Similar lots by type
-
#107Schmid, Switserland
Een schouwpendule in de geest van de Neuchâteloises. Met slinger en sleutel. In werkende staat.
Une pendule dans l'esprit des Neuchâteloises. Avec balancier et clé. En état de fonctionnement.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40/50 -
#183Samuel Marti, Paris
Een schouwpendule van grijsgeaderd marmer met bronzen monturen en getooid met een engeltje bovenaan en het werk achter glas. Met slinger en sleutel. In werkende staat.
Pendule de cheminée en marbre gris veiné avec montures en bronze et décorée d'un ange en haut et de l'oeuvre sous verre. Avec balancier et clé. En état de fonctionnement.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 550/650
Other lots in this auction
-
#324
Twee art deco vaasjes, waarbij één van Booms glas met een bloemendecor en één van geglazuurd aardewerk van August Mouzin.
Deux vases art déco, l'un en verre Booms à décor floral et l'autre en faïence émaillée d'Auguste Mouzin.No longer availableDim. h: 11 & 15 cmEstimate: € 32/40 -
#369
Een voorstelling van een bodhisattva op drie olifanten van gepatineerd massief brons. Indisch werk.
Bodhisattva assis sur trois éléphants. Bronze massif patiné. Travail indien.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 50/70 -
#339
Een bronzen vijzel met grote stamper. XIXde eeuw.
Un mortier et grand pilon en bronze. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 25/35 -
#53
“De Heilige familie”. Een groep van monochroom wit biscuit met vergulde details.
La Sainte Famille. Un groupe de biscuit blanc monochrome avec des détails dorés.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80/120 -
#64Rik Canty
“Zonsondergang”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Coucher de soleil. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#525
Een 18 K roze gouden ring bezet met vier kleine briljantjes en een centrale Fancy diamant van +- 0,30 ct.
Une bague en or rose 18 K sertie de quatre petits brillants et d'un diamant Fancy central de +-0,30 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 450/500 -
#714
Een kristallen glasservies, bestaande uit twaalf waterglazen, elf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en vijf champagnefluiten.
Services de verres en cristal comprenant douze verres à eau, onze à vin rouge, onze à vin blanc et cinq flûtes.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#203
Een paar opengewerkte zilveren mandjes. Nederlandse keuren. Tweede gehalte (833/1000). Datumletters G en I (1916 en 1918). Maker J.P.
Une paire de paniers en argent ajouré. Poinçons hollandais. Deuxième titre (833/1000). Lettres de date G et I (1916 et 1918). Fabricant J.P.No longer availableDim. l: 15 cm 307,90 gEstimate: € 160/200 -
#219Leo VandersmissenPeriod: 1900 - 1966
“Straatzicht te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue à Lissewege. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 50/80 -
#182
“Virgo Lactans”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw. Kleine beschadiging bovenaan.
”Virgo Lactans”. Huile sur panneau. XVIIème siècle. Petit dégât au dessus.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 3000/4000 -
#74Lucien FrennetPeriod: 1999 - 1949
“Binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1945. Verfschade.
Cour intérieure. Huile sur panneau. Signée et datée 1945. Dégâts à la peinture.No longer availableDim. 32,5 x 37 cmEstimate: € 100/150 -
#235
Een 18 K wit en geelgouden driehoekvormige hanger bezet met een kleine briljantjes. Gemerkt.
Un pendentif triangulaire en or blanc et jaune 18 kt serti de petits diamants taille brillant. Signé.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 300/350