Similar lots by type
-
#209Een verguld houten trumeau in Louis-Philipestijl.
Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#16Een notenhouten psychespiegel met twee kleine laden.
Un miroir psyché en noyer avec deux petits tiroirs.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#279Een ovale spiegel in verguld houten lijst, versierd met een kuif van acanthusbladeren en bloemen.
Un miroir ovale dans un cadre en bois doré, orné d'un cimier de feuilles d'acanthe et de fleurs.No longer availableDim. 75 x 61 cmEstimate: € 80 / 100 -
#264Een paar spiegels van hout en plaaster in barokke stijl. Beschadiging.
Une paire de miroirs en bois et plâtre de style baroque. Dégât.No longer availableDim. 68 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#269Een spiegel in verguld houten lijst in Lodewijk XVI-stijl met een strik bovenaan.
Miroir de style Louis XVI dans un cadre en bois doré avec un nœud au sommet.No longer availableDim. Ø: 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#44Een spiegel in houten lijst met notenhoutfineer.
Un miroir dans un cadre en bois avec placage de noyer.No longer availableDim. 83 x 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#52Een spiegel in verguld houten lijst, versierd met barokke motieven.
Un miroir dans un cadre en bois doré, décoré de motifs baroques.No longer availableDim. 97 x 72 cmEstimate: € 100 / 150 -
#196Een indrukwekkende wandspiegel, rijkelijk uitgewerkt met vijf engelen en bloemen.
Un miroir mural impressionnant, richement décoré de cinq anges et de fleurs.No longer availableDim. 225 x 155 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#213Een eikenhouten spiegel met gesculpteerde bloemen en acanthusbladeren.
Un miroir en chêne avec des fleurs sculptées et des feuilles d'acanthe.No longer availableDim. 126 x 100 cmEstimate: € 250 / 400
Other lots in this auction
-
#290Twee verschillende 18 K geelgouden broches bezet met fijne pareltjes. Twee pareltjes ontbreken.
Deux broches différentes en or jaune 18 carats serties de perles fines. Il manque deux perles.No longer availableDim. 6,39 gEstimate: € 150 / 200 -
#133Louis VuittonUnisex schoudertas in donkerbruin leder met winkeltas.
Sac à bandoulière unisexe en cuir marron foncé avec cabas.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#268Twee massief zilveren pollepels, de ene met een Régencerand en met meesterkeur van Bonnevie, tweede gehalte, tijdperk Napoléon III, de andere in Empirestijl.
Deux louches en argent massif, l'une avec un bord Régence et une signature Bonnevie, second titre, époque Napoléon III, l'autre de style Empire.No longer availableDim. 418 g l: 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#689Een lot van vier Hemiksemse tegels met blauw en witte decors.
Un lot de quatre tuiles de Hemiksem en blanc et bleu.No longer availableDim. 15,5 x 15,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#345Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 1,53 gEstimate: € 200 / 300 -
#642Yves BrayerPeriod: 1907 - 1990“Paarden in een landschap” Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.
“Chevaux dans un paysage” Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 41 x 47 cmEstimate: € 50 / 70 -
#130Een halssnoer met kleine parels te herstellen en met een zilveren slotje bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.
Un collier de petites perles à restaurer et avec un fermoir en argent serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,35 ct.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#581Een lot van drie stuks Afrikaans ivoor, waarbij een bewerkte nijlpaardentand.
Un lot de trois pièces en ivoire africain, avec une dent d'hippopotame sculptée.No longer availableDim. l: 10 & 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#692P. Everaert à RhodeEen stoeltjesklok. Met slinger en gewichten. Gemerkt.
Une horloge de chaise. Avec pendule et poids. Marqué.No longer availableDim. l: 84 cmEstimate: € 80 / 120 -
#163“Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.
“Fille aux fleurs”. Statue en bronze patiné. Marque “Blondan”.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#352Een lot XVIIIe eeuws Delfts aardewerk, bestaande uit een vaasje, gemerkt van de Drie Klokken, een theepotje met bloemendecor en een geribd bordje.
Lot de poterie de Delft du XVIIIe siècle, composé d'un vase marqué des Trois Horloges, d'une théière à décor floral et d'une assiette nervurée.No longer availableDim. h: 15 & 14 cm, Ø: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#19Le Bas naar David Teniers. “3e Fête Flamande”. Gravure. In XIXde eeuwse lijst, kleine letsels.
Le Bas d'après David Teniers. 3ème Fête Flamande. Gravure. Dans un cadre XIXème, dégâts légers.No longer availableDim. 49 x 57 cmEstimate: € 80 / 120

