Other lots in this auction
-
#806
Een bijzettafeltje van wortelhoutfineer in art decostijl met twee laden aan de zijkanten.
Une petite table en bois de placage de ronce style Art Déco à deux tiroirs sur les côtés.No longer availableDim. h: 80 cm ;l 60 cmEstimate: € 65 / 80 -
#889
Een lot van vier groepjes van blauw en wit Delfts aardewerk.
Un lot de quatre groupes en faïence de Delft bleue et blanche.No longer availableDim. h: 9 - 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#648Casper D.
“Zuid-Afrikaans stamhoofd”. Een bronzen buste. gesigneerd en genummerd 265/300.
”Chef de tribu sud-africain”. Un buste en bronze. Signé et numéroté 265/300.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 220 -
#859
Een lot van twee ‘vintage’ reiskoffers.
Un lot de deux bagages de voyage vintage.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
#868
Twee demonteerbare Masai speren.
Deux lances Masaï démontables.No longer availableDim. L: 238 cmEstimate: € 30 / 50 -
#436
Drie oude Chinese wijzen van gesculpteerd witte jade. Met houten voetstukjes.
Trois sages chinois en jade blanche sculptée. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#525
“Jonge vrouw met Loan (duivel). Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel. In originele doos.
”Jeune femme et Loan (un diable)”. Un groupe en jade sculpté. Avec socle en bois. Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. h: 15 + 4 cmEstimate: € 80 / 120 -
#369Jakob Smits
“Christus met de Emmaüsgangers”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 65/120 buiten de plaat.
”Le Christ et pèlerins d’Emmaüs”. Une gravure. Signée et numérotée 65/120 hors planche.No longer availableDim. 38,5 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#12
“De geseling van Christus”. Een antieke ingekaderde gravure. En een andere.
”La Flagellation du Christ”. Une gravure antique encadrée.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#852Vitus GevaertPeriod: 1846-±1927
Buffetpiano. Gemerkt V. Gevaert. Te reviseren.
Un piano Buffet. Marque V. Gevaert. A faire réviser.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#853
Een antieke ronde wandklok met albasten wijzerplaat in een houten kast. Wijzerplaat gebarsten. Werkende staat, met sleutel.
Une horloge murale ronde en bois avec le cadran en albâtre. Le cadran est accidenté. En état de marche, avec clé.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#718
Een theepotje van Chinees porselein met een decor van vogels op bloeiende takken in cartouches op een achtergrond van powder blue.
Une petite théière en porcelaine de Chine, décor de branches en floraison en cartouches sur fond poudré bleu.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 120