Other lots in this auction
-
#260
Een 18 K wit-en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,54 ct.No longer availableDim. 4,82 gEstimate: € 400/500 -
#592
“Lazare, Veni Foras.” Gravure naar P.P. Rubens. Boëtius à Bolsswert.
"Lazare, Veni Foras." Gravure d'après PP Rubens. Boetius à Bolsswert.No longer availableDim. 67 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#554
Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transition. Tablette en marbre. Début du XXe siècle. (marbre cassé).No longer availableDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 75/100 -
#568F. Dierickx
“Familie”. Een gesculpteerd houten beeld. Op onderzijde gesigneerd en gedateerd ‘68.
"Famille". Une statue en bois sculpté. Signée et datée '68 en bas.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120/140 -
#487
Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit een paar lange vaasjes, een klein vaasje, een penseelkokertje, een flesvaas, een kopje op schotel en een bekertje op schotel.
Lot en porcelaine de Chine bleue et blanche, composé d'une paire de vases longs, d'un petit vase, d'un étui à pinceaux, d'un vase bouteille, d'une tasse sur soucoupe et d'une chope sur soucoupe.No longer availableDim. h: 26 cm - 2 cmEstimate: € 100/120 -
#134
Een ingelijste XIXe eeuwse supraporta met een voorstelling van engeltjes in grisaille. Olieverf op doek.
Une supraporta encadrée du XIXe siècle représentant des anges en grisaille. Huile sur toile.No longer availableDim. 69 x 103 cmEstimate: € 200/240 -
#143Jean-Ossaye Mombur
“L’enfant retrouvé”. Een gepatineerd bronzen beeld. Met vermelding ‘Médaille Beaux-Arts 1881” en “Acquis par la ville de Paris”. Gesigneerd.
« L'enfant retrouvé ». Une statue en bronze patiné. Mentionné 'Médaille Beaux-Arts 1881' et 'Acquis par la ville de Paris'. Signée.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 850/1000 -
#31
Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900.
Une Vierge à l'Enfant en porcelaine de Bruxelles multicolore et dorée. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 75/110 -
#198Mignon
Een paar siervazen. Dècorè Limoges. Eén deksel beschadigd.
Une paire de vases décoratifs. Décoré Limoges. Un couvercle abîmé.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 120/200 -
#165
Een driedelig klokstel van meerkleurig geglazuurd aardewerk en verguld messing, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Garniture de trois pièces en faïence émaillée multicolore et laiton doré, composée d'une pendule de cheminée et de deux bougeoirs.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100/150 -
#692
Een luchter met kristallen pendeloques en vier lichtpunten.
Lustre à pendeloques en cristal et quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100/120 -
#9
Een stel gipsen kerstbeeldjes: Jezus in de kribbe, Maria, Jozef, os en ezel, drie herders, twee lammetjes, drie koningen en een engel.
Un ensemble de figurines de Noël en plâtre: Jésus dans la crèche, Marie, Joseph, bœuf et âne, trois bergers, deux agneaux, trois rois et un ange.No longer availableDim. 3-7cmEstimate: € 60/80