Other lots in this auction
-
#617
Een lange bajonet in lederen schede. Met serienummer.
Une longue baïonnette dans un fourreau de cuir. Avec numéro de série.No longer availableDim. L:53cmEstimate: € 70 / 80 -
#408
Theepotje van veelkleurig Chinees porselein versierd met een reiger. Omstreeks 1900.
Théière en porcelaine de Chine multicolore à décor d'un héron. Vers 1900.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#698Cosmos Meshed
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt met bloemendecor. Belgische productie.
Tapis en laine nouée mécaniquement à décor floral. Fabrication belge.No longer availableDim. 300 x 200 cmEstimate: € 20 / 30 -
#443
Een tulpenvaas van chinees blauw en wit porselein. Onderaan gemerkt.
Vase tulipe en porcelaine de Chine bleu et blanc. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160 / 180 -
#584Jan De Bruin
“In een vreemd bed”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd op 55 exemplaren buiten de plaat.
"Dans un lit étrange". Une lithographie. Signée et numérotée sur 55 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 50x35cmEstimate: € 40 / 60 -
#387
Een art deco pique-fleurs van geslepen kristal.
Un pique fleurs Art Déco en cristal taillé.No longer availableDim. h: 12 cm -
#119Hans KitslaarPeriod: °1944
“Meisje met muts”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fille au chapeau". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 160 / 200 -
#271villeroy & Boch
Een groot bord van meerkleurig aardewerk en een bierpul met een brandweerman in het decor.
Une grande assiette en faïence multicolore et une chope de bière avec un pompier dans le décor.No longer availableDim. h: 25 cm Ø 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#494Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992
“Weerspiegeling”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
"Réflexion". Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#646
Twee diverse notenhouten fauteuils in Lodewijk XV-en Lodewijk XVI-stijl. Met bruin leder en met tapisserie bekleed.
Deux fauteuils assortis en noyer de style Louis XV et Louis XVI. Avec cuir marron et tapisserie rembourrée.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#589
Een antieke Japanse houtsnede met verhaal.
Une gravure sur bois japonaise antique avec une histoire.No longer availableDim. 20 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#668
Een houten reisscribaan met lederen schrijfblad.
Un scriban de voyage en bois avec une surface d'écriture en cuir.No longer availableDim. 23 x 35 x 15 cmEstimate: € 80 / 100