Similar lots by type
-
#207Een art deco lamp in chroom.
Une lampe art déco en chrome.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80 / 100 -
#195Banci, FirenzeEen metalen luchter met groen marmermotief en met zes vergulde lichtarmen, eindigend in gesatineerde glazen kapjes.
Lustre en métal à motif de marbre vert et à six bras de lumière dorés, terminés par des abat-jour en verre satiné.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 300 / 500 -
#527Een vijfhoekige bronzen hallantaarn. eerste helft XIXe eeuw. Gemonteerd op elektriciteit.
Une lanterne de hall pentagonale en bronze. Première moitié du XIXe siècle. Montée à l'électricité.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 160 / 180 -
#515Luchter met drie lichtarmen met glazen roosjes en met een centrale coupe van gekleurd glaspasta. Begin XXste eeuw.
Lustre à trois bras de lumière avec roses en verre et avec coupe en pâte de verre colorée. Début du XXe siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#47Een bolle lampenvoet van Frans porselein met meerkleurige decors naar Fragonard in een Fries, omgeven met vergulde versieringen en op rode fond. Het decor met de hand gereproduceerd op de kap.
Un pied de lampe bombé en porcelaine française à décors polychromes d'après Fragonard dans un frison, entouré de décors dorés et sur fond rouge. Le décor est reproduit à la main sur l'abat-jour.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#303Een paar messingen kerkkandelaars.
Une paire de chandeliers d'église en laiton.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#344Een messingen staande leeslamp. In hoogte verstelbaar.
Liseuse sur pied en laiton. Réglable en hauteur.No longer availableEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#688Vier ronde dozen van wortelnoot.
Quatre boîtes rondes en noyer.No longer availableDim. Ø: 9, 10 & 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#356Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux tapis orientaux en laine noués main.No longer availableDim. 155 x 90 & 170 x 124 cmEstimate: € 40 / 60 -
#438Een vaasje van Chinees porselein met meerkleurig glazuur en in een opbergkoffertje.
Vase en porcelaine de Chine à glaçure multicolore et dans un coffret de rangement.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#509“Abstract”. Een dubbelzijdig olieverfschilderij op paneel. Draagt handtekening.
« Abstrait ». Une peinture à l'huile double face sur panneau. Signée.No longer availableDim. 98 x 69 cmEstimate: € 100 / 120 -
#609J. De Meyer“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#116Een eikenhouten hoekkastje gesculpteerd met glazen elementen in de deur en een lade bovenaan. Met de originele sleutel.
Armoire d'angle en chêne sculpté avec des éléments vitrés dans la porte et un tiroir en haut. Avec la clé d'origine.No longer availableDim. 89 x 108 x 64 cmEstimate: € 80 / 100 -
#378Twee verschillende aardewerken vazen. Jaren ‘60. De hoogste met zeer kleine randschilfer.
Deux vases en faïence différents. Années 1960. Le plus haut avec un très petit éclat au bord.No longer availableDim. h: 20 & 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#49“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel.
“Nature morte florale”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#57CharrellEen vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Service à thé et café en métal argenté 4 pièces sur plateau.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#440Een 18 K witgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een centrale briljant +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d'un diamant taille brillant d'un poids combiné de +- 0,20 ct et d'une taille brillant centrale +- 0,70 ct.No longer availableDim. 2,84 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#269J. Koesemans“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘37
“Berger avec des moutons”. Huile sur toile. Signée et datée '37No longer availableDim. 36 x 49 cmEstimate: € 100 / 180 -
#552Een paar vazen van japans aardewerk, versierd met een decor van pioenen en vogels.
Une paire de vases en poterie japonaise décorés de pivoines et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 60 / 100

