Similar lots by type
-
#283“Ballerina”. Een beeldje van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Chiparus.
“Ballerine”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir. D’après Chiparus.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#277Een bronzen kandelaar met vijf lichtpunten in de vorm van bloemenranken, gedragen door een engel. Omstreeks 1900.
Candélabre en bronze à cinq lumières en forme d’un bouquet de fleurs, porté par un ange. Vers 1900.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 190 -
#685Een bronzen luchter met zes armen in de geest van Mazarin. Eén lichtpunt beschadigd.
Lustre en bronze à six branches de type Mazarin. Une lumière endommagée.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#300Yves Saint LaurentOpium eau de toilette 7,5 ml en geparfumeerde body cream 7 ml en body gel 150 ml.
Opium eau de toilette 7,5 ml et crème corporelle parfumée 7 ml et du gel corporel 150 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#213Vassily Yacovlevitch GratchevPeriod: 1831 - 1905“Romantisch koppel. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel van Woerffel, St. Petersburg.
“Couple amoureux”. Groupe en bronze à patine brune. Signé et avec cachet de la fonderie Woerffel, St-Petersbourg.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#335Genny, Fleur de Rose en FathDrie vaporisators eau de toilette van verschillende merken 30, 50 en 17 ml.
Trois vaporisateurs eau de toilette de différentes marques, 30, 50 et 17 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#235Giorgio Beverly Hills“Red”. Een extraordinaire parfum van 7,5 ml.
“Red”. Parfum extraordinaire de 7,5 ml.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#605Ralph Lauren“Safari”. Een geparfumeerde poeder voor het lichaam van 100 gr. en een bad en douche gel van 200 ml.
“Safari”. Poudre corporelle parfumée de 100 g et un gel bain-douche de 200 ml.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#1Léon Bureau“Fazant”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina. Gesigneerd.
“Faisan”. Sculpture en bronze à patine bicolore. Signée.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 800 / 900 -
#193P.F. Choppin“Strijder”. Een beeld van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Combattant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 800 / 900 -
#201Henri Louis LevasseurPeriod: 1853 - 1934“Gloire au travail”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Gloire au travail”. Groupe en bronze à patine brune. Signé.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 1100 / 1200 -
#419Twee haardstellen, waarbij één van koper en één van brons in Lodewijk XV-stijl, versierd met een personage.
Deux garnitures de cheminée, l’une en cuivre, l’autre en bronze de style Louis XV, décoré d’un personnage.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#678Twee bronzen Spaanse vijzels met stamper, een koperen pepermolen en een koperen olielamp met vier lichtpunten.
Deux mortiers espagnols en bronze avec leurs pilons, un moulin à poivre en cuivre et une lampe à huile en cuivre à quatre lumières.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#378Een bronzen siercachepot op voet, versierd met mythologische figuren in hoogreliëf. XIXe eeuw.
Vasque en bronze sur piédouche décoré de personnages mythologiques en relief. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#247Bouret“Herderinnetje”. Een bronzen beeld met onderschrift: “Vaarwel , o dierbaar plekje grond waar eens mijn wiegje stond”. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Jeune bergère”. Sculpture en bronze, souscrit: “Vaarwel , o dierbaar plekje grond waar eens mijn wiegje stond”. Signée, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 400 / 600 -
#258“Musicerende meisjes”. Twee beelden van donkergepatineerd brons op groen marmeren sokkels. Naar Rousseau.
“Filles musiciennes”. Deux statuettes en bronze à patine foncée sur socles en marbre vert. D’après Rousseau.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#590Chantal ThomassTwee vaporisators: een eau de parfum van 50 ml en een eau de toilette van 30 ml. We voegen er een vaporisator in cadeauverpakking aan toe.
Deux vaporisateurs dont une eau de parfum de 50 ml et une eau de toilette de 30 ml. Nous ajoutons un vaporisateur en emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#207SpilliaertEen meisjesbuste van gepatineerd brons. Gesigneerd.
Buste de jeune fille en bronze patiné. Signé.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#310Oscar de la RentaEen bloemvormig flesje parfum van 15 ml en een eau de toilette van 50 ml.
Flacon de parfum en forme de fleur contenant 15 ml et une eau de toilette de 50 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#157Een windhond van gepatineerd brons op arduinen voetstuk. Met opengaande bek. Begin XXe eeuw.
Lévrier en bronze patiné sur socle en pierre de taille. Bec ouvert. Début du XXe siècle;No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#203Avi Kenan“Ballerina”. Een bronzen beeld. Gesigneerd en gedateerd 1984. Genummerd 19/50.
“Ballerine”. Sculpture en bronze. Signée et datée 1984. Numérotée 19/50.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#610Nina Ricci“L’air du Temps”. Een body crème van 200 ml en zeep van 100 gr.
“L’air du Temps”. Crème corporelle de 200 ml et savon de 100 g.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#143“Het gevonden nestje”. Een bronzen groep met meerkleurig patina op een marmeren voetstuk. Naar een werk van A. Carrier.
“Deux enfants et le nid trouvez”. Groupe en bronze à patine polychrome sur socle en marbre. D’après Carrier.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#305Christian Dior DuneParfum met vervangbare vaporisator van 7,5 ml.
Parfum avec vaporisateur remplaçable de 7,5 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80
Other lots in this auction
-
#502Frans Nielsen“Prismatische variaties c”. Zeefdruk. Gesigneerd, genummerd 74 en gedateerd ‘81.
“Variations prismatiques c”. Sérigraphie. Signée, numérotée 74 et datée 81.No longer availableDim. 48 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#69Emiel Van DammePeriod: °1885“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage aux saules”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#217Een beeld van een Franse kerkvoogd van gepolychromeerd hout. XVIIe eeuw.
Sculpture représentant un prêtre en bois polychrome. Travail français du XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 750 / 850 -
#462Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Goede staat. Stofwikkel beschadigd.
Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Bon état. Garde-poussière endommagée.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#153Twee koralen.
Deux pièces de corail.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#158Een humidor, versierd met een ingelegd bloemendecor.
Humidor décoré d’un décor de fleurs incrustées.No longer availableDim. b: 40 cmEstimate: € 150 / 180 -
#634Gerard Verlinden“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#540“Kaiserin Elisabeth, die Stationen ihres Lebens” (Oostenrijk 1998), serie van zes zilveren munten (999‰ - 20,17 g/stuk), genummerd 256/5000 en in houten cassette.
“Kaiserin Elisabeth, die Stationen ihres Lebens” (Autriche 1998), série de six pièces de monnaie (999‰ - 20,17 g/pièce), numéroté 256/5000 et dans une cassette en bois.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#145Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#620Een dessertservies, bestaande uit 12 koppen met onderschoteltjes en twaalf dessertborden van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt “Royal Albert Bone China”. We voegen er achttien grote borden met bloemendecor aan toe. Gemerkt “Limoges PP”.
Service à dessert comprenant 12 tasses et soucoupes et douze assiettes à dessert en porcelaine polychrome et dorée. Marque sous la base: “Royal Albert Bone China”. Nous ajoutons dix-huit grandes assiettes à décor de fleurs. Marque “Limoges PP”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#108Een schelp op bronzen voetstukje met een camaïeudecor, gemonteerd als schemerlampje.
Coquille sculptée en camée et montée en lampe sur base en bronze.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#684Anderson, St.ThomasAmerikaanse wandklok van gefineerd hout met inlegwerk.
Pendule murale américaine en bois de placage incrusté.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 80 / 120

