Similar lots by type
-
#907
Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.
Un coffre en chêne sculpté à couvercle.No longer availableDim. 45 x 43 x 43 cmEstimate: € 40 / 50 -
#227
Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
Une petite table à entretoise style Louis XV.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 180 / 220 -
#491
Afrikaanse wandelstok uit ebbenhout.
Une canne de marche en ébène africain.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 40 / 60 -
#107
Een gebeeldhouwde Christus. Gesigneerd: H De Roeck.
Un Christ sculpté. Signé: H. De Roeck.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#673
Een teakhouten tuinbank.
Un banc de jardin en teak.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#81
Een oude wandelstok met zilveren art nouveau handgreep.
Une ancienne canne, manche art nouveau en argent.No longer availableDim. l : 87 cmEstimate: € 100 / 120 -
#747
Een paar houten Art-Deco lampenvoeten.
Une paire de pieds de lampes en bois, Art Déco.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#66
Een donker notenwortelfineer bijzettafeltje met één lade.
Une petite table en bois de placage de ronces à un tiroir.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 65 / 75 -
#86
Een wortelnoten Art-Decotafeltje met drie verstrengelde poten en één lade.
Une petite table Art Déco en bois de ronce à trois pieds emmêlés et un tiroir.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 120 / 140 -
#419
Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
Un petit fût à bière de la Brasserie Moortgat à Breendonk.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#146
Een ronde tafel met roze marmeren blad in Louis XV stijl.
Une table ronde à tablette en marbre rose, style Louis XV.No longer availableDim. ø 88,5 cmEstimate: € 420 / 480 -
#456
Twee gesculpeerde houten piëdestals. Chinees werk. Eén beschadigd.
Deux piédestaux en bois sculpté. Travail chinois. Un avec dégâts.No longer availableDim. h: 64 & 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#910
Een voetbankje van kamelenleer en hout.
Un repose-pied en cuir camel et bois.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 30 / 35 -
#639
Een eikenhouten tweedeursbuffet met een lade bovenaan. Schuine hoeken, bolpoten vooraan toegevoegd. XVIIIde eeuw.
Une armoire à deux portes en chêne à tiroir au dessus.No longer availableDim. h: 160 x b: 120 cmEstimate: € 100 / 150 -
#113
Een paar gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten engelen. XVIIIe eeuw.
Une paire d’anges en bois sculptés polychromes. XVIIIème siècle.No longer availableDim. l: 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#649Chris MestdaghPeriod: °1959
Een lot van twee kleerkasten uit palissanderhout. Periode 1990. Een inbouwkast met twee legplanken en een gechromeerde stang en een vrijstaande kast op bolpoten voorzien van drie legplanken. Lacune aan inbouwkast.
Un lot de deux armoires en bois de palissandre. Période 1990.No longer availableDim. 245 x 82 x 72 / 178 x 50 x 50 cmEstimate: € 400 / 500 -
#148
Een meesterstuk in de vorm van een vrijstaande wenteltrap.
Une pièce de maître en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 150 / 170 -
#111
Een polychroom houten beeld van een ruiter.
Une statue en bois représentant un cavalier.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#153
Een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.
Une pièce de maître en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 130 / 150 -
#521
“Surrealistisch vrouwelijk naakt”. Een modern houten beeldhouwwerk.
”Nu féminin surréaliste”. Une sculpture en bois moderne.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#226
Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
Une petite table à entretoise style Louis XV.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200 / 220
Other lots in this auction
-
#598
Een moderne bronzen plak naar een werk van Modigliani.
Une plaque en bronze moderne d’après une oeuvre par Modigliani.No longer availableDim. h: 25 cm; b: 14 cmEstimate: € 120 / 140 -
#255
Een 18 karaats wit en geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,84 ct. ct.
Un bracelet en or blanc et jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,84 ct.No longer availableDim. 14,15 gEstimate: € 900 / 1000 -
#759
“Palace Laser”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Palace Laser”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 41 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#23Christofle France
Twaalf verzilverd metalen onderleggers versierd met met verschillende zilverkeuren.
Un lot de douze sous-verres en métal argenté, décorés de divers poinçons.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#762
Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 78 stuks.
Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 78 pièces au total.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#129
“Winters zicht op een havenstadje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue hivernal sur village portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#641
Een staande Boeddha van polychroom hout, versierd met spiegeltjes.
Bouddha debout en bois polychrome décoré de petites glaces.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 150 / 200 -
#877h: 10 cm, b 20 cm
Een pique-fleurs van blauw en wit Frans aardewerk. Gemerkt ‘A.K.’ onderaan.
Un pique-fleurs en faïence française bleue et blanche. Marque ‘A.K.’ en dessous.No longer availableEstimate: € 20 / 35 -
#517
Een Chinees porseleinen zalfpot met een huiselijke scène op het deksel. Onderaan gemerkt.
Un pot à pommade en porcelaine chinoise, scène domestique sur le couvercle. Marque sous la base.No longer availableDim. ø 18 cmEstimate: € 65 / 75 -
#78
Een porseleinen poppetje in een poppenwagen. Hendeltje van kap afgebroken.
Une poupée en porcelaine dans une poussette pour poupées. Le levier de la cape est cassé.No longer availableDim. Lengte wagentje: 37 cmEstimate: € 50 / 60 -
#423
Een lot van negen boeken:- “Erotic art of the masters”. Bradley Smith. - “ The complete book of Erotic Art”. Drs Phyllis and Eberhard Kronhausen.- “ De Hanze”. Albert d’Haenens, Mercatorfonds.- “ Joseph Lacasse. Par lui-même”. Mercatorfonds.- “Le Plafond de l’Opera de Paris”. Marc Chagall.- “Rik Poot, tentoonstelling , 10-17 okt. 1987 Antwerpen”- “Hieronimus Bosch”. Peter Ruyffelaere & Roger Marijnissen.- “Beeldhouwkunst uit de late middeleeuwen in de Nederlanden.”. Prof. Dr. F.W.S. van (..)
Un lot de neuf livres:- “Erotic art of the masters”. Bradley Smith.- “ The complete book of EROTIC ART”. Drs Phyllis and Eberhard Kronhausen.- “ De Hanze”. Albert d’Haenens, Mercator fonds.- “ Joseph Lacasse. Par lui-même”. Mercator fonds.- “Le Plafond de l’Opéra de Paris”. Marc Chagall.- “Rik Poot, tentoonstelling , 10-17 okt. 1987 Antwerpen”- “Hieronimus Bosch”. Peter Ruyffelaere & Roger Marijnissen.- “Beeldhouwkunst uit de late middeleeuwen in de Nederlanden.”. Prof. Dr. F.W.S. van T(..)No longer availableEstimate: € 45 / 50 -
#712
Een halfrond mahoniehouten bijzettafeltje met drie tapse poten. XIXe eeuw.
Une table demi-lune en acajou à trois pieds fuseaux. XIXème siècle.No longer availableDim. 70 x 83 cmEstimate: € 50 / 80