Similar lots by type
-
#492
Een wandklok in houten kast met gedreven koperen wijzerplaat.
Une horloge murale dans une gaine en bois avec un cadran en cuivre repoussé.No longer availableDim. 130 x 42 cmEstimate: € 45 / 65 -
#494
Een houten wandklok met messing rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger.
Une horloge murale en bois avec du laiton autour du cadran émaillé. Avec pendule.No longer availableDim. 130 x 45 cmEstimate: € 35 / 45 -
#665
Een houten wandklok met eglomisé wijzerplaat. Met slinger en gewichtjes.
Une horloge murale en bois avec un cadran églomisé. Avec pendule et poids.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 35 / 45 -
#499
Een staande klok in notenhouten kast en met handgeschilderde wijzerplaat. Nottingham, eind XVIIIe eeuw.
Une horloge grand-père dans une gaine en noyer et avec un cadran peint à la main. Nottingham, fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200 / 240 -
#489
Een houten regulateur met gesculpteerde kuif. Met slinger en gewicht.
Un régulateur en bois avec une coiffe sculptée. Avec pendule et poids.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 40 / 60 -
#97
Een schouwpendule van arduin en marmer met eenvoudig gebeiteld en verguld decor. Omstreeks 1900.
Pendule de cheminée en pierre bleue et marbre à décor simple ciselé et doré. Vers 1900.No longer availableDim. 30 x 40 x 14 cmEstimate: € 50 / 80 -
#605
Een recente Friese staartklok.
Une horloge de queue frisonne récente.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
#141
Een fraaie schouwpendule van cloisonné op messing, bovenaan versierd met een siervaas. In werkende staat en met slinger en sleutel.
Belle pendule en cloisonné sur laiton. Surmontée d’un vase décoratif. En état de marche et avec balancier et clé.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 550 / 600 -
#513
Een antieke schouwpendule van Imariporselein met verguld bronzen leeuwenkoppen, vogels rond de wijzerplaat en bovenaan getooid met een griffioen.
Ancienne pendule de cheminée en porcelaine d'Imari à têtes de lion en bronze doré, oiseaux autour du cadran et surmonté d'un griffon.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 550 / 600 -
#204
Een wandklok in houten kast met een reproductie van een stadszicht, het uurwerk verwerkt in een toren. Achter glas.
Une horloge murale dans une gaine en bois avec une reproduction d'une vue de ville, le mouvement intégré dans une tour. Derrière une vitre.No longer availableDim. 59 x 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#48HUGA, Amsterdam
Een houten art deco schouwpendule met messingen wijzerplaat. Met slinger, zonder sleuteltje.
Une pendule Art Déco en bois avec un cadran en laiton. Avec pendule, sans clé.No longer availableDim. h: 26 cm -
#202
Een rijkelijk uitgewerkte cartelklok van verguld hout in rococostijl, versierd met engeltjes en bloemen. Kleine beschadigingen.
Pendule murale rococo richement décorée en bois doré et plâtre aux angelots et fleurs. Usures et petits dégâts.No longer availableDim. 110 x 50 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#355
Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat.
Un régulateur en bois avec cadran en émail.No longer availableDim. 65 x 25 x 60 cmEstimate: € 50 / 70
Other lots in this auction
-
#156
Een Hollandse vitrine van gefineerd notenhout met onderaan negen laden en met spiegel in de kap.
Une vitrine tombeau hollandaise en placage de noyer avec neuf tiroirs en bas et un miroir dans le centre sous la coiffe.No longer availableDim. 240 x 175 x 45 cmEstimate: € 300 / 400 -
#460
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met koraal.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de corail.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#438
Een Chinese muntjakschedel onder glazen globe op houten voet.
Un crâne de muntjac chinois sous un globe en verre sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 37 cm (globe)Estimate: € 25 / 40 -
#296
Een paar gebeeldhouwd notenhouten cabrioletfauteuils, bekleed met naaldwerk. We voegen er een derde, licht afwijkend model met andere bekleding aan toe.
Paire de fauteuils convertibles en noyer sculpté, tapissés de broderies. Nous ajoutons un troisième modèle légèrement différent avec un revêtement différent.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 80 / 120 -
#396
Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een decor van bloemen en vogels.
Carpette murale en soie nouée à décor de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. 83 x 59 cmEstimate: € 100 / 140 -
#542
Een Lodewijk XIV staande klok van eikenhout. Toegevoegd werk met beschilderde glazen wijzerplaat.
Horloge à gaine Louis XIV en chêne. Mouvement rapporté à cadran en verre peint.No longer availableDim. 230 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#330
Een zakhorloge van zilver 800‰.
Une montre de poche en argent 800‰.No longer availableDim. bruto: 22,63 gEstimate: € 60 / 100 -
#1
Een uil van meerkleurig Muranoglas.
Un hibou en verre polychrome de Murano.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 90 / 110 -
#404Philippe Soubiès
“Composition Tomoyesque”. Een gemengde techniek. Gesigneerd en met een resumé van de kunstenaar.
"Composition Tomoyesque". Une technique mixte. Signé et avec un résumé de l'artiste.No longer availableDim. 29 cm x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#627
Een paar kleine en een grote balustervaas van Nanking met krijgers in het decor.
Une paire de petits et un grand vase balustre de Nankin à décor de guerriers.No longer availableDim. h: 25 cm - 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#359Franz De Vadder
“Vissersschuiten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Chalands de pêche". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22,5 cm x 15 cmEstimate: € 120 / 160 -
#152Piet VolckaertPeriod: 1902-1973
“Straatzicht met kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la rue avec chariot". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 250 / 350