#767Een paar documentatieboeken m.b.t. Harley Davidson. Ed. Rebo & R&B.
#349“Gone with the wind”. Een oude filmaffiche.
#633Een druppelvormige vaas van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur.
#151Een Engelse Sterling zilveren set met vier borstels, een handspiegel en een kam. In etui.
#128“Sint Nicolaas”. Bronzen icoon met lichtblauw email.
Saint Nicolas . Icône en bronze avec émail bleu clair.No longer availableDim. 26,5 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#350Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 7,98 gEstimate: € 400 / 500 -
#26Een witgepatineerd boudoirstoeltje met blauw fluwelen bekleding.
#744Twee verschillende plantenstaanders.
#491Een antiek Chinees beeld van gesculpteerd hardhout in de vorm van een personage op een Fo-hond. Enkele oude beschadigingen.
Sculpture chinoise ancienne en bois dur représentant un personnage assis sur un chien de Pho. Quelques dégâts anciens.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#184Een grote butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
#304Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#451Lot eierschaalporselein, Japans en Chinees met diverse kopjes en schoteltjes.
Lot de porcelaine coquille d'oeuf, japonaise et chinoise avec différentes tasses et soucoupes.No longer availableEstimate: € 50 / 70