Other lots in this auction
-
#626
Een notenhouten armstoel en een fauteuil in Lodewijk XVI-stijl. We voegen er een verguld voetenbankje aan toe.
Un fauteuil en noyer et un fauteuil de style Louis XVI. Nous ajoutons un pouf doré.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#537
Een zamakken schouwpendule in barokke stijl, versierd met gegraveerde arduinen plaquettes en bovenaan getooid met twee dobbelende soldaten.
Pendule de cheminée en régule de style baroque, ornée de plaques gravées en pierre bleue et surmontée de deux soldats jouant aux dés.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200/220 -
#430
Een Chinees juwelenkastje, versierd met jade plaquettes en met messingen beslag. Met slotje.
Une boîte à bijoux chinoise, décorée de plaques de jade et de garnitures en laiton. Avec serrure.No longer availableDim. 24 x 17 x 13 cmEstimate: € 120/140 -
#422
Een Ethiopische icoon, handgeschilderd op perkament.
Une icône éthiopienne, peinte à la main sur parchemin.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 60/100 -
#25
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,62 ct.No longer availableDim. 6,83 gEstimate: € 550/600 -
#661
“Les plus belles chansons”, “sprookjes en verhalen”, “de drie musketiers”. Een lot bestaande uit twee volledige stickerboeken een een ingebonden boek met oude kinderliedjes.
« Les plus belles chansons », « contes et histoires », « les trois mousquetaires ». Un lot composé de deux livres d'autocollants complets et un livre relié avec de vieilles chansons pour enfants.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#407
“Nel”. Een gepatineerd plaasteren hoofd. Onduidelijk signatuur onderaan. Naar een voorbeeld van Rik Wouters.
"Nel". Une tête en plâtre patiné. Signature peu claire en bas. D'après un exemple de Rik Wouters.No longer availableDim. 23,5 x 21,5 x 14,5 cmEstimate: € 40/50 -
#598
Een paar runderhorens op moderne metalen sokkel.
Une paire de cornes de boeuf sur un socle métallique moderne.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 40/60 -
#582Stefaan TesselyPeriod: °1933
“Vijverzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue sur l'étang". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 75/100 -
#419
Een ronde spiegel van verguld hout. Kuif versierd met bloemen.
Un miroir rond en bois doré. Coiffe orné de fleurs.No longer availableDim. Ø 48 cmEstimate: € 80/100 -
#92N. De Pondt
“Meer bij het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Lac près de la forêt". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 80 cmEstimate: € 100/160 -
#288
Een gietijzeren vogelbadje versierd met drinkende vogeltjes.
Bain d'oiseaux en fonte décoré d'oiseaux buveurs.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100/120