#115Een 14 karaats geel gouden in filigraan bewerkte gebedskoker.
#327Een oude bureaulamp met metalen voet en bakelieten kap.
#168Delvaux, BruxellesEen bruin lederen handtas, model ‘Deux de Delvaux’.
#763Een witgelakt metalen vintage hanglamp.
#442“Havenzicht”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.
#747Een messingen scheepskijker in houten kistje.
#257Een lot van drie vijfhoekige lantaarns, waarbij één kleinere. Eén grote en de kleine met één ruitje manco.
Un lot de trois lanternes pentagonales, une plus petite. Une grande et une petite manquent une vitre.No longer availableDim. h: 82 & 87 cmEstimate: € 60 / 80 -
#265Een 18 karaats geel gouden ketting met 18 karaats wit en geel gouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or blanc et jaune 18 carats serti d'un diamant ancien taillé d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 4,57 gEstimate: € 300 / 400 -
Un plat décoratif en porcelaine de Chine à décor de plantes en sang et lait. Récent.No longer availableDim. Ø: 36,5 cmEstimate: € 220 / 260