#239Bogaert
“Frans dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#524Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#301
Een paar kleine antieke messingen schijfkandelaars.
#644
#282Burnett
“Straatzicht te Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#135
Een grote antieke reftertafel met bewerkte poten en smeedijzeren dwarsverbinding. Spaans werk, XVIIe eeuw.
Une grande table de réfectoire ancienne avec des pieds sculptés et une entretoise en croix en fer forgé. Travail espagnol, XVIIe siècle.No longer availableDim. 74 x 228 x 94 cmEstimate: € 400 / 600 -
Een armstoel met donkergroene fluwelen bekleding.
#274Frans van de Vonder
“Stilleven met eieren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#388
Een metalen fruitschaal op een schotel. De tweede gemerkt.
#41
Twee Art Deco bronzen damesprofielen op resp. arduinen en travertijnen sokkel.
#331
Un plateau de service ovale en acajou avec des bandes jaunes, époque Victoria. Ainsi qu'un porte-lettre en acajou plus récent.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#622David Hemadaze
"Composition". Huile sur toile. Signée et datée 1991 au dos.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 60 / 80