#366Een smalle en een brede piëdestal van grijsgepatineerd hout.
#665Twee oude textielstempels, waarbij één Europese en één Indische.
#691Een Chinese tijger van gesculpteerd hout op sokkel.
Un tigre chinois en bois sculpté sur un socle.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#351Een lot diverse klinken voor binnendeuren, omstreeks 1900.
Un lot de divers clenches pour portes d’intérieure, +- 1900.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#499Helena RiedelPeriod: 1901 - 1991“Zonsondergang op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Coucher de soleil en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 102 x 83 dmEstimate: € 40 / 60 -
#135Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten wit en zwart met een gezamenlijk gewicht van ± 1,08 ct.
Une paire de boucles d’oreilles sertie de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 1,08 ct.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 850 / 950 -
#647Een Inro-doosje van gelakt bamboehout met een decor van kraanvogels, waarbij één van parelmoer. Afgewerkt met een fijn gesculpteerde netsuke van een meermin. Omstreeks 1900.
Une boîte Inro en bambou laqué au décor de grues dont une grue en nacre. Finition d’un netsuke sculpté en forme de sirène. +- 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#817Twee Kameroenese Douala maskers
Deux masques Douala du Cameroun.No longer availableDim. L: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#260Een 18 karaats wit gouden ring met bezet met een centrale diamant emerald cut van ± 0,90 ct. en twee diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central ‘Emerald Cut ‘ de ± 0,90 ct et de deux diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 2500 / 2700