Similar lots by type
-
#485
Een 18 karaats geel gouden armband.
Un bracelet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 33,57 gEstimate: € 1000/1200 -
#372
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek, waarbij drie pollepels, een taartschep en een dienblad. Grotendeels Christofle.
Couvert en métal argenté dont trois louches, une pelle à tarte et un plateau. En grande partie par Christofle.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#83
“Sint-Joris en de draak”. Messingen triptiek.
“Saint-Georges et le dragon”. Triptyque en laiton.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#98
“Drie Kerkvaders”. Messingen reisicoon met blauw email.
“Trois pères d’église”. Icône de voyage en laiton avec émail bleu.No longer availableDim. 11,5 x 9,5 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#350
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. en een centrale briljant van +- 1,17 ct. GSI 1.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,25 ct. Et un diamant central de + - 1,17 ct. GSI 1.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 2800/3000 -
#314Stokman, Paris
Een XIXe eeuwse paspop, bekleed met linnen en op houten voet.
Mannequin du XIXe siècle recouvert de lin et sur base en bois.No longer availableDim. h: 163 cmEstimate: € 120/200 -
#693
Twee diverse wandplaten van keramiek, met voorstelling van een discusvis (23 x 29 cm) en andere siervissen . Omstreeks 1970.
Deux décorations murales en céramique représentant des poissons. Vers 1970.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#67
Een vergrootglas op zware gietijzeren voet? Bijgevoegd een lorgnette met geëmailleerd handvat.
Loupe sur base en fonte. Ainsi qu’une lorgnette à manche émaillée.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#36
Een klein rond hallantaarntje van messing en glas.
Petite lanterne de vestibule en laiton et verre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/50 -
#503
Een lot van twee lange gemberpotten met houten deksels en een balustervaas van Chinees porselein, versierd met meerkleurige decors.
Lot de deux pots à gingembre à couvercles en bois et un vase balustre en porcelaine de Chine, différents décors.No longer availableDim. h: 30 & 43 cmEstimate: € 60/100 -
#806
Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren
Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#483
Een gesculpteerd houten zittende Boeddha.
Bouddha assis en bois sculpté.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#187Marcel Taton
“Oh...Ange”. Bronzen beeld.
“Oh...Ange”. Sculpture en bronze.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 400/600 -
#390Pontiac, Longines en Rutis
Vier verschillende roestvrij stalen horloges.
Quatre différentes montres en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#762
Een kader met twee banden en twee penningen van de Brusselse burgerwacht. Periode Eerste Wereldoorlog.
Cadre avec deux ceintures et deux médailles de la garde civique belge. Période de la Grande Guerre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#603
Een verguld bronzen Tibetaans Boeddhabeeld.
Bouddha tibétain en bronze doré.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 1200/1500