Other lots in this auction
-
#53Boch KeramisEen vaas van aardewerk met een meerkleurig reliëfdecor van dieren. Onderaan gemerkt. Decor ‘La Maîtrise’ D806.
Un vase en faïence , décor en relief d’animaux polychrome. marque sous la base. Décor ‘La Maîtrise’. D806.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#821“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120 / 200 -
#46Een lot van drie verschillende borden van meerkleurig Delfts aardewerk. Eind XVIIIe en vroeg XIXe eeuw.
Un lot de trois assiettes différentes en faïence de Delft polychrome. Fin XVIIIème siècle et début XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 - 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#366Een smalle en een brede piëdestal van grijsgepatineerd hout.
Un piédestal étroit et un piédestal large, tous deux en bois à patine grise.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 50 / 80 -
#204Olof ArboreliusPeriod: 1842 - 1915“Zeilboot en sloepen bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1876’.
”Voilier et chaloupes au clair de lune”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1876’.No longer availableDim. 82 x 134 cmEstimate: € 500 / 750 -
#172Marinus Van Eys“Woonst bij een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Habitation auprès d’un chemin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#371Vier paar kandelaars, waarbij twee van rood koper, een paar van messing en een paar van wit metaal.
Quatre paires de candélabres, dont deux en cuivre rouge, une paire en laiton et une paire en métal blanc.No longer availableDim. h: 24 - 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#586LilihanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis de Perse en laine noué main. Usures.No longer availableDim. 418 x 332 cmEstimate: € 120 / 200 -
#662Eugène Antoine S. LavieillePeriod: 1820 - 1889“Nachtelijk hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage nocturne à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 57 cmEstimate: € 200 / 220 -
#225Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een hartvormige Afrikaanse smaragd van ± 2 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et une émeraude africaine de ± 2 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#518Een zittende Bodhisattva van brons.
Un Bodhisattva en bronze assis.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 110 / 150 -
#165Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,13 ct. en een Australische parel. Met certificaat.
Une chaîne en or rose avec pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,13 ct. et d’une perle australienne. Avec certificat.No longer availableDim. 4,39 gEstimate: € 500 / 600

