DepréEen staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 200 / 300 -
#412Een paar kandelaars van deels gesatineerd glas met de voet in de vorm van vier vogels.
Une paire de candélabres partiellement en verre satiné et les pieds en forme d’oiseaux.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35

