#29Een spiegeltje in goudgepatineerde houten lijst.
#714Een verguld houten butlerspiegel.
#342Een wandspiegel met gestoken lijst in barokke stijl.
#229Een verguld houten trumeau in Louis-Philipestijl.
#791Een kantelbare kamerspiegel met mahoniehoutfineer.
#414Een klein Venetiaans glazen kastspiegeltje.
#349Een rechthoekige spiegel in notenhouten lijst.
Miroir rectangulaire à cadre en noyer.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 40 / 60
#126Een donkergepatineerde vierkante eikenhoutentafel met neerklapbare afgeronde bladen.
Table carrée en chêne foncé aux abattants arrondis.No longer availableDim. 120 x 120 cm Ø: 170 cmEstimate: € 200 / 300 -
Verseuse en cristal incolore de style Louis XV aux montures en métal argenté.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#185Een 18 karaats wit gouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,30 ct.
Bague en or blanc 18 K sertie de brillants noirs et blancs ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 4,36 gEstimate: € 400 / 500 -
#129Fr. De Roover“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#221Staffordshire“Flight to Egypt” en “Return from Egypt”. Twee groepjes van polychroom aardewerk. Achteraan gemerkt: Walton. Eerste helft XIXde eeuw. Kleine letseltjes.
“Flight to Egypt” et “Return from Egypt”. Deux groupes en faïence polychrome. Marque au verso: Walton. Première moitié du XIXe siècle. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 400 / 500 -
#338Drie verschillende clowns van meerkleurig Muranoglas.
#34Een reeks van acht lithografieën uit de reeks ‘Belgique Industrielle’, met XIXe eeuwse zichten op bekende industriële bedrijven in en rond Luik en Verviers. Ed. Simonau & Toovey.
Suite de huit lithos de la série “Belgique Industrielle” aux vues d’usines importantes du XIXe siècle de la région liégeoise. Ed. Simonau & Toovey.No longer availableDim. 46 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#470Een zilveren reliekhanger met een gedreven beeltenis van de Heilige Maagd met binnenin een waszegel en drie relikwieën.
#234“Kerkinterieur met personages”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.
“Intérieur d’église aux personnages”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 100 / 160