Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verguld houten trumeau in Louis-Philipestijl.

Een verguld houten trumeau in Louis-Philipestijl.

Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.
Dim. 140 x 90 cm
SKU: 2809210209.
Category: Spiegel.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #209
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #213

    Een eikenhouten spiegel met gesculpteerde bloemen en acanthusbladeren.

    Un miroir en chêne avec des fleurs sculptées et des feuilles d'acanthe.
    No longer available
    Dim. 126 x 100 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #269

    Een spiegel in verguld houten lijst in Lodewijk XVI-stijl met een strik bovenaan.

    Miroir de style Louis XVI dans un cadre en bois doré avec un nœud au sommet.
    No longer available
    Dim. Ø: 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #44

    Een spiegel in houten lijst met notenhoutfineer.

    Un miroir dans un cadre en bois avec placage de noyer.
    No longer available
    Dim. 83 x 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #16

    Een notenhouten psychespiegel met twee kleine laden.

    Un miroir psyché en noyer avec deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #279

    Een ovale spiegel in verguld houten lijst, versierd met een kuif van acanthusbladeren en bloemen.

    Un miroir ovale dans un cadre en bois doré, orné d'un cimier de feuilles d'acanthe et de fleurs.
    No longer available
    Dim. 75 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #212

    Een verguld houten schouwspiegel met een acanthusblad in de kuif.

    Trumeau en bois doré coiffé d’une feuille d’acanthe.
    No longer available
    Dim. 182 x 100 cm
    Estimate: € 260 / 320
  • #196

    Een indrukwekkende wandspiegel, rijkelijk uitgewerkt met vijf engelen en bloemen.

    Un miroir mural impressionnant, richement décoré de cinq anges et de fleurs.
    No longer available
    Dim. 225 x 155 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #52

    Een spiegel in verguld houten lijst, versierd met barokke motieven.

    Un miroir dans un cadre en bois doré, décoré de motifs baroques.
    No longer available
    Dim. 97 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #264

    Een paar spiegels van hout en plaaster in barokke stijl. Beschadiging.

    Une paire de miroirs en bois et plâtre de style baroque. Dégât.
    No longer available
    Dim. 68 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #125

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,88 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,88 ct.
    No longer available
    Dim. 11,13 g
    Estimate: € 1450 / 1550
  • #311
    Almazan

    Een verzilverd metalen kaarsenhouder met drie lichtpunten.

    Un candélabre en métal argenté avec trois bougeoirs.
    No longer available
    Dim. 47 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #681
    Schaub-Lorenz

    Een vintage draagbare radio, model Teddy 80. 1967.

    Une radio portable vintage, modèle Teddy 80. 1967.
    No longer available
    Dim. 19 x 23 x 6 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #203

    Eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Lodewijk XV.

    Armoire deux portes en chêne. Epoque Louis XV.
    No longer available
    Dim. 224 x 146 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #313
    Roger Leloup

    “Les aventures de Yoko Tsuno”. Ed. Dupuis (1972-2017). 27 albums. De eerste 7 softcover (slijtagesporen), de overige hardcover (als nieuw). Nrs 1 tot 28 (26 ontbreekt).

    “Les aventures de Yoko Tsuno”. Ed. Dupuis (1972-2017). 27 albums. Les premiers 7 softcover (usures), les autres hardcover (comme neuf). Nrs 1 à 28 (26 manque).
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #210

    Een zoetwater-parelhalssnoer en armband met amethist en zilveren sloten.

    Un collier et un bracelet de perles d'eau douce avec des serrures en argent et avec des améthystes.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 350
  • #677

    Drie stuks Keuls aardewerk, bestaande uit een kan, een kruik en een bierpul met tinnen deksel.

    Trois pièces de poterie de Cologne, composées d'une cruche, d'un pichet et d'une chope à bière avec couvercle en étain.
    No longer available
    Dim. h: 28 - 46 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #605

    Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

    Deux tapis orientaux en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 173 x 96 & 156 x 106 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #112

    “De conversatie bij het raam”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Opnieuw te vernissen.

    La conversation à la fenêtre. Huile sur panneau. XIXème siècle. A revernisser.
    No longer available
    Dim. 22 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #474

    Een handgeschilderd landschap op zijde. Chinees werk. Gesigneerd.

    Un paysage peint à la main sur soie. Travail chinois. Signé.
    No longer available
    Dim. 53 x 104 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #514

    Een paar grote bronzen tuinvazen in barokke stijl versierd met engelen en guirlandes.

    Une paire de grandes vasques en bronze de style baroque, ornées d’angelots et de guirlandes.
    No longer available
    Dim. 135 x 150 cm
    Estimate: € 5500 / 6000
  • #299
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    Een paar landschappen, olieverf op board. Beide gesigneerd.

    Un couple de paysages, huile sur panneau. Les deux signés.
    No longer available
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More