Similar lots by type
-
#515Luchter met drie lichtarmen met glazen roosjes en met een centrale coupe van gekleurd glaspasta. Begin XXste eeuw.
Lustre à trois bras de lumière avec roses en verre et avec coupe en pâte de verre colorée. Début du XXe siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#47Een bolle lampenvoet van Frans porselein met meerkleurige decors naar Fragonard in een Fries, omgeven met vergulde versieringen en op rode fond. Het decor met de hand gereproduceerd op de kap.
Un pied de lampe bombé en porcelaine française à décors polychromes d'après Fragonard dans un frison, entouré de décors dorés et sur fond rouge. Le décor est reproduit à la main sur l'abat-jour.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#195Banci, FirenzeEen metalen luchter met groen marmermotief en met zes vergulde lichtarmen, eindigend in gesatineerde glazen kapjes.
Lustre en métal à motif de marbre vert et à six bras de lumière dorés, terminés par des abat-jour en verre satiné.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 300 / 500 -
#527Een vijfhoekige bronzen hallantaarn. eerste helft XIXe eeuw. Gemonteerd op elektriciteit.
Une lanterne de hall pentagonale en bronze. Première moitié du XIXe siècle. Montée à l'électricité.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 160 / 180 -
#344Een messingen staande leeslamp. In hoogte verstelbaar.
Liseuse sur pied en laiton. Réglable en hauteur.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#207Een art deco lamp in chroom.
Une lampe art déco en chrome.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80 / 100 -
#303Een paar messingen kerkkandelaars.
Une paire de chandeliers d'église en laiton.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#632Etienne Le ComptePeriod: °1931“Carnaval Rio”. Een gravure op papier. Een print met Artist Proof. Gesigneerd.
“Carnaval Rio”. Une gravure sur papier. Une estampe avec Epreuve d'Artiste. Signée.No longer availableDim. 41 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#58Eugène Polot“Visserskoppel”. Een paar XIXe eeuwse terracotta beeldjes. Gesigneerd.
Couple de Pêcheurs . Paire de figurines en terre cuite du XIXème siècle. Signé.No longer availableDim. h: 14,5 & 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#417Vier diverse Balinese beeldjes van godheden, tempelwachters en/of sprookjesfiguren. Polychroom hout.
Quatre figurines balinaises diverses représentant des divinités, des gardiens de temple et/ou des personnages de contes de fées. Bois polychrome.No longer availableDim. 36 à 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#572Victor UytterschautPeriod: 1847 - 1917“Neerhof”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Basse cour”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 50 / 100 -
#595Een paar cilindervormige porseleinen cachepots.
Une paire de cache-pot cylindriques en porcelaine.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#213Twee bronzen bulldogs gemonteerd op een rond schaaltje in onyx.
Deux bouledogues en bronze montés sur un plat rond en onyx.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 150 / 180 -
#92Frans Boeye“Brug bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan.
“Pont près d’une ferme”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 88 x 59 cmEstimate: € 80 / 100 -
#203DelvauxEen blauwe pochette in vernis leder met stofzakje.
Une pochette en cuir verni bleu avec sac de protection.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 360 / 400 -
#452Salvador Dali“Flora Dalinea.” Een paar kleurenetsen. Beide genummerd 276/350.
“Flora Dalinea.” Une paire d'eaux-fortes en couleurs. Toutes deux numérotées 276/350.No longer availableDim. 47 x 58 cmEstimate: € 200 / 220 -
#301Een schrijfset met gedraaide handvaten in origineel etui.
Ensemble d'écriture aux manches tournés dans son étui d'origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#441Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.
Paire de vases couverts hexagonaux en porcelaine de Chine à décor famille rose de fleurs.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#163“Sluipende panter”. Een bronzen beeld. Naar een werk van Milo.
Panthère furtive. Une statue en bronze. D'après une oeuvre de Milo.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 220

