Other lots in this auction
-
#268
Drie diverse schotels van plateelwerk, één met een drakenmotief, één met een haarscheur. Onderaan gemerkt.
Trois plats divers en céramique, l’un à motif de dragons, un présentant un cheveu. Marques au verso.No longer availableDim. Ø 39, 30,5 & 38 cmEstimate: € 80/100 -
#688
Een XIXe eeuwse Belgische officierstschako.
Shako d’officier belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#296
Een voormalig radiomeubel van gebeeldhouwd eikenhout in neogotische stijl.
Meuble de style gothique en chêne ayant servi comme meuble radio.No longer availableDim. 92 x 70 x 43 cmEstimate: € 40/50 -
#104Pol Marijnissen
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 52 cmEstimate: € 80/120 -
#71
“De jager en zijn meisje”. Een groepje van meerkleurig Saksisch porselein. Gemerkt.
“Le chasseur et sa fille”. Groupe en porcelaine polychrome de Saxe. Avec marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30/50 -
#461
Een plaasteren wandversiering in de vorm van een neushoornkop.
Décoration murale en plâtre en forme de tête de rhinocéros.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 50/80 -
#1
Een papegaai van meerkleurig geglazuurd aardewerk. binnenin gemerkt.
Perroquet en faïence polychrome. Marque à l’intérieur.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100/130 -
#583
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor floraal decor met gelukstekens.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de symboles de prospérité.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200/240 -
#92Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“Dreef met een boerenkar bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links onderaan.
“Drève avec char de fermier devant une ferme”. Huile sur panneau. Signé en bas à gauche.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 120/180 -
#40
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde dameszakhorloge.
Une montre de poche pour femme gravée en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 15,45 gEstimate: € 200/300 -
#18Val St. Lambert
Een geslepen kleurloos kristallen coupe met messingen montuur. Gemerkt onderaan en met sticker.
Coupe en cristal taillé incolore avec monture en cuivre. Marque sous la base et avec étiquette.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#306
Een reeks van zes wheelbackchairs, waarbij vier armstoelen.
Suite de six chaises dites wheel back dont quatre fauteuils.No longer availableEstimate: € 100/150