#754Een mahoniehouten spiegel met ingelegde biesjes. XIXe eeuw.
#414Een klein Venetiaans glazen kastspiegeltje.
#229Een verguld houten trumeau in Louis-Philipestijl.
#714Een verguld houten butlerspiegel.
#342Een wandspiegel met gestoken lijst in barokke stijl.
#29Een spiegeltje in goudgepatineerde houten lijst.
#791Een kantelbare kamerspiegel met mahoniehoutfineer.
#349Een rechthoekige spiegel in notenhouten lijst.
Grand trumeau en chêne sculpté de style malinois.No longer availableDim. 207 x 121 cmEstimate: € 80 / 120
#646Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#115Een paar manchetknopen en hemdenknoopjes van 14 karaat geel goud.
#17Playbox jaargang 1923 & 1929
“Playbox annual”. 1923 et 1929.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#225Een 14 karaats geel gouden zakhorloge.
#200Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van +/- 3,35 ct. Color J/K, VS.
Bague en or blanc 18 K sertie d’un solitaire de ± 3,35 ct. Couleur J/K, VS.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 10000 / 15000 -
#458Een bronzen groepje van een jongen met een speelgoedauto. Gemonogrammeerd.
Petit groupe en bronze représentant un garçon et son auto de jouet. Monogrammé.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 50 / 80 -
#486Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#386Een goudgepatineerde smeedijzeren staande lamp.
#346Een reeks van acht witgepatineerde stoelen in Lodewijk XVI-stijl met roze bekleding.
Suite de huit chaises à patine blanche de style Louis XVI à couverture rose.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 80 / 120