#225Val Saint Lambert
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, model Jupiter, signed M.No longer availableDim. h 31,5 x Ø 16 cm 3,5 kgEstimate: € 550 / 750 -
#162Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940
#214M. AubertPeriod: 1910 - 2006
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#125Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
#614Matthyssens
#689
Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwpoten.
#60Munt de Cartier
Een 18 kt geelgouden dameshorloge met lederen polsband.
#237Delheid
#38
Een donker notenhouten kolompendule met koperen details en florale toetsen. Eind 19e eeuws. Lichte sporen van schade.
#59Jozef Adriaan Callaerts
“Zuiderdokken te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#80
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met telkens een parel.
#681
Een vintage houten paard en kar speeltuig.
A vintage wooden horse and cart toy.No longer availableDim. 30 x 78cmEstimate: € 40 / 60