#441ChristofleEen zwartgelakte houten doos met verzilverd metalen deksel.
#49Charles Joseph Van LanduytPeriod: 1854 - 1934“Gerooide bomen aan de dorpsrand”. Olieverf op doek. Op te frissen.
Arbres arrachés à l'orée du village . Huile sur toile. A rafraîchir.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#744Twee verschillende plantenstaanders.
#357Een lampenvoet van opengewerkt wit porselein.
#607Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
#493Een witgepatineerd Afrikaans houten Kifwebemasker. Songye, D. R. Congo.
Masque Kifwebe en bois patiné blanc. Songye, Congo.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 160 / 180 -
Intérieur de l'église . Huile sur panneau. Signé et daté 1925.No longer availableDim. 56 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#443Een lot Afrikaanse kunst, bestaande uit een aardewerken pijp en een ebbenhouten heren- en damesbuste. We voegen er een Canadees aardewerken dekselpotje aan toe.
Lot d'art africain, composé d'une pipe en terre cuite et d'un buste masculin et féminin en ébène. Nous ajoutons un pot en terre cuite canadien avec couvercle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#622Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.
Un lustre en bronze avec dix points lumineux et abat-jour en albâtre.No longer availableDim. Ø: 102 cmEstimate: € 200 / 300