#714Een verguld houten butlerspiegel.
#704Een verguld houten butlerspiegel.
#29Een spiegeltje in goudgepatineerde houten lijst.
#342Een wandspiegel met gestoken lijst in barokke stijl.
#791Een kantelbare kamerspiegel met mahoniehoutfineer.
#229Een verguld houten trumeau in Louis-Philipestijl.
#414Een klein Venetiaans glazen kastspiegeltje.
#349Een rechthoekige spiegel in notenhouten lijst.
Miroir rectangulaire à cadre en noyer.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 40 / 60
#662Vier diverse antieke potten van steengoed.
#668Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
#216Een gebeeldhouwd eikenhouten secretaire-bibliotheek met een decor van bloemenvazen en -guirlandes. Achter het klapblad zes kleine laden. Het opzet met twee gevitreerde deuren en met een kuif in de vorm van een bloementuil (beschadiging). De basis met twee deuren en twee laden. Maasland, omstreeks 1800.
Sécretaire-bibliothèque à abbatant en chêne sculpté à décor de vases de fleurs et de guirlandes. Derrière l’abattant six petits tiroirs. Le haut à deux portes vitrées et coiffé d’une corbeille de fleurs (dégât). Le bas à deux portes et deux tiroirs. Mosan, début XIXe siècle.No longer availableDim. 196 x 112 x 48 cmEstimate: € 500 / 700 -
#740Een rond bijzettafeltje met onyxen blad, gedragen door messingen Maenaden.
#338Drie verschillende clowns van meerkleurig Muranoglas.
#382Een inktstelletje van meerkleurig porselein met een bloemenmotief.
#99Vier reproducties van botanische prenten, waarvan twee naar Redouté.
#154“Stilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
#641Een groengepatineerde houten ton.
#703Een lot oud papiergeld (XXste eeuw, voor-en naoorlogs), o.m. Belgisch en Duits en Oostenrijks stads-en noodgeld (Marken en Heller).
Lot de vieilles notes bancaires (XXe siècle) dont argent belge, argent et Notgeld allemand et autrichien (Mark et Heller).No longer availableEstimate: € 100 / 120