Similar lots by type
-
#373
Een koperen plafonnière met glazen kap. Begin XXe eeuw.
Un plafonnier avec abat-jour en verre. Début XXième siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30/50 -
#705
Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.
Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200/300 -
#321
Een recente kopie van een Friese staartklok. Compleet.
Une copie récente d’une pendule murale frisonne. Complet.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 120/200 -
#91Junghans
Een pendule van messing en glas, model “ATO”.
Une pendule en laiton et verre, modèle “ATO”.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/80 -
#96
Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.
Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 200/300 -
#381
Een paar XIXe eeuwse kandelaars van vol messing.
Deux chandeliers du XIXième siècle en laiton massif.No longer availableDim. h: 45,5 cmEstimate: € 40/60 -
#624
Een staande klok van notenhoutfineer met zwartgelakte details. XIXe eeuw. Werkende staat. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule en placage de noyer aux détails noircis. XIXe siècle. En état de marche, avec balancier et poids.No longer availableDim. 220 x 50 cmEstimate: € 180/240 -
#830
Een staande klok in gebeeldhouwde eikenhouten kast, versierd met vogels en bloemen.
Horloge de vestibule en chêne sculpté décorée de fleurs det d’oiseaux.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 400/500 -
#389
Een koperen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.
Un lustre à cinq bras avec deux points lumineux à chaque bras.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#619Berthoud à Paris
Een staande klok met gebeeldhouwde kast, versierd met bladermotieven, bloemen en onderaan een pijproker. De kuif met een mannenprofiel. De wijzerplaat gemerkt.
Horloge de vestibule en chêne sculpté, gaine décorée de feuillages, de fleurs et présentant un fumeur de pipe vers le bas. Coiffé d’un profil d’homme. Marque sur le cadran.No longer availableDim. 248 x 70 cmEstimate: € 400/600 -
#316Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200/400 -
#101
Een lot van drie coupes in barokke stijl van brons en messing.
Un lot de trois coupes en bronze et laiton, style Baroque.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90/120 -
#291
“Greenwich clock”. Een notenhouten tafelklokje in gebeeldhouwde kast met geëmailleerde wijzerplaat.
”Greenwich clock”. Une pendule de table dans une armoire sculptée et cadran émaillé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60/100 -
#353
Twee verschillende koperen ezeltjes, waarbij één in Rococostijl.
Deux petits ânes en cuivre, dont un de style Rococo.No longer availableDim. h: 42 & 58 cmEstimate: € 30/50 -
#468Schmid Schatz West Germany
Drie verschillende tafelklokjes uit de jaren 50. Letsels.
Trois différentes pendulettes de table des années 50. Petits dégâts.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 50/100 -
#368
Een geelkoperen samovar, gemerkt Nizni-Novgorod 1896.
Un samovar en cuivre jaune, marque Nizni-Novgorod 1896.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 40/50 -
#531
Een art deco schouwpendule van arduin en onyx, versierd met twee herten van zamak.
Garniture de cheminée art déco en pierre de taille et onyx décorée de deux cerfs en régule.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 70/100 -
#351
Een halllantaarn in koper en paars glas. (een ruitje is los).
Une lanterne de couloir en cuivre et verre mauve. (un verre est détaché).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#392
Een gedreven koperen plaquette met voorstelling van Sint-Maarten. Gesigneerd Mécan.
Une plaquette en cuivre repoussé avec une représentation de Saint Martin. Signature: Mécan.No longer availableDim. Ø 75 cmEstimate: € 40/50 -
#384
Een Vlaamse van koper met acht lichtpunten en bovenaan een dubbele adelaar.
Un lustre flamand en cuivre à huit points lumineux et décoration d’un aigle double.No longer availableEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#267
“Justitia”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.
”Justitia”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 39,5 cmEstimate: € 120/200 -
#793
Een lot van drie kleurloze kristallen karaffen, waarbij één op voet.
Lot de trois carafes en cristal incolore dont une sur piédouche.No longer availableDim. h: 29 & 35 cmEstimate: € 100/120 -
#366
Oosters bidkleed van wol. Handgeknoopt. Enige randslijtage.
Un tapis de prière d’Orient en laine, nouée main. Usures au bords.No longer availableDim. 165 x 95 cmEstimate: € 40/50 -
#826
Een reeks van vijf antieke, rustieke stoelen.
Suite de cinq chaises rustiques.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#309Jan BazuinPeriod: 1930 - 2003
“Liggend naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nu couché”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 300/500 -
#582Alice Frey
“Stilleven met groenten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“Nature morte aux légumes”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#180
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 33,14 gEstimate: € 900/1000 -
#506
Een gefineerd bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken en een groen kalfslederen blad.
Bureau en placage de style anglais à deux caissons aux tiroirs. Tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 152 x 92 cmEstimate: € 200/260 -
#14Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Rotskust”. Olieverf op board. Toegeschreven aan.
”La côte rocheuse”. Huile sur carton. Attribué.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#722Henri Cassiers
“Molenlandschap”. Chromolitho. In de plaat gesigneerd. Ed. Blechinger & Leykauf, Vienna.
“Paysage au moulin”. Chromolitho. Signée dans la planche. Ed. Blechinger & Leykauf, Vienne.No longer availableDim. 40 x 62,5 cmEstimate: € 40/50 -
#441
Een sierkruik en een vaas van meerkleurig opaalglas.
Une cruche et un vase en opaline polychrome.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#20
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant van ± 0,10 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 100/150