#676BaharlouEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#766Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
#245Een twee kleuren 18 karaats gouden sleutelzakhorloge met gedreven bloemen versierd. In origineel etui.
#36Drie dezelfde houders van zilver zonder glas en twee dezelfde houders van zilver zonder glas. Belgische importkeur 1814 - 1831.
Trois supports en argent sans verre et deux supports en argent sans verre. Poinçon d’importation belge 1814 - 1831.No longer availableDim. 290 gEstimate: € 30 / 50 -
#29Jozef VindevogelPeriod: 1859 - 1941“De ongenode gast”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1918.
”L’invité non bienvenu”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1918.No longer availableDim. 21 x 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#288John WarminckEen mahoniehouten tafelklok in Engelse stijl. Met sleutel.
#111Een paar sierzuiltjes van brons. Omstreeks 1900.
#795Een schommelpaard van gepolychromeerd hout.
Un cheval à bascule en bois polychrome.No longer availableDim. h 92 cmEstimate: € 100 / 120 -
#824Een kleine verzilverde bollantaarn.
#455Een kom van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un bol en faïence bleue et blanche de Delft. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 25 / 35