Similar lots by type
-
#204
Een wandklok in houten kast met een reproductie van een stadszicht, het uurwerk verwerkt in een toren. Achter glas.
Une horloge murale dans une gaine en bois avec une reproduction d'une vue de ville, le mouvement intégré dans une tour. Derrière une vitre.No longer availableDim. 59 x 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#492
Een wandklok in houten kast met gedreven koperen wijzerplaat.
Une horloge murale dans une gaine en bois avec un cadran en cuivre repoussé.No longer availableDim. 130 x 42 cmEstimate: € 45 / 65 -
#202
Een rijkelijk uitgewerkte cartelklok van verguld hout in rococostijl, versierd met engeltjes en bloemen. Kleine beschadigingen.
Pendule murale rococo richement décorée en bois doré et plâtre aux angelots et fleurs. Usures et petits dégâts.No longer availableDim. 110 x 50 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#665
Een houten wandklok met eglomisé wijzerplaat. Met slinger en gewichtjes.
Une horloge murale en bois avec un cadran églomisé. Avec pendule et poids.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 35 / 45 -
#355
Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat.
Un régulateur en bois avec cadran en émail.No longer availableDim. 65 x 25 x 60 cmEstimate: € 50 / 70 -
#494
Een houten wandklok met messing rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger.
Une horloge murale en bois avec du laiton autour du cadran émaillé. Avec pendule.No longer availableDim. 130 x 45 cmEstimate: € 35 / 45 -
#499
Een staande klok in notenhouten kast en met handgeschilderde wijzerplaat. Nottingham, eind XVIIIe eeuw.
Une horloge grand-père dans une gaine en noyer et avec un cadran peint à la main. Nottingham, fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200 / 240 -
#605
Een recente Friese staartklok.
Une horloge de queue frisonne récente.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
#48HUGA, Amsterdam
Een houten art deco schouwpendule met messingen wijzerplaat. Met slinger, zonder sleuteltje.
Une pendule Art Déco en bois avec un cadran en laiton. Avec pendule, sans clé.No longer availableDim. h: 26 cm -
#489
Een houten regulateur met gesculpteerde kuif. Met slinger en gewicht.
Un régulateur en bois avec une coiffe sculptée. Avec pendule et poids.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 40 / 60 -
#513
Een antieke schouwpendule van Imariporselein met verguld bronzen leeuwenkoppen, vogels rond de wijzerplaat en bovenaan getooid met een griffioen.
Ancienne pendule de cheminée en porcelaine d'Imari à têtes de lion en bronze doré, oiseaux autour du cadran et surmonté d'un griffon.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 550 / 600 -
#141
Een fraaie schouwpendule van cloisonné op messing, bovenaan versierd met een siervaas. In werkende staat en met slinger en sleutel.
Belle pendule en cloisonné sur laiton. Surmontée d’un vase décoratif. En état de marche et avec balancier et clé.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 550 / 600 -
#97
Een schouwpendule van arduin en marmer met eenvoudig gebeiteld en verguld decor. Omstreeks 1900.
Pendule de cheminée en pierre bleue et marbre à décor simple ciselé et doré. Vers 1900.No longer availableDim. 30 x 40 x 14 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#367
Twee Indonesische gepolychromeerd houten hoofden, waarbij één poppenhoofd met beweegbare mond.
Deux têtes indonésiennes en bois polychrome dont une tête de poupée à bouche mobile.No longer availableDim. h: 16 & 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#208
Een paar dekselvazen van veelkleurig porselein in de geest van Sèvres gedecoreerd met romantische scènes en landschappen in uitsparingen op kobaltblauwe en vergulde achtergrond. Vergulde koperen monturen.
Paire de vases à couvercle en porcelaine polychrome dans l'esprit de Sèvres, à décor de scènes romantiques et de paysages en cartouches sur fond bleu cobalt et doré. Montures en laiton plaqué or.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 350 / 400 -
#383
Een schaal van kleurloos glas op een messingen voet.
Un bol de verre incolore sur une base en laiton.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#547
Twee hertengeweien.
Deux bois de cerf.No longer availableDim. H:60&72 cmEstimate: € 60 / 80 -
#675
Een klein Chinees kastje van zwartgelakt hout met meerkleurig decor.
Petit cabinet chinois en bois laqué noir à décor multicolore.No longer availableDim. 76 x 59 x 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#229P.A. Tom
“Hoeve met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ferme avec des vaches". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 47 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#23
Een aardwerken dekselvaas, het deksel getooid met een kat en een bloemenvaasje, beide met meerkleurige Delftse decors. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence avec couvercle, le couvercle décoré d'un chat et un vase fleuri, tous deux à décor de Delft multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17,5 & 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#425
Een smeedijzeren tuinset, bestaande uit een rond tafeltje met twee vouwstoeltjes. 90 cm.
Un salon de jardin en fer forgé, composé d'une table ronde avec deux chaises pliantes. 90 cm.No longer availableDim. h: 75 cm Ø 78 cmEstimate: € 100 / 150 -
#245Val Saint-Lambert
Een eironde vaas van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Vase ovoïde en cristal taillé. Partiellement coloré vert dans la masse. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#233
Een Madonna met Kind van albast in barokke stijl. Zilveren kroontjes met Hollandse keuren. XIXde eeuw.
Une Vierge à l'Enfant en albâtre de style baroque. Couronnes en argent avec poinçons hollandais. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#188François Frionnet (FFI)
Bestekkoffer. Compleet voor twaalf personen. Enkel de suikertang manco. Gemerkt.
Ménagère. Complet pour douze personnes. Seule la pince à sucre manque.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#650
Een 18 K geelgouden zakhorloge met sleuteltje en vergulde horloge ketting. (schade aan de wijzerplaat).
Une montre de poche en or jaune 18 carats avec clé et chaîne de montre plaquée or. (dégât au cadran).No longer availableDim. bruto 70,18 g Ø 4,5 cmEstimate: € 200 / 300