#639Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
#88Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout.
#528Een koperen luchter met acht lichtarmen.
Un lustre en cuivre à huit bras.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#442Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
#181Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#793Een bolle lantaarn van brons en glas.
#101Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#193Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#788Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
#426Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#422SciolariEen vintage chromen hallustertje.
#218Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#541Een lampenvoet met een verguld bronzen Boeddha.
#384Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. 175 x 60 cmEstimate: € 40 / 60
#54A. Drumé“Landschap met vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et étang”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#534Steinherz (?)“Midden-Oosters stadszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1940.
#332Louis Henno“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#481Een lot zeeschelpen, bestaande uit twee zeeslakken en een dubbele schelp.
#752Anton Heyboer“Compositie”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Composition”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#282“Hoevelandschap”. Olieverf op doek gesigneerd.
#380Twee 18 karaats geel gouden trouwringen.
#68Yalacta, FranceEen art deco stolp van bakeliet, met aluminium geïsoleerd. Gemerkt.
Une cloche Art-Déco en bakélite, avec isolation en aluminium. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#505Een 18 karaats geel gouden broche of hanger bezet met kleine pareltjes.
Broche en or jaune 18 ct, peut servir également comme pendentif, sertie de petites perles.No longer availableDim. 8,35 gEstimate: € 160 / 200 -
#372Drie chromo-albums: - “Onze Kongo”. Chocolade Jacques- “Gullivers reizen”. Victoria.- “De 3 musketiers”. Victoria.
Un lot de trois albums Chromo:- Onze Kongo”. Chocolade Jacques- “Gullivers reizen”. Victoria.- “De 3 musketiers”. Victoria.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#571Een paar dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor van florale motieven en langlevenstekens.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 260 / 300 -
Tapis persan en laine. Noué main. Médaillon central entouré de fleurs. Large bordure herati.No longer availableDim. 355 x 281 cmEstimate: € 800 / 1000