#252Albert Jaboneau
“Stoomschip op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#419
Rode Murano glaspasta vaas met gouden inclusies.
#484
#307
#451
Een Chinese porseleinen buikvaas met groen glazuur. Onderaan met Ming-merk.
Vase pansu en porcelaine de Chine de couleur verte. Une marque Ming sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 250 / 300 -
#356
#281
Een antieke Philips diaprojector in koffertje.
#685
Een vintage rond houten bijzettafeltje.
#4Julien Severin
#311
Een lot van twee kleine reliekhoudertjes en een groter reliekschrijn. XIXe eeuw. Pootje afgebroken. We voegen er een doosje met schildpad binnenin aan toe.
Lot de deux petits reliquaires et un plus grand reliquaire. XIXème siècle. Jambe cassée. Nous ajoutons une boîte avec une tortue à l'intérieur.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 35 / 50 -
Een paar geglazuurd aardewerken vazen.
#342Fr. Luyckx
« Dans » et « 't Bos 1/6 » deux gravures sur bois dont une peinte à la main avec mention de l'artiste au dos.No longer availableDim. 13,5 x 17,5 cm & 11,5 x 8,5 cmEstimate: € 30 / 50