#195
Twee fijn gebeeldhouwde heiligenbeelden.
Deux saints finement sculptés.No longer availableDim. h: 41 & 43 cmEstimate: € 100 / 150 -
#81
Een handgeschilderd Grieks icoon. XIXe eeuw.
Une icône grecque peinte à la main. XIXème siècle.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#600Val Saint-Lambert
Zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.
#511
Glasservies van amberkleurig kristal.
#540
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.
#71
Een nucleaire controlebalk, gemonteerd op houten basis.
#109Gino MilaniPeriod: °1921
« Le Radet - Moulin de Montmartre ». Huile sur toile. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#331Western Germany
Een grote vaas van aardewerk.
Un grand vase en faïence.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 35 / 40 -
#119Hans KitslaarPeriod: °1944
“Meisje met muts”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fille au chapeau". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 160 / 200 -
#381
Een uniformpet van de Belgische garde civique. Omstreeks 1900.
Une casquette uniforme de la garde civique belge. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#585
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Lot de trois assiettes anciennes en faïence hollandaise, une à décor floral bleu et bord jaune, une d'après un exemple chinois et une à décor floral multicolore. Le dernier avec une fêlure capillaire.No longer availableDim. Ø 23 - 34Estimate: € 30 / 50