#597Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages, pioenen en vogels. Restauratie aan de kraag. Omstreeks 1900.
Un vase en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages, pivoines et oiseaux. Restauration au col. +- 1900.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#665Een ivoren slavenarmband.
#240Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht ± 1,64 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,64 ct.No longer availableDim. 6,41 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#723Een lot borden met blauw-witte decors, waarbij vier Chinese van porselein en een Europees van aardewerk. (Laatste met barst).
Un lot d’assiettes , décors bleu sur blanc, dont quatre en porcelaine de Chine et en faïence d’Europe. Une avec éclat.No longer availableDim. Ø: 23 - 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#349Roelans“Landschappen”. Twee houtskooltekeningen, gesigneerd en één met opdracht.
”Paysages”. Fusains, signés et un avec dédicace.No longer availableDim. 28 x 40 & 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#165Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Un lot de porcelaine bleue et blanche, comprenant deux petits vases, trois pots à couvercles et un petit plat.No longer availableDim. h: 3 - 11 cmEstimate: € 30 / 50