Similar lots by type
-
#188Een paar bronzen tuinvazen met decoratie van sater-en ramshoofden en druivenranken.
Une paire de vases de jardin, décorations de satires, têtes de béliers et vignes.No longer availableDim. h: 68 cm x Ø 39 cmEstimate: € 3500 / 4000 -
#893Een koperen luchtertje met zes kaarsenhouders en twee rijen lampjes en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en cuivre à six bougeoirs et deux rangées de lampes, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#891Een vijfarmig koperen luchtertje.
Un petit lustre à cinq bras en cuivre.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#198“Neptunus”. Een bronzen beeld.
”Neptune”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 149 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#901Een klein koperen luchtertje met zes lichtpunten.
Un petit lustre en cuivre à six points lumineux.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#213Een Marie-Thereseluchter met acht lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre Marie Thérèse à huit bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 240 -
#247“Sylphide”. Een bronzen beeld op grijs geaderd marmer.
”Sylphide”. Une statue en bronze sur marbre gris veiné.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 300 / 500 -
#181“Pandora”. Een bronzen beeld naar het werk van Edwin Sharff.
”Pandore”. Une statue en bronze d’après Edwin Sharff.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#258Twee bronzen plaquettes naar bekende werken van Alphonse Mucha.
Deux plaquettes en bronze d’après des oeuvres par Alphonse Mucha.No longer availableDim. 23,5 x 9,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#482Een verzilverde kandelaar met glazen sierelementen.
Un candélabre argenté, éléments décoratifs en verre.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#641Een paar messingen lampenvoeten in art decostijl met een reliëfdecor van muzikanten.
Une paire de pieds de lampe en laiton, style Art Déco, décor en relief de musiciens.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 260 / 300 -
#252Een hanglamp, stijl Art - Deco, in metaal en glasstaven.
Une lampe à suspendre, style Art Déco, en métal aux barres de verre.No longer availableDim. l:83 cm Ø 30 cmEstimate: € 360 / 400 -
#224Een paar gesmeed koperen luchtertjes met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de lustres en fer forgé à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 en 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#231Een verguld koperen luchter met acht lichtpunten in Empirestijl.
Un lustre en cuivre doré à huit points lumineux. Style Empire.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#903Een klein sac-a-perlesluchtertje.
Un petit lustre sac-à-perles.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#234Een luchter van koper en glas met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre et verre à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#217Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#238Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#208Een smeedijzeren luchter met zeven lichtpunten, versierd met glazen kralen, geslepen glazen bloemen en vegetatieve motieven.
Un lustre en fer forgé à sept points lumineux, décoration de perles en verre, fleurs en verre taillé et motifs végétaux.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#278“Poseidon”. Een bronzen beeld.
”Poséidon”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 400 / 500 -
#253Een hanglamp, stijl Art - Deco, in metaal en glasstaven.
Une lampe à suspendre, style Art Déco, en métal et barres de verre.No longer availableDim. l: 83 cm Ø 30 cmEstimate: € 360 / 400 -
#691Een Chinese bronzen wierookbrander. Onderaan gemerkt.
Un encensoir chinois en bronze. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 90 / 110 -
#854Twee gestileerde bronzen olifantjes op zwart marmeren sokkeltjes.
Deux petits éléphants stylisés en bronze sur socles en marbre noir.No longer availableDim. 9 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#248Een sac-a-perlesluchter met glazen kralen.
Un lustre sac-à-perles à perles en verre.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 100 / 160
Other lots in this auction
-
#828Een paar metalen Afrikaanse speren, de handgrepen bekleed met vacht van bongo-antiloop.
Deux lances africaines en métal, les manches recouvertes de peau de bongo.No longer availableDim. l: 126 cmEstimate: € 40 / 50 -
#43“Meisje met hond”. Een groep van meerkleurig Italiaans aardewerk.
”Jeune fille et chien”. Un groupe en faïence italienne polychrome.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#558Een vaas van Chinees aardewerk met een blauw op wit bloemen- en plantendecor. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence chinoise, décor bleu sur blanc de fleurs et de plantes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#49Brigitte“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#267Een gepolychromeerd houten schommelvarken.
Un cochon à bascule en bois polychrome.No longer availableDim. 65 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#72“Kustzicht”. Olieverf op board”. Gesigneerd.
”Vue sur la Côte”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#658Een marmeren piëdestal in de vorm van drie semi-antieke zuiltjes.
Un piédestal en marbre en forme de trois colonnes antiques.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 100 / 160 -
#874Een kleine gefineerde commode met drie laden en een rood marmeren blad.
Une petite commode en bois de placage à trois tiroirs et une tablette en marbre rouge.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 50 / 80 -
#906Een uitgebreid kristallen glasservies. Glazen in verschillende uitvoeringen.
Un service de verres en cristal. Verres différents.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#254Louis HennoPeriod: 1907 - 1990“Harmonie et Poésie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Harmonie et Poésie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 100 / 140 -
#497Een modern bronzen kunstwerkje op plexiglazen sokkeltje
Une oeuvre d’Art moderne en bronze sur support en plexi.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#642Cabier“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele herstellingen.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée. Quelques restaurations.No longer availableDim. 59,5 x 49,5 cmEstimate: € 900 / 1100

