Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verguld houten schouwspiegel met een acanthusblad in de kuif.

Een verguld houten schouwspiegel met een acanthusblad in de kuif.

Trumeau en bois doré coiffé d’une feuille d’acanthe.
Dim. 182 x 100 cm
SKU: 2809210212.
Category: Spiegel.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #212
Estimate: € 260 / 320
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #279

    Een ovale spiegel in verguld houten lijst, versierd met een kuif van acanthusbladeren en bloemen.

    Un miroir ovale dans un cadre en bois doré, orné d'un cimier de feuilles d'acanthe et de fleurs.
    No longer available
    Dim. 75 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #269

    Een spiegel in verguld houten lijst in Lodewijk XVI-stijl met een strik bovenaan.

    Miroir de style Louis XVI dans un cadre en bois doré avec un nœud au sommet.
    No longer available
    Dim. Ø: 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #52

    Een spiegel in verguld houten lijst, versierd met barokke motieven.

    Un miroir dans un cadre en bois doré, décoré de motifs baroques.
    No longer available
    Dim. 97 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #213

    Een eikenhouten spiegel met gesculpteerde bloemen en acanthusbladeren.

    Un miroir en chêne avec des fleurs sculptées et des feuilles d'acanthe.
    No longer available
    Dim. 126 x 100 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #44

    Een spiegel in houten lijst met notenhoutfineer.

    Un miroir dans un cadre en bois avec placage de noyer.
    No longer available
    Dim. 83 x 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #209

    Een verguld houten trumeau in Louis-Philipestijl.

    Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 140 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #196

    Een indrukwekkende wandspiegel, rijkelijk uitgewerkt met vijf engelen en bloemen.

    Un miroir mural impressionnant, richement décoré de cinq anges et de fleurs.
    No longer available
    Dim. 225 x 155 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #16

    Een notenhouten psychespiegel met twee kleine laden.

    Un miroir psyché en noyer avec deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #264

    Een paar spiegels van hout en plaaster in barokke stijl. Beschadiging.

    Une paire de miroirs en bois et plâtre de style baroque. Dégât.
    No longer available
    Dim. 68 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #469

    Een hallantaarn van koper en geslepen glas in Napoléon III-stijl.

    Une lanterne d'entrée de style Napoléon III en cuivre et verre taillé.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #23

    “Expo 58”. Een fotoboek m.b.t. de Wereldtentoonstelling te Brussel. Ed. Salto en de universiteitsbibliotheek Gent. 2008. Franstalige uitgave.

    “Expo 58”. Un livre photo lié à l'Exposition universelle de Bruxelles. Ed. Salto et Bibliothèque universitaire de Gand. 2008. Édition française.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #652

    Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal met Sterling zilveren halsmontuur.

    Deux carafes en cristal incolore taillées différentes avec monture de cou en argent sterling.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #520

    Een palissanderhouten eetkamer, bestaande uit een breed buffet met zes deuren en centraal vijf laden (91 x 380 x 60 cm); een ovale uittrekbare tafel (77 x 220 cm), twee armstoelen en zes stoelen met zalmroze fluwelen bekleding. Met bijpassende luchter met centraal gesatineerd glas en zes richtspotjes. (78 x 14 x 64 cm). Alles met glazen beschermbladen. Periode Art deco. toe te schrijven aan Ateliers De Coene, Kortrijk.

    Une salle à manger en palissandre, composée d'un large buffet à six portes et cinq tiroirs centraux (91 x 380 x 60 cm); une table ovale à rallonge (77 x 220 cm), deux fauteuils et six chaises avec revêtement en velours rose saumon. Avec lustre assorti avec verre satiné central et six spots orientables. (78 x 14 x 64 cm). Le tout avec feuilles de protection en verre. Période Art Déco. Attribué aux Ateliers De Coene, Courtrai.
    No longer available
    Estimate: € 3000 / 4000
  • #80

    Een 18 K geelgouden speld bezet met cognackleurige diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en zeven parels.

    Une épingle en or jaune 18 kt serti de diamants couleur cognac taille ancienne avec un poids combiné de +- 0,20 ct. et sept perles.
    No longer available
    Dim. 4,45 g
    Estimate: € 450 / 500
  • #604

    “Wandelaar in een besneeuwde dreef. Olieverf op doek. Gemonogrameerd C. H, Anvers.

    Randonneur dans une allée enneigée. Huile sur toile. Monogrammée C. H, Anvers.
    No longer available
    Dim. 20 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #314
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Schuur en kar” & “Het wonderbare veldkapelleke”. Twee etsen. Beide gesigneerd en resp. genummerd 27/100 & 37/50 buiten de plaat.

    Grange et charrette & La merveilleuse chapelle des champs. Deux eaux-fortes. Les deux signées et respectivement numérotées 27/100 et 37/50 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 24 x 28 & 39,5 x 25,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #607
    Presentti

    Een designlamp van geglazuurd aardewerk.

    Une lampe design en faïence émaillée.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm (m.k.)
    Estimate: € 40 / 50
  • #672

    “Liggende vrouw”. Een groepje van meerkleurig Italiaans biscuit. Onderaan gemerkt. Kleine beschadiging aan twee kwispels. Gesigneerd Voltà.

    Femme allongée. Un groupe de biscuits italiens multicolores. Marqué en bas. Légers dommages à deux tresses. Signé Voltà.
    No longer available
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #377

    Een kopje met schoteltjes van eierschaalporselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Gemerkt. We voegen er een Europees porseleinen kopje met meerkleurig Chinees decor aan toe.

    Une tasse avec soucoupes en porcelaine coquille d'œuf, décorée d'un motif floral peint à la main. Marquée. Nous ajoutons une tasse en porcelaine européenne à décor chinois multicolore.
    No longer available
    Dim. Ø: 6,5 - 13,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #112

    “De conversatie bij het raam”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Opnieuw te vernissen.

    La conversation à la fenêtre. Huile sur panneau. XIXème siècle. A revernisser.
    No longer available
    Dim. 22 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #393

    Een Perzisch aardewerken dekselpotje met koperen rand en een aardewerken kom met blauw glazuur.

    Une jarre persane en faïence avec un rebord en cuivre et un bol en faïence émaillée bleue.
    No longer available
    Dim. Ø: 10 & 17 cm
    Estimate: € 65 / 75
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More