#414
Een klein Venetiaans glazen kastspiegeltje.
#342
Een wandspiegel met gestoken lijst in barokke stijl.
#714
Een verguld houten butlerspiegel.
#349
Een rechthoekige spiegel in notenhouten lijst.
#29
Een spiegeltje in goudgepatineerde houten lijst.
#699
#229
Een verguld houten trumeau in Louis-Philipestijl.
#791
Een kantelbare kamerspiegel met mahoniehoutfineer.
#704
#754
Een mahoniehouten spiegel met ingelegde biesjes. XIXe eeuw.
Miroir en acajou aux traits incrustés.No longer availableDim. 60 x 52 cmEstimate: € 80/100
#567
#33
Twee antieke handgeschilderde metalen dienbladen.
#40
Een 9 karaats geel gouden horlogeketting. Eén schakel doorgezaagd.
#62
Een rechthoekige spiegel in goudgepatineerde houten lijst.
#312B. De Pooter
“Rozen in een Delftse vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#619
“Les courtisanes Utagawa et Nanasato de la maison Yotsume”. De la série “Miroir aux exemples calligraphiques par merveilleuses nouvelles courtisanes dans la Yoshiwara”. Exemplaire du début du XXe siècle d’une gravure sur bois par Kitao Masanobu.No longer availableDim. 36,5 x 49 cmEstimate: € 200/300 -
#606Ardebil
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#276
Een verlengbare eikenhouten tafel in Henri II-stijl.
#82L. Vanaerschot
“Kinderen bij een kooitje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Enfants près d’une cage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 47 cmEstimate: € 100/120 -
#286
Meuble de vestibule en bois de placage, décor incrusté et avec quinze eaux-fortes par maîtres connus tel que De Smet, Lamorinère, Mols e.a.No longer availableDim. 256 x 155 x 26 cmEstimate: € 300/500 -
#316
#135
Pendentif en or jaune 14 K avec chaîne et boucles d’oreilles et bague assorties sertis de brillants ayant un poids total de ± 48 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 7,86 gEstimate: € 450/550