#194“Carnaval te Oostende”. J. Ensor. - Zeldzame affiche met officiële zegels van de stad en met justificatie op keerzijde.
#725Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.
#322“Du cabinet de M. le Duc de Choisseul” Een met de hand ingekleurde gravure naar Ph. Wouwermans. Gedateerd 1772.
#109“Nachtelijk molenlandschap”. Olieverf op paneel. Draagt monogram ‘S.P. 1835’.
“Paysage nocturne avec moulin”. Huile sur panneau. Porte monogramme S.P. et 1835.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 100 / 140 -
#317Een jardinière van meerkleurig porselein. in de vorm van een coupe met bloemen, gedragen door twee engelen. Achteraan gemerkt ‘R.B’.
#324Jacques G.L. Van den BogaertPeriod: 1867 - 1950“Landschap met het Kasteel van Heusden met diverse figuren en ruiters”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage avec le château de Heusden avec plusieurs personnages et cavaliers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#269Paul PermekePeriod: 1918 - 1990“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#497Twee paar dekselpotjes van cloisonné op geel koper. Chinees werk.
Deux paires de pots couverts en cloisonné sur cuivre jaune. Travail chinois.No longer availableDim. h: 7 & 8 cmEstimate: € 50 / 60 -
#241DelvauxEen bruin lederen handtas.
Sac à main en cuir brun.No longer availableEstimate: € 200 / 250