Similar lots by type
-
#223
“Reine des pres”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel naar Aug. Moreau.
“Reine des prés”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 300 / 350 -
#690Cacharel
“Anaïs Anaïs”. Een eau de toilette van 50 ml en een geparfumeerde melk van 100 ml in een Kerstfeest verpakking.
“Anaïs Anaïs”. Une eau de toilette de 50 ml et un lait parfumé de 100 ml dans un paquet de Noël.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#550Hermés Calèche
Een vaporisator lichaamsolie van 100 ml.
Vaporisateur à l’huile corporelle de 100 ml.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#440Rochas pour Homme
Een vaporisator eau de toilette van 100 ml en een body gel en deodorant in een reistas.
Vaporisateur eau de toilette de 100 ml et un body gel et déodorant dans un étui de voyage.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#7404711 Eau de Cologne
Drie verschillende verpakkingen van eau de Cologne, één in originele verpakking en één spray van 200, 100, en 150 ml.
Trois emballages différents d’eau de Cologne, un dans l’emballage d’origine et un spray. 200, 100 et 150 ml.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#435Loris Azzaro
“Oh la la”. Een vaporisator eau de parfum van 50 ml en een gel parfum.
“Oh la la”. Un vaporisateur à eau de parfum de 50 ml et un gel parfumé.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#590Ester Lauder
Een eau de parfum, beyond paradise in speciale verpakking van 150 ml.
Eau de parfum “beyond paradise” dans un emballage spécial de 150 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#500Guerlain
Een geparfumeerde lichaamscrème en olie van telkens 200 ml, en zeep alles samen in een cadeauverpakking.
Crème corporelle parfumée et huile, chaque fois 200 ml, ainsi qu’un savon. Emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#760Ted Lapidus, Léonard & Courrèges in blue
Drie vaporisators eau de toilette van 100, 50 en 30 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de 100, 50 et 30 ml.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#670Givenchy Amarige
Een vaporisator van eau de toilette 50 ml en silk body veil 200 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et “silk body veil” de 200 ml.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#430Chanel No 5
Drie vaporisators eau de toilette van drie maal 15 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de trois fois 15 ml.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#228
“Meisje bij de waterput”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel. Naar een werk van Henri Plé.
“Fille à côté d’un puits à eau”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Henri Plé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 250 / 350 -
#642
“De onbekwame fagotspeler”. Een bronzen buste op een sokkel van wit marmer. Naar een werk van Messerschmidt.
“Le joueur de basson sous-doué”. Buste en bronze sur socle en marbre blanc. D’après Messerschmidt.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 580 / 640 -
#227
“Nimfen en een sater”. Een groep van donkergepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Clodion.
“Nymphes et un satyre”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille. D’après Clodion.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 400 / 600 -
#632
Een paardenhoofd van donkergepatineerd brons.
Tête de cheval en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 65à / 700 -
#420Rochas
Een kennismaking doos met vijf verschillende eau de parfums.
Boîte d’introduction contenant cinq eaux de parfum différentes.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#660Tuscany
“Per Donna”. Een vaporisator eau de parfum van 100 ml.
“Per Donna”. Vaporisateur d’eau de parfum de 100 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#823
Een luchter van verguld brons in eclectische stijl met zes lichtpunten en glazen kapjes.
Lustre en bronze doré de style éclectique à six lumières et aux abat-jour en verre.No longer availableDim. L 124 cmEstimate: € 60 / 80 -
#630Rochas
Een eau de parfum van 50 ml en van geparfumeerd poeder van 100 g.
Eau de parfum de 50 ml et une poudre parfumée de 100 g.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#520Ungaro
Een eau de parfum van 125 ml.
Eau de parfum de 125 ml.No longer availableEstimate: € 70 / 120 -
#730Givenchy III en Organza
Parfum in speciale verpakking 30 ml, eau de toilette van 60 ml en silk body veil 200 ml.
Parfum dans un emballage spécial de 30 ml, eau de toilette de 60 ml et “silk body veil” de 200 ml.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#800Vanderbilt
Drie vaporisators eau de toilette en een geparfumeerde poeder.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette et une poudre parfumée.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#610Guy Laroche
“Fidji”. Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en zeep in een schelp. In een cadeauverpakking.
“Fidji”. Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et un savon dans une coquille. Emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#700Cacharel Amor pour Homme
Een vaporisator eau de toilette van 125 ml en een gel douche van 200 ml in speciale verpakking.
Vaporisateur d’eau de toilette de 125 ml et un gel douche de 200 ml dans un emballage spécial.No longer availableEstimate: € 50 / 100
Other lots in this auction
-
#74
Een lot van zeven lithografieën met Vlaamse spreuken van o.a. Albrecht Rodenbach.
Lot de sept lithographies aux proverbes flamands par Albrecht Rodenbach e.a.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#324
“Boeren bij een hoeve in een landschap”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘FLS’ en gedateerd 1642.
“Paysan devant une ferme dans un paysage”. Aquarelle sur papier. Monogramme FLS et date 1642.No longer availableDim. 32 x 39 cmEstimate: € 300 / 400 -
#190
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een Zwitserse topaas van ± 10,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une topaze suisse de ± 10,20 ct.No longer availableDim. 9,40 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#722Walter Elst
“Stilleven met kool”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au choux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#221
Een paar massief zilveren miniatuur kandelaars met losse wasvangen. Keuren van Sheffield, einde XIXde eeuw. Makersmerk Hawksworth, Eyre & Co Ltd.
Paire de bougeoirs miniatures en argent massif aux bobèches amovibles. Poinçons de Sheffield, fin du XIXe siècle. Orfèvre Hawksworth, Eyre & Co Ltd.No longer availableDim. H. 11 cm en Br 268,49 gr.Estimate: € 150 / 200 -
#694Louis PeetersPeriod: 1876 - 1964
“Liggend naakt”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Nu couché”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 42 x 69,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#306
Een mahoniehouten speeltafeltje met en vilten speelvlak en een centrale poot, eindigend in drie leeuwenpoten. Fineer verbleekt en beschadigd op het blad. XIXe eeuw.
Table à jeux en acajou à tablette pliante. Pied central terminant en trois griffes de lion. Partie de la tablette décolorée et aux dégâts au placage. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#508
Een gemberpot van Chinees porselein met een famille rosedecor. Op houten sokkel.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor famille rose. Sur socle en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#759
Een vaas van meerkleurig glaspasta.
Vase en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 90 / 110 -
#701
“Vijf figuren”. Een groep van donkergepatineerd brons.
“Cinq personnages”. Groupe en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#710Christian Dior
Een gel parfum van 200 ml in gesloten verpakking en een duo rouges.
Gel de parfum de 200 ml dans sont amballage d’origine Et un duo de rouges.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#705Paul HermansPeriod: 1898 - 1972
“Jagersvuur in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheurtje in het neutrale gedeelte.
“Feu des chasseurs dans le bois”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableDim. 102 x 132 cmEstimate: € 200 / 240