Similar lots by type
-
#213Een eikenhouten spiegel met gesculpteerde bloemen en acanthusbladeren.
Un miroir en chêne avec des fleurs sculptées et des feuilles d'acanthe.No longer availableDim. 126 x 100 cmEstimate: € 250 / 400 -
#279Een ovale spiegel in verguld houten lijst, versierd met een kuif van acanthusbladeren en bloemen.
Un miroir ovale dans un cadre en bois doré, orné d'un cimier de feuilles d'acanthe et de fleurs.No longer availableDim. 75 x 61 cmEstimate: € 80 / 100 -
#269Een spiegel in verguld houten lijst in Lodewijk XVI-stijl met een strik bovenaan.
Miroir de style Louis XVI dans un cadre en bois doré avec un nœud au sommet.No longer availableDim. Ø: 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#52Een spiegel in verguld houten lijst, versierd met barokke motieven.
Un miroir dans un cadre en bois doré, décoré de motifs baroques.No longer availableDim. 97 x 72 cmEstimate: € 100 / 150 -
#196Een indrukwekkende wandspiegel, rijkelijk uitgewerkt met vijf engelen en bloemen.
Un miroir mural impressionnant, richement décoré de cinq anges et de fleurs.No longer availableDim. 225 x 155 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#44Een spiegel in houten lijst met notenhoutfineer.
Un miroir dans un cadre en bois avec placage de noyer.No longer availableDim. 83 x 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#16Een notenhouten psychespiegel met twee kleine laden.
Un miroir psyché en noyer avec deux petits tiroirs.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#209Een verguld houten trumeau in Louis-Philipestijl.
Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#264Een paar spiegels van hout en plaaster in barokke stijl. Beschadiging.
Une paire de miroirs en bois et plâtre de style baroque. Dégât.No longer availableDim. 68 x 55 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#660Een paar art deco nachtkastjes met telkens één deur en één lade en een glazen blaadje.
Une paire de tables de chevet Art Déco avec une porte et un tiroir chacune et un plateau en verre.No longer availableDim. 60 x 47 x 38 cmEstimate: € 35 / 40 -
#169“Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).
”Paysage fluvial, personnages et bateau”. Huile sur toile. Restauration. Attribué à Thomas Heeremans. (1641 - 1694).No longer availableDim. 58 x 93 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#414Erno NagyPeriod: 1881 - 1951“Portret van een lachende jongeman”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1925.
Portrait d'un jeune homme souriant. Huile sur panneau. Signée et datée 1925 au dos.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#558Een lotje aziatica, bestaande uit drie fijn gesculpteerde ivoren beeldjes, waarbij twee Hindoeïstische en één Boeddha, een porseleinen zalfdoosje en een kleine antieke plaquette met een wezen op de voorzijde en vijf amulettes op de andere zijde.
Un lot d'Asiatiques, composé de trois figurines en ivoire finement sculptées, dont deux hindous et un Bouddha, une boîte à onguent en porcelaine et une petite plaque antique avec une créature sur le devant et cinq amulettes sur le de l'autre côté.No longer availableDim. h: 6 - 22 cmEstimate: € 180 / 240 -
#107Een bronzen engel met donker patina en verguldsel op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van J. Pradier.
Ange en bronze à patine sombre et dorure sur socle en marbre noir. D'après une oeuvre de J. Pradier.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 240 / 360 -
#372Een carnavalskostuum: Barokke heer met driekantige steek/ piraat.
Un costume de carnaval : gentleman baroque au point triangulaire/pirate.No longer available -
#305Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 250 / 350 -
#109Herbert RoeHerenportret. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Portrait d'homme. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 44 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#267Een mosterdpotje van geslepen kleurloos kristal in zilveren montuur. Belgisch gekeurd, tweede gehalte (800/1000), maker F.D.
Un pot à moutarde en cristal incolore taillé dans une monture en argent. Poinçon belge, deuxième titre (800/1000), orfèvre F.D.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#365Capodimonte“Het ritje op de ezel”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit. Ontwerp van B. Merli.
The Donkey Ride. Un groupe de biscuits italiens multicolores. Design by B. Merli.No longer availableDim. b: 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#553Monique MuylaertEen modern kunstwerk van geglazuurd aardewerk in plexiglazen kastje. Gesigneerd.
Une pièce moderne en faïence émaillée dans une boîte en plexiglas. Signée.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#687Orrefors, SwedenTwee buisvormige kristallen designvazen in resp. rood en oranje. Beide gemerkt.
Deux vases tubulaires en cristal de couleur rouge et orange respectivement. Les deux marqués.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 35 / 45

