#98“Deisis”. Messingen reistriptiek.
#424Ronde table de milieu met wit marmeren blad, koperen galerij en tapse, gerainureerde poten. In de gordel twee laden en een schuiftabletje. Lodewijk XVI-stijl.
Table de milieu ronde à tablette en marbre blanc, galerie en cuivre et sur pieds rainurés. Deux tiroirs en ceinture ainsi qu’une tirette. Style Louis XVNo longer availableDim. Ø 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#716Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
#614Een Heilige Familie van meerkleurig biscuit onder glazen stolp.
#376Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#78“Drie Kerkvaders”. Messingen reisicoon met blauw email.
#296Een eikenhouten gatelegtafel.
#423Een lot zilverwerk met kristallen coupes, suikertangen e.d.
#752Een paar verzilverd metalen kandelaars in Lodewijk XVI-stijl.
#128“Sint Nicolaas”. Bronzen icoon met lichtblauw email.
Saint Nicolas . Icône en bronze avec émail bleu clair.No longer availableDim. 26,5 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#168Delvaux, BruxellesEen bruin lederen handtas, model ‘Deux de Delvaux’.
Grande cruche en faïence à décor polychrome en relief de scènes de vendange. Probablement italienne.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 25 / 40