Other lots in this auction
-
#645
Een fruithouten Lodewijk XVI tafelbureau met sletig vachettelederen blad. Vijf laden aan de éne kant, trompe l’oeil laden aan de andere. Versierd met een zwarte houten bies, messingen schoeisel, later voorzien van wieltjes. We voegen er een soortgelijke stoel aan toe.
Bureau plat Louis XVI en bois fruitier. Tablette recouverte de vachette (usée). Cinq tiroirs d’un côté, trompe l’oeil de l’autre. Décoré d’un filet en bois noirci. Pieds chaussés de laiton, aux roulettes montées ultérieurement. Nous ajoutons une chaise semblable.No longer availableDim. 84 x 130 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#326
Een tweeledig buffet in Lodewijk XV-stijl met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan twee deuren naast een gevitreerde deur. Aanpassing aan de rechterkant.
Buffet a deux corps en cerisier de style Louis XV, le bas à trois portes pleines, le haut à deux portes pleines flanquant une porte vitrée. Côté droit adapté.No longer availableDim. 226 x 140 cmEstimate: € 50/80 -
#380
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,38 ct.No longer availableDim. 2,07Estimate: € 500/550 -
#8
Een lot van vijf verschillende inktpotjes, waarbij één van porselein in de vorm van een stapeltje petit beurre-koekjes, één kristallen met zilveren montuur, één in doosje, één in doosje met zilveren deksel en één van cloisonné op messing (dekseltje los).
Un lot de cinq encriers différents, un en porcelaine sous la forme d'une pile de biscuits au petit beurre, un cristal avec monture en argent, un dans une boîte, un dans une boîte avec un couvercle en argent et un de cloisonné sur laiton (couvercle desserré).No longer availableDim. h: 3 - 10 cmEstimate: € 50/60 -
#457
Een Garudabeeld van gesculpteerd hout.
Une statue de Garuda en bois sculpté.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 60/80 -
#532Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Kapelletje in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chapelle en hiver . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 62 x 78 cmEstimate: € 120/200 -
#775
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
Deux petites carpettes en laine nouée main.No longer availableDim. 144 x 66 cm & 87 x 58 cmEstimate: € 40/60 -
#531
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de faisans. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/120 -
#308Gloria
Een mokkaserviesje van bordeauxrood en verguld Duits porselein. Voor zes personen. (Eén oortje gerestaureerd). Onderaan gemerkt.
Un ensemble moka en porcelaine allemande bordeaux et dorée. Pour six personnes. (Une anse restaurée). Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#646
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 180/240 -
#32Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“Man met honden”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.
Homme aux chiens . Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 38 x 24 cmEstimate: € 80/100 -
#642
Een smeedijzeren wandtafel.
Une table d'appoint en fer forgé.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 220/280