Similar lots by type
-
#183Samuel Marti, Paris
Een schouwpendule van grijsgeaderd marmer met bronzen monturen en getooid met een engeltje bovenaan en het werk achter glas. Met slinger en sleutel. In werkende staat.
Pendule de cheminée en marbre gris veiné avec montures en bronze et décorée d'un ange en haut et de l'oeuvre sous verre. Avec balancier et clé. En état de fonctionnement.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 550/650 -
#107Schmid, Switserland
Een schouwpendule in de geest van de Neuchâteloises. Met slinger en sleutel. In werkende staat.
Une pendule dans l'esprit des Neuchâteloises. Avec balancier et clé. En état de fonctionnement.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#498
“Steigerende paarden”. Een paar beelden van groen gepatineerd brons.
Chevaux cabrés. Paire de statues en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 900/1000 -
#319
Een grote dekselvaas in Delfts blauw. Onderaan gemerkt.
Un grand vase à couvercle bleu de Delft. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/100 -
#693
Een asbak van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Un cendrier en cristal doublé mauve taillé. Probablement Val St. Lambert, mais non marqué.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 30/40 -
#599
“Abstract stilleven”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
Nature morte abstraite. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 38 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#260
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een centrale robijn cabochon van +- 2 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct. et d'un cabochon central de rubis de +- 2 ct.No longer availableDim. 6,43 gEstimate: € 1300/1400 -
#694Floris Jespers
“Vijver”. Een ets. Gesigneerd in de plaat.
Étang. Une eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 19 x 14 cmEstimate: € 50/80 -
#221Delvaux, Bruxelles
Een zwart lederen handtas, model Cerceau. Groot model. In originele winkeltas.
Un sac à main en cuir noir, modèle Cerceau. Grand modèle. Dans sac protecteur d'origine.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 450/550 -
#70
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met kleine briljantjes en robijnen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 K serties de petits brillants et rubis.No longer availableDim. 0,75 gEstimate: € 200/250 -
#57Roger PintensPeriod: °1954
Een sierstuk van kunstsmeedwerk. Gesigneerd.
Une pièce décorative en fer forgé. Signée.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 80/100 -
#254Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002
“De begrafenis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
Les funérailles. Huile sur toile. Signée et datée '74.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#239E. Gerinckx
“Landschap met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage avec fermes”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#664
“Eere aan U, Koning Leopold III,...”. Een prent en een vlagje n.a.v. de aankomst in Brussel, gedateerd 25-8-45.
“Eere aan U, Koning Leopold III,...”. Estampe et petit drapeau commémorant l’arrivée à Bruxelles, le 25/8/1945.No longer availableEstimate: € 60/80