#464Aloys De LignièrePeriod: 1891 - 1963“Vlaeykensgang” & “Engelengang - Schoytestraat”. Twee werkjes, olieverf op board. Beide gesigneerd.
Vlaeykensgang & Engelengang - Schoytestraat . Deux oeuvres, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 24 x 18 & 30 x 21 cmEstimate: € 50 / 75 -
#131Oude fotocamera van hout en messing. Met lens en drie platenhouders. Goede staat, in linnen tas. XIXde eeuw.
Ancienne caméra en bois et laiton. Avec lentille et trois planches. Bon état, sac en toile. XIXe siècle;No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#302Een sierzwaard in een plexiglazen sokkel gemonteerd.
#706Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#382Een bronzen tafelstuk in Retour d’Egyptestijl met bovenaan een geelkoperen schaal.
Milieu de table en bronze de style Retour d’Egypte supportant une coupe en cuivre jaune.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#333Een reeks van vier wijwatervaatjes. XVIe, XVIIe en XVIIIe eeuw.
Une série de quatre récipients d'eau bénite. XVIe, XVIIe et XVIIIe siècles.No longer availableDim. h: 5 & 10 cmEstimate: € 150 / 200 -
#688Een Vlaamse kroon van messing met acht lichtarmen.
#744Twee verschillende plantenstaanders.
Deux supports de plantes différents.No longer availableDim. h: 85 & 87 cmEstimate: € 80 / 120