Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Eén van de werken van Hercules - De vleesetende paarden van Diomedes” Gedrukt wandtapijt, vroeg 20ste eeuw.

“Eén van de werken van Hercules - De vleesetende paarden van Diomedes” Gedrukt wandtapijt, vroeg XXste eeuw.

”Un des travaux d’Hercules - Les chevaux carnivores de Diomedes”. Un tapis mural, début XXième siècle.
Dim. 201 x 235 cm
SKU: 2901190106.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #106
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #99
    Gregoire

    “Visser op de oever”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    ”Pêcheur sur la rive”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 28 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #570

    Een fijn handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Un tapis du Pakistan en laine noué main. Travail précis.
    No longer available
    Dim. 174 x 124 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #168

    Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.

    Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #268

    Een bord van Brussels aardewerk met een meerkleurig decor van een roos. Brussel, XVIIIe eeuw. Gerestaureerd.

    Une assiette en faïence de Bruxelles, décor polychrome d’une rose. Bruxelles, XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #107
    Amstel Royal Holland

    Een paar siercachepots van meerkleurig Gouds plateel, versierd met een gestileerd plantendecor. Onderaan gemerkt.

    Deux cache-pot de décoration en faïence de Gouda, décoration de plantes stylisées. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm h: 15 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #38

    Een paar vazen van Vieux Paris porselein met een polychroom decor van vissers.

    Une paire de vases en porcelaine Vieux Paris, décor de pêcheurs polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #883

    Een paar kleine vaasjes van Canton porselein (H. 19 cm, schilfer aan een rand, haarscheur in beide) en een vaasje van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en vogels (H. 23 cm).

    Une paire de petits vases en porcelaine de Canton (H 19 cm, éclat au bord, cheveux dans les deux vases) et un vase en porcelaine de Chine au décor famille-rose de fleurs et d’oiseaux (H 23 cm).
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #648
    Casper D.

    “Zuid-Afrikaans stamhoofd”. Een bronzen buste. gesigneerd en genummerd 265/300.

    ”Chef de tribu sud-africain”. Un buste en bronze. Signé et numéroté 265/300.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #654
    Corneille

    Een lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.

    Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.
    No longer available
    Dim. 67 x 56 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #719

    “Jonge vrouw met duif”. Een handgeschilderd miniatuur op porselein.

    ”Jeune femme et pigeon”. Une miniature sur porcelaine.
    No longer available
    Dim. 12 x 9 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #257

    Kleerborstel deels met geel email versierd, deels van massief zilver. Keuren van Birmingham, datumletter F voor 1930.

    Console et ciel, ainsi que deux couronnes de statues religieuses.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #843

    Een paard van meerkleurig geglazuurd Chinees aardwerk naar een voorbeeld uit de T’ang en een vogel van groen geglazuurd aardewerk.

    Un cheval en faïence de Chine polychrome et glaçurée d’après le T’ang, et un oiseau vert.
    No longer available
    Dim. h: 28 & 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More