#429
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 350 x 252cmEstimate: € 100/150 -
#350
Een geelgouden ring bezet met een halfedelsteen.
A yellow gold ring set with a semi-precious stone.No longer availableDim. 4,32 gEstimate: € 150/200 -
#234
“Het hooien van het veld.” Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd. gedateerd 1929.
"The Haymaking of the Field." Pastel on paper. Ambiguously signed. Dated 1929.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#22
#144
‘Le Rôtisseur des Rois’, olieverf op doek met een koninklijke feestdis.
#409Émile Louis Foubert
“Naaktportret”. Een lot van 2 tekeningen op papier. Onderaan gesigneerd EM Foubert ‘80.
#511
Een geel geschilderd beeld van een vrouw. West-Afrika.
#380
Een 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met een saffier van +- 0,40 ct.
An 18 kt white and yellow gold pendant set with a sapphire of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 3,94 gEstimate: € 280/350 -
#427
Een polychroom vogelmasker. Ivoorkust.
A polychrome bird mask. Ivory Coast.No longer availableDim. 34 x 19 cmEstimate: € 60/100 -
#72Marcel CockxPeriod: °1930
‘Noeste arbeid op de boerderij’, olieverf op doek, gesigneerd M. Cockx.
"Diligent work on the farm", oil on canvas, signed M. Cockx.No longer availableDim. h 60 x b 70 cmEstimate: € 100/150 -
#286
Een massief eiken wiegje met kap uit de tweede helft van de 19e eeuw.
#367
Een polychroom Chinees porseleinen vaas met floraal decor en tekst.
A polychrome Chinese porcelain vase with floral decoration and text.No longer availableDim. 43 x Ø20cmEstimate: € 80/120