Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verguld houten trumeau in Louis-Philipestijl.

Een verguld houten trumeau in Louis-Philipestijl.

Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.
Dim. 140 x 90 cm
SKU: 2508200229.
Category: Spiegel.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #229
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #754

    Een mahoniehouten spiegel met ingelegde biesjes. XIXe eeuw.

    Miroir en acajou aux traits incrustés.
    No longer available
    Dim. 60 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #29

    Een spiegeltje in goudgepatineerde houten lijst.

    Petit miroir dans un cadre doré.
    No longer available
    Dim. 40 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #219

    Een verguld houten schouwspiegel met een acanthusblad in de kuif.

    Trumeau en bois doré coiffé d’une feuille d’acanthe.
    No longer available
    Dim. 182 x 100 cm
    Estimate: € 260 / 320
  • #714

    Een verguld houten butlerspiegel.

    Miroir sorcière en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #342

    Een wandspiegel met gestoken lijst in barokke stijl.

    Miroir à cadre sculpté de style baroque.
    No longer available
    Dim. 70 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #791

    Een kantelbare kamerspiegel met mahoniehoutfineer.

    Miroir de chambre pivotant en placage d’acajou.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #349

    Een rechthoekige spiegel in notenhouten lijst.

    Miroir rectangulaire à cadre en noyer.
    No longer available
    Dim. 62 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #699

    Een grote schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.

    Grand trumeau en chêne sculpté de style malinois.
    No longer available
    Dim. 207 x 121 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #704

    Een verguld houten butlerspiegel.

    Miroir de sorcière en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 66 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #414

    Een klein Venetiaans glazen kastspiegeltje.

    Petit miroir en verre de Venise formant cabinet à suspendre.
    No longer available
    Dim. 36 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #248

    Een lot zilver, bestaande uit (souvenir)lepeltjes, servetringen, serveerbestekken een handvat van een wandelstok.

    Lot d’argent comprenant cuillères de souvenir, anneau à serviettes, couverts de service, une manche de canne.
    No longer available
    Dim. 1006 gram Bruto
    Estimate: € 200 / 300
  • #687

    Een hoekkastje - barmeubel met roterend deurtje boven een lade.

    Petite encoignure servant à bar avec une porte tournante en dessus d’un tiroir.
    No longer available
    Dim. 98 x 58 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #425

    Een oude ronde wandklok. Met slinger en gewichten.

    Une vieille horloge murale ronde. Avec pendule et poids.
    No longer available
    Dim. 34 dia
    Estimate: € 40 / 50
  • #696

    Een halkapstok met parapluhouder en handschoenkastje.

    Porte manteaux avec bac à parapluies et coffret à gants.
    No longer available
    Dim. h: 191 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #212

    “Stadsgezicht bij kade.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Vue de ville au quai”. Huile sur toile. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #509

    Een zeefdruk met afbeelding van een cover van “Le Petit Vingtième”. Uitgegeven als decoratie voor “Le Petit Vingtième” (eetcafé Hergémuseum) te Louvain-La-Neuve, maar niet opgehangen wegens plaatsgebrek.

    Sérigraphie représentant une couverture du “Petit Vingtième”. Ed. pour la décoration du café du Musée Hergé à Louvain-la-Neuve. N’a pas servie par manque de place.
    No longer available
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #237
    Royal Doulton

    Een lot van zes polychroom porseleinen beeldjes van dames in jurk. Onderaan gemerkt.

    Lot de six statuettes en porcelaine polychrome représentant des femmes. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 13 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #480

    Twee verschillende te herstellen zakhorloges van zilver 800°%.

    Deux différentes montres de poches à réparer. Argent 800/1000.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #99

    Vier reproducties van botanische prenten, waarvan twee naar Redouté.

    Quatre reproductions de planches botaniques dont deux d’après Redouté.
    No longer available
    Dim. 34 x 24 & 38 x 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #755

    Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.

    Candélabre lourd en métal. Monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 140 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #159
    Jos Mertens
    Period: 1911 - 1964

    “Arabische scène met personages aan de thee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Scène arabe aux personnages prenant le thé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 98 x 77 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #732

    Een houten hoekkastje met één deur en één lade.

    Petite encoignure ouvrant à une porte et un tiroir.
    No longer available
    Dim. 105 x 73 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More