#103Een grote kruik van meerkleurig geglazuurd Hasselts aardewerk met opschrift ‘Pastilles Poncelet. Kleine randschilfer.
Une grande cruche en faïence de Hasselt polychrome, écriture ‘Pastilles Poncelet”. Petit éclat.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#176Een Engelse mahoniehouten D-end table met neerklapbare zijkanten.
#501Twee Chinese theepotjes van blauw en wit porselein.
#728Een lot van zes albums van Hergé, bestaande uit een album van Kwik en Flupke en vijf albums van Kuifje, waarbij “De zaak Zonnebloem” in eerste uitgave van 1956. Slijtage.
Un lot de six albums par Hergé, comprenant un album de Kwik et Flupke, cinq albums de Kuifje dont “De zaak Zonnebloem” en première édition, 1956.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#437“The seven Swabians”. Een gepolychromeerd houten groep.
#579“De stokers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Les chauffeurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#125Een 9 karaats geel gouden ring bezet met een citrine van ± 2,50 ct.
Bague en or jaune 9 ct sertie d’une citrine de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 100 / 150 -
#646HerekeEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#608“Guanyin op Fo-hond”. Een beeld van wit porselein.
”Guanyin sur chien Phô”. Une statue en porcelaine blanche.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 220 / 260