Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Eén van de werken van Hercules - De vleesetende paarden van Diomedes” Gedrukt wandtapijt, vroeg 20ste eeuw.

“Eén van de werken van Hercules - De vleesetende paarden van Diomedes” Gedrukt wandtapijt, vroeg XXste eeuw.

”Un des travaux d’Hercules - Les chevaux carnivores de Diomedes”. Un tapis mural, début XXième siècle.
Dim. 201 x 235 cm
SKU: 2901190106.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #106
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #130

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,72 ct. VVS1 en drie rijen briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,72 ct VVS1 et trois rangées de brillants ayant un poids total de ± 0,34 ct.
    No longer available
    Dim. 5,59 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #471

    Een albasten bonbonnière met schelpvormig deksel en met koperen monturen.

    Une bonbonnière en albâtre, couvercle en forme de coquillage et montures en cuivre.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #639
    Jeroen Oosterman

    “Compositie.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Composition”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #722

    Een theekommetje met bordje van Chinees porselein met bianco-sopra-bianco- decor en een meerkleurige scène met personages. XVIIIe eeuw.

    Un petit bol à thé et soucoupe en porcelaine de Chine, décor bianco-sopra-bianco et une scène de personnages polychrome. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #547

    “Wijze met kind en hert”. Een groep van fijn gesculpteerd Chinees ivoor. Op houten sokkel. Eerste helft XXste eeuw.

    ”Sage et enfant et cerf”. Un groupe en ivoire de Chine finement sculpté. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #613

    “Musicerend koppel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Couple de musiciens”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #600

    Een lage Chinese tafel.

    Une table basse chinoise.
    No longer available
    Dim. 34 x 118 x 164 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #893

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Niet gemerkt. Enkele kleine schilfers aan de ribben.

    Un vase en cristal taillé incolore. Pas de marque. Quelques dégâts aux côtes.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #695

    “Cupido op een zuiltje”. Een bronzen beeldje op albasten sokkel. E”n vleugeltje gebroken.

    ”Cupidon sur une colonne”. Une statue en bronze sur socle en albâtre. une aile cassée.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #629
    Collet Bitker

    “Le déjeuner sur l’herbe”. Een kunstmap met drie lithografieën, genummerd op 125 exemplaren. Allen gesigneerd.

    ”Le déjeuner sur l’herbe”. Un album de trois lithographies, numérotées sur 125 exemplaires. Signées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #872

    Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd hout.

    Une statue africaine représentant un ancêtre en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #579

    “Moulin rouge”. Gemengde techniek. Draagt handtekening.

    ”Moulin Rouge”. Techniques mixtes. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More