Similar lots by type
-
#723
Twee opengewerkte bronzen wandspiegeltjes, waarvan één met twee lichtarmen.
Deux petits miroirs en bronze ajouré, dont deux à deux bras.No longer availableDim. 47 x 32 & 43 x 21 cmEstimate: € 40/50 -
#588
Een glazen Chinese snuffbottle.
”Un flacon dit ‘snuff bottle’.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 220/240 -
#798
Een ovale spiegel van mahoniehout.
Un miroir ovale en acajou.No longer availableDim. 82 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#787
Een oud Chinees geldstuk. Met inscripties.
Une ancienne pièce de monnaie chinoise, avec inscriptions.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#803
Een vlinder in jade.
Un papillon en jade.No longer availableDim. B: 8 cmEstimate: € 40/50 -
#580
Een schouwspiegel met verguld plaasteren lijst.
Un miroir de cheminée à encadrement en plâtre doré.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#451
Twee opgezette eksters op stammetjes.
Deux pies empaillées sur des troncs.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 140/160 -
#709
Een spiegel in gebeeldhouwde en opengewerkte houten lijst.
Un miroir avec encadrement en bois ajouré et sculpté.No longer availableDim. 98 x 96 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#288Keralux
Een achthoekige dekselvaas met ‘Fleur de Saxe’ decor. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle, décor ‘Fleur de Saxe’. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40/50 -
#390
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een centrale diamant van 1,30 ct. en 10 kleine diamantjes.
Une bague en or rose 18 ct sertie d’un diamant central de 1,30 ct et dix petits diamants.No longer availableDim. 14,48 gEstimate: € 2300/2500 -
#162Juul De Cort
“Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 150/200 -
#774Jean Jacques Gailliard
“De Ghelderode”. Aquarel. Gesigneerd en met opdracht.
”Ghelderode”. Une aquarelle. Signée avec dédicace.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 100/150 -
#822Francis Vaes
“Abstracte windwijzer.” Gouache op papier. Gesigneerd.
”Girouette abstraite”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 56,5 x 25,5 cmEstimate: € 40/60 -
#29Jean StevanPeriod: 1896 - 1962
“Hoeve naast een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette près d’un courant”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 50/70 -
#872Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“De citadel”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd in de plaat.
”La citadelle”. Une gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 120/200 -
#290
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,28 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,28 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 650/750 -
#274Bernard De Bruyn
“Kempische Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Ferme en Campine”. Huile sur toile. Signée Bernard De Bruyn.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#156
Een eikenhouten credenza in renaissancestijl met twee gesculpteerde paneeldeuren en een lade.
Une crédence de style Renaissance en chêne à deux portes panneaux sculptés et un tiroir.No longer availableDim. 11’ x 97 x 55 cmEstimate: € 180/200 -
#854Fre Steeman
“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#372Raymond Van Hoeck
“Stilleven met rapen en radijzen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, navets et radis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40/50