#403
Vijf banden met ingebonden nummers van het tijdschrift ‘Mickey’. Jaren ‘50.
Cinq reliures de numéros du journal ‘Mickey’, années ‘50.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#175
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 5,28 gEstimate: € 800/1000 -
#543
Een gelakt Japans juwelenkabinetje.
#464
Een vaas van Booms glas met een handgeschilderd bloemenmotief.
#117
“De slangenbezweerder”. Een bronzen beeldje.
#653
Een tuinbankje in wit metaal. schade.
#592
Een antiek ovaal metalen dienblad op vouwpoot.
#657
Een recent bronzen Boeddhabeeld in Thaise stijl.
#2Limoges France
Een lot van 6 porseleinen eierdopjes met floraal decor. Gemerkt.
#581
Een porseleinen schotel met een decor in Wan Li stijl.
#396
#261
Sept étuis de quatre pièces en argent Sterling, pour l'occasion des jeux Olympiques à Montréal de 1976. Nous ajoutons cinq étuis à cinq pièces avec les représentations de la Royauté belge.No longer availableEstimate: € 150/200