Similar lots by type
-
#258
“Musicerende meisjes”. Twee beelden van donkergepatineerd brons op groen marmeren sokkels. Naar Rousseau.
“Filles musiciennes”. Deux statuettes en bronze à patine foncée sur socles en marbre vert. D’après Rousseau.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/200 -
#235Giorgio Beverly Hills
“Red”. Een extraordinaire parfum van 7,5 ml.
“Red”. Parfum extraordinaire de 7,5 ml.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#247Bouret
“Herderinnetje”. Een bronzen beeld met onderschrift: “Vaarwel , o dierbaar plekje grond waar eens mijn wiegje stond”. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Jeune bergère”. Sculpture en bronze, souscrit: “Vaarwel , o dierbaar plekje grond waar eens mijn wiegje stond”. Signée, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 400/600 -
#590Chantal Thomass
Twee vaporisators: een eau de parfum van 50 ml en een eau de toilette van 30 ml. We voegen er een vaporisator in cadeauverpakking aan toe.
Deux vaporisateurs dont une eau de parfum de 50 ml et une eau de toilette de 30 ml. Nous ajoutons un vaporisateur en emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#277
Een bronzen kandelaar met vijf lichtpunten in de vorm van bloemenranken, gedragen door een engel. Omstreeks 1900.
Candélabre en bronze à cinq lumières en forme d’un bouquet de fleurs, porté par un ange. Vers 1900.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/190 -
#300Yves Saint Laurent
Opium eau de toilette 7,5 ml en geparfumeerde body cream 7 ml en body gel 150 ml.
Opium eau de toilette 7,5 ml et crème corporelle parfumée 7 ml et du gel corporel 150 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#419
Twee haardstellen, waarbij één van koper en één van brons in Lodewijk XV-stijl, versierd met een personage.
Deux garnitures de cheminée, l’une en cuivre, l’autre en bronze de style Louis XV, décoré d’un personnage.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#201Henri Louis LevasseurPeriod: 1853 - 1934
“Gloire au travail”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Gloire au travail”. Groupe en bronze à patine brune. Signé.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 1100/1200 -
#193P.F. Choppin
“Strijder”. Een beeld van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Combattant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 800/900 -
#605Ralph Lauren
“Safari”. Een geparfumeerde poeder voor het lichaam van 100 gr. en een bad en douche gel van 200 ml.
“Safari”. Poudre corporelle parfumée de 100 g et un gel bain-douche de 200 ml.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#207Spilliaert
Een meisjesbuste van gepatineerd brons. Gesigneerd.
Buste de jeune fille en bronze patiné. Signé.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 1000/1200 -
#378
Een bronzen siercachepot op voet, versierd met mythologische figuren in hoogreliëf. XIXe eeuw.
Vasque en bronze sur piédouche décoré de personnages mythologiques en relief. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 100/120 -
#335Genny, Fleur de Rose en Fath
Drie vaporisators eau de toilette van verschillende merken 30, 50 en 17 ml.
Trois vaporisateurs eau de toilette de différentes marques, 30, 50 et 17 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#203Avi Kenan
“Ballerina”. Een bronzen beeld. Gesigneerd en gedateerd 1984. Genummerd 19/50.
“Ballerine”. Sculpture en bronze. Signée et datée 1984. Numérotée 19/50.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1800/2000 -
#678
Twee bronzen Spaanse vijzels met stamper, een koperen pepermolen en een koperen olielamp met vier lichtpunten.
Deux mortiers espagnols en bronze avec leurs pilons, un moulin à poivre en cuivre et une lampe à huile en cuivre à quatre lumières.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#305Christian Dior Dune
Parfum met vervangbare vaporisator van 7,5 ml.
Parfum avec vaporisateur remplaçable de 7,5 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#1Léon Bureau
“Fazant”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina. Gesigneerd.
“Faisan”. Sculpture en bronze à patine bicolore. Signée.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 800/900 -
#283
“Ballerina”. Een beeldje van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Chiparus.
“Ballerine”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir. D’après Chiparus.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#213Vassily Yacovlevitch GratchevPeriod: 1831 - 1905
“Romantisch koppel. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel van Woerffel, St. Petersburg.
“Couple amoureux”. Groupe en bronze à patine brune. Signé et avec cachet de la fonderie Woerffel, St-Petersbourg.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 800/1000 -
#157
Een windhond van gepatineerd brons op arduinen voetstuk. Met opengaande bek. Begin XXe eeuw.
Lévrier en bronze patiné sur socle en pierre de taille. Bec ouvert. Début du XXe siècle;No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 200/300 -
#685
Een bronzen luchter met zes armen in de geest van Mazarin. Eén lichtpunt beschadigd.
Lustre en bronze à six branches de type Mazarin. Une lumière endommagée.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#143
“Het gevonden nestje”. Een bronzen groep met meerkleurig patina op een marmeren voetstuk. Naar een werk van A. Carrier.
“Deux enfants et le nid trouvez”. Groupe en bronze à patine polychrome sur socle en marbre. D’après Carrier.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120/200 -
#610Nina Ricci
“L’air du Temps”. Een body crème van 200 ml en zeep van 100 gr.
“L’air du Temps”. Crème corporelle de 200 ml et savon de 100 g.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#310Oscar de la Renta
Een bloemvormig flesje parfum van 15 ml en een eau de toilette van 50 ml.
Flacon de parfum en forme de fleur contenant 15 ml et une eau de toilette de 50 ml.No longer availableEstimate: € 50/100
Other lots in this auction
-
#779Frans SlagerPeriod: 1876-1953
“Hoevezicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 420/480 -
#694
Drie plattelandszichten op doek. Eén met monogram ‘B.’.
Trois vues de campagne sur toile. L’une porte le monogramme B.No longer availableDim. 57 x 71 cmEstimate: € 60/80 -
#318
Een houten vogelkooi met een sober handgeschilderd bloemendecor. Omstreeks 1900.
Cage à oiseaux en bois décorée de fleurs peintes à la main. Vers 1900.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50/80 -
#30
Een 18 karaats wit en geel gouden speld bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale saffier van ± 0,25 ct.
Epingle en or blanc et jaune 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un saphir central de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 3,53 gEstimate: € 300/400 -
#109
Een XIXde eeuws reliekschrijn.
Reliquaire encadré contenant des reliques de dizaines de saints.No longer availableDim. 45 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#191Royal Doulton
Een serie van zes “Character jugs” van meerkleurig aardewerk.
Collection de six “character jugs” en faïence polychrome.No longer availableDim. H 10 cmEstimate: € 160/200 -
#46
Een mahoniehouten speeltafeltje met klapblad en bekleed met vilt. XIXe eeuw.
Table à jeux en acajou. Abattant recouvert de feutre. XIX” siècle.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 80/120 -
#136
Een eetkamer in Louis-Philippestijl, bestaande uit een tafel met gechantourneerd blad op centrale poot en zes, deels zwartgepatineerde stoelen, versierd met een een gesculpteerd decor van peren en bloemen.
Table violon et six chaises en acajou. La table au pied central sur quatre volutes. Les chaises aux dossiers sculptés partiellement noircis présentant des poires et des fleurs. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. l: 176 cmEstimate: € 120/200 -
#20Dupont Paris
Een lot van drie verschillende vergulde aanstekers.
Lot de trois allumeurs plaqué d’or.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#452
Een groot en gevarieerd lot oude topografische en religieuze gravures. Oorspronkelijk in boeken vervat en enkele beschadigd. XVIIde, XVIIIde en XIXde eeuw.
Grand lot varié de gravures topographiques et religieuses. Provenant de livres et quelques endommagées. XVIIe, XVIIIe et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#478
Een bronzen vaas, versierd met een decor van vogels in reliëf. Chinees werk.
Vase en bronze à décor d’oiseaux en relief. Travail chinois.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/120 -
#395
Een lot varia: een koffertje van gedreven leder versierd met musicerende engelen in reliëf. Diverse doosjes van porselein e.a. Een verzilverd metalen tastevin, een theezeefje, diverse beeldjes etc.
Lot varié: un coffret en cuir repoussé, décoré d’angelots musiciens en relief. Plusieurs boîtes en porcelaine e.a. Un tastevin en métal argenté une passoire à thé, plusieurs statuettes etc.No longer availableEstimate: € 30/40