Similar lots by type
-
#344
Een meerkleurig plaasteren missiespaarpot met knikkend hoofdje.
Une tirelire de mission en plâtre multicolore avec un enfant qui hoche la tête.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#700Mahal, Belgium
Een machinaal geknoopt wollen tapijt.
Un tapis de laine noué à la machine.No longer availableDim. 300 x 200 cmEstimate: € 100 / 140 -
#463
Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
Un cheval en terre cuite polychrome d'après un exemple de la période Tang. Queue collée.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 120 / 180 -
#303Lladro
“De Dierenarts”. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt.
"Le vétérinaire". Statuette en porcelaine. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#59Constant De Swerts
“Vaas met strobloemen”. Een aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1954.
"Vase aux fleurs de paille". Une aquarelle. Signée et datée 1954.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#516
Een zwartgelakt Chinees tweedeurskastje met een lade. De deuren en zijkanten versierd met decors van pietradura.
Meuble chinois à deux portes laqué noir avec un tiroir. Les portes et les côtés sont ornés de décors en pierre dure.No longer availableDim. 102 x 76 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#561
Een kleurloos geslepen kristallen vaas. Boheems.
Vase en cristal taillé incolore. Bohémien.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#206
Een art deco Afrikaans hardhouten kastje met twee laden en bergvakken onder een deksel. Met ingelegde naam “Pauline”. Belgisch Congo, jaren ‘30.
Une armoire art déco en bois dur africain avec deux tiroirs et des compartiments de rangement sous un couvercle. Avec le nom incrusté "Pauline". Congo belge, années 1930.No longer availableDim. 62 x 62 x 42 cmEstimate: € 70 / 100 -
#361Kern
Tafelklok met perpetuümmechanisme met bloemdecoratie onder stolp met porseleinen figuren als gewichten.
Horloge de table à mouvement perpétuel à décor de fleurs sous une cloche avec des personnages en porcelaine comme poids.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#272Hugo HeyensPeriod: 1942-1987
“Vrouwtje met mand”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd Lindos, 1984.
"Femme au panier". Technique mixte sur papier. Monogrammé et daté Lindos 1984.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#503
Vier diverse paarden. Twee bronzen, één van smeedijzer van de hand van Laure Frankinet (°1955) en een klein ivoren paardenhoofdje.
Quatre chevaux différents. Deux bronzes, un en fer forgé de Laure Frankinet (°1955) et une petite tête de cheval en ivoire.No longer availableDim. H:5-35cmEstimate: € 200 / 240 -
#593Schildkröt
Een zwarte pop van kunststof. Gemerkt in de nek.
Une poupée en plastique noir. Marquée dans le cou.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#4
Een antieke spiegel in vergulde lijst.
Un miroir ancien dans un cadre doré.No longer availableDim. 52 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#351
Drie stuks meerkleurig geglazuurd aardewerk, bestaande uit een vaasje met bloemendecor in reliëf, een schenkkan met decor van tulpen en een sierjardinière in de vorm van een zwaan. Laatste met zeer kleine schilfer aan de basis.
Trois pièces en faïence émaillée multicolore, composées d'un vase à décor floral en relief, d'une cruche à décor de tulipes et d'une jardinière décorative en forme de cygne. Le dernier avec très petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 19, 20 & 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#605
Een lot bestaande uit een bonbonnière en vaas van roos en oranje gesatineerd glas.
Lot composé d'une bonbonnière et d'un vase en verre satiné rose et orange.No longer availableDim. h 32 & 12 cmEstimate: € 50 / 60 -
#658
Een art nouveau vaas van koper en messing met oren in de vorm van pauwen.
Vase Art Nouveau en cuivre et laiton à anses en forme de paons.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 35 / 50