Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Venetiaans glazen luchter met zes lichtarmen en versierd met glazen bloemen en bladeren. Twee bladeren manco.

Een Venetiaans glazen luchter met zes lichtarmen en versierd met glazen bloemen en bladeren. Twee bladeren manco.

Un lustre en verre vénitien à six bras de lumière et décoré de fleurs et de feuilles en verre. Deux feuilles manquantes.
Dim. h: 90 cm
SKU: 2604220484.
Categories: Glaswerk, Verlichting.
Auction day: 27 April 2022 19:00
Catalogue #484
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #668

    Een klein albasten lampje met struisvogelei als kap.

    Une petite lampe dn albâtre avec un oeuf d'autruche comme abat-jour.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #549

    Een zesarmig luchtertje van koper en kristal.

    Lustre à six branches en cuivre et cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #338
    Val Saint-Lambert

    Een schaal in meerkleurig glas. Onderaan gemerkt.

    Un bol en verre multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. 33 cm x 33 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #383

    Een schaal van kleurloos glas op een messingen voet.

    Un bol de verre incolore sur une base en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #507
    Mimosa

    Een art deco vaas in glas. Naar een ontwerp van Henri Heemskerk. Gemerkt. Scailmont, Manage.

    Un vase art déco en verre de Scailmont, Manage. D'après un dessin d'Henri Heemskerk. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #667

    Een lot van drie karaffen, waarbij twee van glas en één van kristal en een een kristallen decanter in verzilverd metalen voet.

    Lot de trois carafes dont deux en verre et une en cristal dont une à carafe en cristal dans un socle en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #479

    Een metalen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un petit lustre en métal à six points lumineux et décorée de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #205

    Een bollantaarn met vier lichtpunten.

    Une lanterne boule à quatre points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #371

    Een vaas van Muranoglas met oranje swirl op witte fond. Toegeschreven aan Carlo Scarpa. Restant van een signatuur.

    Un vase en verre de Murano avec un tourbillon orange sur fond blanc. Attribué à Carlo Scarpa. Traces de signature.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #474

    Een zesarmig luchtertje van koper en kristal.

    Lustre à six branches en cuivre et cristal.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #337

    Een vaasje van geïriseerd Boheems glas met handgeschilderd bloemendecor. Bijgevoegd Een klein Boheems glazen vaasje met wit op geel spatterdecor.

    Vase en verre bohème irisé à décor floral peint à la main. Ainsi qu’un petit vase en verre de Bohême à décor d'éclaboussures blanches sur jaunes.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #554

    Een antieke koperen luchter met drie dubbele lichtpunten met glazen kapjes en het geheel versierd met putti en ramskoppen.

    Lustre ancien en cuivre à trois points lumineux doubles avec abat-jour en verre et le tout décoré de putti et de têtes de bélier.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #59
    Val St. Lambert

    Een Léon Ledru vaasje van blauw kristal, bekleed met opengewerkt verkoperd oplegwerk met voorstellingen van vogels en bloemen. Gemerkt VSL in de galvanoplastie. Haarscheur in het glas binnenin.

    Un petit vase Léon Ledur en cristal bleu en galvanoplastie représentant des vasques et des oiseaux du paradis d’inspiration Louis XV. Marqué. Cheveu dans le verre à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #169
    Amalric Walter et Henri Bergé sc

    Een vaasje van meerkleurig glaspasta met meerkleurig reliëfdecor van bloemen. Met twee signaturen.

    Vase en pâte de verre à décor multicolore de fleurs en relief. Avec deux signatures.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #679

    Een recente schemerlamp met gekleurd glazen kap op deels zwartgepatineerd houten voet met drie zuiltjes en de rand versierd met ingelegd kubusmotief.

    Lampe de table récente à abat-jour en verre coloré sur un socle en bois patiné en partie noir à trois colonnes et le bord orné d'un motif de cubes incrusté.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #385

    Een vintage designcoupe van rood en wit Italiaans glas.

    Un coupé au design vintage en verre italien rouge et blanc.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #316

    Een staande lamp, gebaseerd op een verzilverd messingen barokke kerkkandelaar met gedreven voorstellingen van de Madonna met Christus en het Lam Gods.

    Un lampadaire, basé sur un chandelier d'église baroque en laiton argenté avec des représentations repoussées de la Vierge au Christ et de l'Agneau Mystique.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #677

    Een kokervormig art deco vaasje van gekleurd glas.

    Un vase tubulaire Art Déco en verre coloré.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #327
    Hutschenreuter, Bavaria

    Een zwart glazen vaas met gestileerd decor van bladeren en een vlinder. Gemerkt.

    Un vase en verre noir à décor stylisé de feuilles et d'un papillon. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #303

    Een paar metalen lampenvoeten met kap. Nieuwstaat.

    Une paire de pieds de lampe en métal avec abat-jour. État neuf.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm zonder kap
    Estimate: € 60 / 100
  • #395

    Een siercoupe van iriserend meerkleurig Italiaans glas.

    Un coupé décoratif en verre italien multicolore irisé.
    No longer available
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #378

    Een vintage metalen bureaulamp.

    Une lampe de bureau vintage en métal.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #576

    Een olielamp van blauwwit aardewerk en messing. Geconverteerd op elektriciteit.

    Une lampe à huile en faïence bleu-blanc et laiton. Transformée à l’électricité.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 60 / 120
  • #673
    Val St Lambert

    Een lot Val Saint-Lambert van meerkleurig kristal as bestaande uit twee vazen en een kaarsenhouder. Gemerkt. Schade aan de rand van één van de twee vazen.

    Lot Val Saint-Lambert en cristal multicolore composé de deux vases et d'un bougeoir. Marqués. Dommages au bord d'un des deux vases.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm - 34 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #510

    Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,19 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 2,19 ct.
    No longer available
    Dim. 23,93 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #113
    Val Saint Lambert

    “Een vaas op voet van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    « Un vase sur pied de cristal rouge doublé et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #522
    Jos De Swerts

    Een origineel ontwerp voor de IJzerbedevaart.

    Conception originale pour une affiche de l’Ijzerbedevaart.
    No longer available
    Dim. 110 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #655

    Een wandklok in houten kast en met emailschildering op de wijzerplaat. Met slinger en gewichten.

    Une horloge murale dans un meuble en bois et avec une peinture émaillée sur le cadran. Avec pendule et poids.
    No longer available
    Dim. 42 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #19
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Kathedraal ) Hoek stadhuis - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 62/100 buiten de plaat.

    "Cathédrale ) Coin de l’Hôtel de ville - Anvers". Une gravure. Signée et numérotée 62/100 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 36 cm x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #616
    Ghoum

    Een Perzisch karpet van natuurzijde.

    Un tapis persan de soie naturelle.
    No longer available
    Dim. 175 x 105 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #561

    Een paar borden van Chinees porselein met een Imari decor van een visser in een landschap met treurwilg. XIXde eeuw.

    Une paire d'assiettes en porcelaine de Chine à décor Imari d'un pêcheur dans un paysage au saule pleureur. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #552

    Een paar Perzische voorstellingen, opgebouwd uit telkens zes geglazuurde tegels. Twee barstjes.

    Une paire de scènes persanes composées chacune de six tuiles vernissées. Deux fissures.
    No longer available
    Dim. 59 cm x 38,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #694

    Een laag grenenhouten bureautje met twee laden.

    Petit bureau bas en pin à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 69 x 117 x 69 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #241
    Val Saint Lambert

    Een vaas van paars gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Vase en cristal doublé violet et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #72
    Thomas Creswick

    “Windsor Castle”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Thomas Creswick.

    Château de Windsor. Peinture à l'huile sur panneau. Attribué à Thomas Creswick.
    No longer available
    Dim. 30 cm x 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #363

    Een Imari dekselvaas.

    Un vase à couvercle Imari.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More