Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verguld brons gesculpteerd beeld van een adelaar op tak, gemonteerd op een kasseisteen.
Een verguld brons gesculpteerd beeld van een adelaar op tak, gemonteerd op een kasseisteen.

Een verguld bronzen beeld van een adelaar op tak, gemonteerd op een kasseisteen.

A gilded bronze sculpted figure of an eagle on a branch, mounted on a cobblestone.
Dim. 27 cm
SKU: 2105240067.
Categories: Beeld, Brons, Steen.
Auction day: 21 May 2024 19:00
Catalogue #67
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #256

    Een grote bronzen kandelaar, getorste stam op 3 klauwpoten in Renaissancestijl.

    A large bronze candlestick with a twisted stem on three claw feet in the Renaissance style.
    No longer available
    Dim. h 136,5 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #609

    Een gesculpteerd massief houten Chinees beeld van een dame met een draak.

    A sculpted solid wooden Chinese statue of a lady with a dragon.
    No longer available
    Dim. h 77 x b 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #376

    Een gesculpteerd Chinees houten bijzettafeltje met marmeren blad.

    A carved Chinese wooden side table with a marble top.
    No longer available
    Dim. h 45 x Ø 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #538

    Een paar vintage betonnen tuinbeelden in de vorm van een dennenappel.

    A pair of vintage concrete garden statues in the shape of pinecones.
    No longer available
    Dim. 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #515

    Een gesculpteerde en vergulde houten staande Boeddha, Zuid-Oost Azië, op houten sokkel voorstellend een lotusbloem.

    A wooden carved gilded standing Buddha, South-East Asia, on wooden base depicting a lotus flower.
    No longer available
    Dim. h 125 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #604

    ‘Man met drie gezichten’ en ‘Europeaan met kepie’. Twee Afrikaanse houtsculpturen.

    'Man with Three Faces' and 'European with Kepi'. Two African wooden sculptures.
    No longer available
    Dim. h 95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #395

    Een grote pop van de kerstman. Geschenken in arm en draagtas.

    A large Santa Claus doll. Gifts in arm and carry bag.
    No longer available
    Dim. h 150 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #573

    Een paar kunststoffen gepatineerde beelden van liggende windhonden.

    A pair of patinated resin sculptures of reclining greyhounds.
    No longer available
    Dim. 37 x 71 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #527

    “Piëta”. Een groot gesculpteerd polychroom massief houten beeld.

    "Pieta". A large sculpted polychrome solid wooden statue.
    No longer available
    Dim. h 92 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #626
    A. Moreau

    ‘Broer en zus’, een bronzen beeld op marmeren sokkel van een jongen die zijn zusje draagt, naar Moreau.

    "‘Brother and Sister’, a bronze sculpture on a marble pedestal of a boy carrying his little sister, after Moreau."
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #556

    Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.

    A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored.
    No longer available
    Dim. h 65 x l 79 x d 16 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #548

    Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

    A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.
    No longer available
    Dim. 110 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #205
    Emile Louis Picault

    “Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Science guiding the industry. Patinated bronze statue. Signed.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 650 / 850
  • #166

    Een Louis XVI stijl salontafel met marmeren blad, verguld bronzen onderstel met porselein floraal gedecoreerde miniaturen.

    A Louis XVI style coffee table with marble top, gilt bronze base adorned with porcelain floral decorated miniatures.
    No longer available
    Dim. 36 x 114 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #566

    Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.

    A bronze head on a black marble base, inspired by Ancient Greece.
    No longer available
    Dim. H: 65 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #558

    Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.

    A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #656

    Een paar Chinese terracotta beeldjes van een duo muzikanten in geknielde zithouding.

    A pair of Chinese terracotta figurines of a duo of musicians in a kneeling position.
    No longer available
    Dim. 24cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #616

    “Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.

    Schoolboy with bird’s nest”. Bronze sculpture after Emile Bruchon. On blackstone base. With foundery seal.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #531

    Een gesculpteerd Chinees massief houten beeld van een gezeten Bodhisattva.

    A sculpted Chinese solid wood statue of a seated Bodhisattva.
    No longer available
    Dim. h 90 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #586

    Een 19e eeuws heiligenbeeld in terracotta, onderaan gerestaureerd en mist één hand.

    A 19th-century terracotta religious statue, restored at the bottom and missing one hand.
    No longer available
    Dim. h 101 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #553
    Urbano / Ugo Zaccagnini
    Period: 1868-1937

    “Onsterfelijken”. Een lot van 2 Italiaans polyrchoom aardewerken beelden in Ming stijl, als lampvoet met gestoffeerde kap, circa 1940.

    "Immortals." A lot of 2 Italian polychrome earthenware statues in Ming style, as a lamp base with upholstered shade, circa 1940.
    No longer available
    Dim. 75,5 x 44 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #326

    Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.

    A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #185
    Alexandre Ouline

    ‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groene patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.

    "Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #505
    Auguste Moreaux

    Een tafellamp voorstellend een beeld in zamak van een engel, naar Auguste Moreau, met een lampenkap in Tiffany-stijl.

    A table lamp depicting a zinc-cast angel sculpture, inspired by Auguste Moreaux, with a Tiffany-style lampshade.
    No longer available
    Dim. h 97 x Ø 57 cm
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #385

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18kt yellow gold ring set with brilliants totaling approximately 0.14 ct. and rubies totaling approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 11,03 g m: 55.
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #93

    Een set vazen in gecraqueleerd aardewerk en bronzen voet in Art-Nouveau stijl. Onderaan gemerkt JBT 1906.

    A set of vases in crackled earthenware with bronze base in Art Nouveau style. Marked JBT 1906 on the bottom.
    No longer available
    Dim. h 38,8 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #128
    Karl Palda

    Een Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met floraal decor.

    An Art Deco Bohemian crystal cut liqueur set, consisting of 5 glasses and 1 decanter. With floral decoration.
    No longer available
    Dim. 24 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #413
    Val Saint Lambert

    Een lot van drie persglazen kandelaars met religieus thema, alledrie getekend Val Saint Lambert.

    A lot of three pressed glass candlesticks with religious theme, all three signed Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #390
    Rodania Swiss

    Een roestvrij stalen herenhorloge. Gebruikssporen.

    A stainless steel men's watch. Signs of wear.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #262

    Een geglazuurd aardewerken religieuze triptiek met de vermelding ‘Jesus condamné a mort’. Achteraan onleesbaar gesigneerd. Midden vorige eeuw.

    A glazed earthenware religious triptych with the inscription 'Jesus sentenced to death'. Signed indistinctly on the back. From the mid-20th century.
    No longer available
    Dim. h 38 x b 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #81

    De Hoorn des Overvloeds. Een buffelhoorn met Ramskop en verguld bronzen ornamenten versierd, door een putto gedragen.

    The Horn of Plenty. A buffalo horn adorned with a ram's head and gilded bronze ornaments, carried by a putto.
    No longer available
    Dim. 53 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #18

    Een lot van vier kepies van verschillende Britse guards.

    A lot of four kepis from different British guards.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #209
    Jef De Pauw
    Period: 1888 - 1930

    ‘Landelijk zicht bij nacht’, olieverf op doek, getekend Jef De Pauw.

    "Rural Night View," oil on canvas, signed by Jef De Pauw.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #651

    Een art-deco tafellamp met een bronzen beeld van een druivenmeisje gezeten op marmer. Achteraan een lamp tussen twee halfronde glazen platen.

    An Art Deco table lamp with a bronze sculpture of a grape girl seated on marble. At the back, a lamp between two semi-circular glass plates.
    No longer available
    Dim. 21 x 35 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #632
    Dirk Baksteen
    Period: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971

    “Hoevezicht”. Een ets op papier. Onder buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/150, met opschrift.

    "How view". An etching on paper. Signed and numbered 62/150 outside the plate, with inscription.
    No longer available
    Dim. 38 x 36,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #287
    Elkington & Co

    Een Engelse koffieset van verzilverd metaal. Nr 2498.

    An English silver-plated coffee set. No. 2498.
    No longer available
    Dim. H: 14-28 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2024

Veiling volledig - 715 loten. Tentoonstelling: vr. 17 &  zat. 18 mei.

21 May 2024 19:00
22 May 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More