Similar lots by type
-
#615
Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.
Lustre en laiton à abat-jour en verre taillé. Vers 1900.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 150/200 -
#401
Een lot van vijf ronde Arabische sierschotels van messing met verschillende gegraveerde decors.
Lot de cinq plats décoratifs arabes en laiton à différents décors gravés.No longer availableDim. Ø: 82 cmEstimate: € 80/100 -
#639
Een luchter met vijf dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre à cinq bras doubles, décoré de pendentifs en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200/220 -
#418
Een vierdelig Engels koffie- en theestel van tin (Brittania metal). Begin XXe eeuw. Op koperen dienblad. We voegen er een drie-armige kandelaar aan toe.
Un service à café et à thé anglais de quatre pièces en étain (métal Brittania). Début XXe siècle. Sur plateau en cuivre. Nous ajoutons un chandelier à trois bras.No longer availableDim. h: 15 - 27 cmEstimate: € 60/80 -
#732
Een paar driehoekige kandelaars van gedreven messing. Amsterdam, tijdperk art deco.
Paire de candélabres triangulaires en laiton repoussé. Amsterdam, période art déco.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 300/350 -
#743
Een grote messingen obus uit de Eerste Wereldoorlog. Gemerkt FN 1918.
Un grand obus en laiton de la Première Guerre mondiale marquée FN 1918.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 80/100 -
#343
Een lot van drie paar decoratieve smeedijzeren appliques.
Un lot de trois paires d'appliques décoratives en fer forgé.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#217
Een paar vergulde kandelaars, gedragen door bronzen moriaantjes op een marmeren zuiltje.
Une paire de bougeoirs dorés, soutenus par des landes en bronze sur une colonne de marbre.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 250/300 -
#391
Een paar gedraaid eikenhouten lampenvoeten.
Une paire de pieds de lampe en chêne tourné.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50/80 -
#449
Een opaalglazen olielamp met beeltenis van Napoleon.
Lampe à huile en opaline avec représentation de Napoléon I.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 40/60 -
#688
Een Vlaamse kroon van messing met acht lichtarmen.
Une couronne flamande en laiton à huit bras légers.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 60/80 -
#644
Een cilindervormige bronzen hanglantaarn, versierd met strikken.
Lanterne suspendue cylindrique en bronze décorée d'arcs.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 240/260 -
#718
Een Napoleon III hallantaarn, versierd met guirlandes en getooid met een adelaar. Met geslepen en gesatineerde coupe.
Lanterne de hall Napoléon III, décorée de guirlandes et ornée d'un aigle. Avec coupe taillée et satinée.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 100/120 -
#659
Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#751
Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
Une lampe design en métal avec trois abat-jour en verre blanc.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 40/50 -
#701
Een luchter met albasten coupe en vijf lichtpunten met bloemvormige glazen kapjes. Omstreeks 1900.
Un lustre avec coupe en albâtre et cinq points lumineux avec abat-jour en verre en forme de fleur. Vers 1900.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 200/300 -
#771
Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
Un lustre en laiton massif avec dix bras lumineux.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 25/35 -
#595
Een paar aluminium designlampvoeten.
Une paire de pieds de lampe design en aluminium.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 60/100 -
#342
Een paar metalen lampenvoeten, versierd met oude schoenleesten.
Paire de pieds de lampes en métal orné de formes de souliers anciennes en bois.No longer availableDim. h: 67 cm (m.k.)Estimate: € 100/120 -
#654
Een groen en goudgepatineerde luchter met zes lichtpunten en versierd met vrouwenfiguren en onderaan met een geslepen glazen coupe. Omstreeks 1900.
Lustre en vert et or avec six lumières et décoré de personnages féminins, le dessous avec coupe en verre taillé. Vers 1900.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 300/400 -
#622
Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.
Un lustre en bronze avec dix points lumineux et abat-jour en albâtre.No longer availableDim. Ø: 102 cmEstimate: € 200/300 -
#176
Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
Paire de lanternes en fonte et cuivre.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 1000/1200 -
#358
Een vol messingen kandelaar in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
Un chandelier en laiton de style baroque monté en lampe.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40/50 -
#183
Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Girandoles en bronze à six bras légers et décorées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200/220
Other lots in this auction
-
#410Rado
Een dameshorloge van zwart glazend keramiek en titanium. Model Jubilé. Met extra schakeltje.
Montre de dame en céramique noire et titane. Modèle Jubilé. Avec maillon extra.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#375
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,12 ct.No longer availableDim. 2,17 gEstimate: € 200/250 -
#112Alice ColinPeriod: 1878 - 1962
“Zicht op de Schuttershofstraat te Diest”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
Vue de la Schuttershofstraat à Diest . Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 60/80 -
#746
Een Engelse wandtafel van massief mahoniehout met tapse poten.
Console anglaise en acajou massif sur pieds gaines.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#473
Een lampenvoet van blauw crackleware.
Un pied de lampe en crackleware bleu clair.No longer availableDim. h: 34 cm (z.k.)Estimate: € 30/40 -
#164G. Lambert
“Schapen en kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Moutons et poulets . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 41 cmEstimate: € 150/250 -
#586
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 120/200 -
#758
Een vaas en een bonbonnière van Booms glas, waarbij de eerste met een handgeschilderd bloemendecor.
Vase et bonbonnière en verre de Boom, dont le premier avec fleurs peintes.No longer availableDim. h: 22 & 14 cmEstimate: € 50/80 -
#774Liebig.
Een chromo-album.
Un album aux chromos.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#699
Een Nepalese tangka op zijde.
Un tangka népalais sur soie.No longer availableDim. 40 x 32 cm (binnen) (90 x 65 cm (buiten)Estimate: € 80/100 -
#99Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
“Paardrijders Waasmunster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Cavaliers à Waesmunster . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 90/110 -
#440Casio & Rodania
Twee roestvrij stalen herenhorloges. Gedragen.
Deux montres homme en acieer inoxydable. Bien portées.No longer availableEstimate: € 100/150