Similar lots by type
-
#908
Een sobere eikenhouten kapstok met zes hangers.
Un porte-manteau en chêne à six crochets.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 30/40 -
#876
Een étagère met getorste stijltjes en met een klapblad bovenaan.
Une étagère aux montants torsadés et abattant au dessus.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80/100 -
#673
Een paar Lodewijk XV fauteuils-à-la-Reine.
Une paire de fauteuils-à-la-Reine Louis XV.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#892
Een sobere antieke eikenhouten koffer.
Un coffre en chêne sobre. Antique.No longer availableDim. 34 x 73 x 47 cmEstimate: € 100/120 -
#896
Een paar notenhouten nachtkastjes in Lodewijk XVI-stijl met twee laden.
Une paire de tables de nuit en noyer style Louis XVI à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 100/120 -
#649
Een rechte secretaire van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade onder het grijs marmeren blad.
Un secrétaire droit en bois de placage Louis XVI à deux portes panneau sous une tablette rabattante et un tiroir sous la tablette en marbre.No longer availableDim. 150 x 100 x 50 cmEstimate: € 300/500 -
#385
Een eikenhouten koffer met gesculpteerde motieven op het front. XVIIIe eeuw. Slot recenter.
Un coffre en chêne, motifs sculptés sur la partie frontal. XVIIIème siècle. Fermoir plus récent.No longer availableDim. 52 x 112 x 53 cmEstimate: € 200/240 -
#886
Drie gigognetafeltjes in Lodewijk XV-stijl.
Trois tables gigognes, style Louis XV.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 30/50 -
#879
Een paar notenhouten armstoelen in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de fauteuils en noyer, style Louis XV.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#884
Een paar Lodewijk XV armstoelen met gevlochten zit en rug.
Une paire de fauteuils Louis XV, assises et dos cannés.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#106
Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Une table ronde en bois de placage sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. h: 78 cm Ø: 100 cmEstimate: € 40/60 -
#669
Een mahoniehouten demi-lune tafel met klapblad.
Une table demi-lune en acajou à tablette rabattable.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 100/120 -
#654
Een grote vierkante salontafel met verchroomde poten en met een marmeren blad (fossiele zeebodem). Modern.
Une grande table de salon carrée , pieds chromés et tablette en marbre (fossiles marins).No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 200/300 -
#909
Een sobere eikenhouten kapstok met zes messingen haken.
Un porte-manteau sobre en chêne à six crochets en laiton.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 30/50 -
#668
Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140/180 -
#684
Een rond bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl met twee uitschuifbare blaadjes, twee laden en een zwart marmeren blad.
Une petite table ronde, style Louis XVI à deux tablettes coulissantes, deux tiroirs et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 60/100 -
#663
Een bureau plat met notenhoutfineer in Chippendalestijl met vijf laden.
Un bureau en bois de placage de noyer, style Chippendale et à cinq tiroirs.No longer availableDim. 76 x 150 x 85 cmEstimate: € 200/240 -
#677
Een kleine mahoniehouten desserte met een lade onder het marmeren blad, waarin twee flessenkoelers.
Une desserte en acajou, tiroir sous la tablette en marbre, avec deux refroidisseurs à bouteilles.No longer availableDim. 68 x 70 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#659
Een verlengbare ovale tafel van mahoniehout met zes tapse poten. Met twee verlengbladen.
Une table ovale à allonges en acajou et six pieds fuseaux. Deux allonges.No longer availableDim. 143 x 112 cmEstimate: € 200/300 -
#664Chris MestdaghPeriod: °1959
Een lot van twee kleerkasten uit palissanderhout. Periode 1990. Een inbouwkast met twee legplanken en een gechromeerde stang en een vrijstaande kast op bolpoten voorzien van drie legplanken. Lacune aan inbouwkast.
Un lot de deux armoires en bois de palissandre. Période 1990.No longer availableDim. 245 x 82 x 72 / 178 x 50 x 50 cmEstimate: € 400/500 -
#882
Een rond houten barmeubeltje met beschilderde motieven in trompe-l'oeil.
Un petit meuble de bar en bois, rond, motifs peint en trompe-l’oeil.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 60/100 -
#679
Een directoire tafel van fruithout met een demi-lune klapblad.
Une table directoire en bois fruitier et tablette demi-lune.No longer availableDim. Ø: 103 cmEstimate: € 200/300 -
#704
Een renaissance zitbank van eikenhout.
Un banc Renaissance en chêne.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 120/200 -
#889
Een paar koperen bijzettafeltjes.
Une paire de petites tables en cuivre.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 50/70
Other lots in this auction
-
#624
“Hoeve bij Loosdrecht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening. Kleine beschadiging.
”Fermette à Loosdrecht”. Huile sur toile. Porte une signature. Petit dégât.No longer availableDim. 58 x 79 cmEstimate: € 500/700 -
#29
“De veehoeder”. Een vroeg XIXe eeuwse gravure.
“Le gardien de troupeau”. Une gravure, début XIXième siècle.No longer availableDim. 25,5 x 35 cmEstimate: € 30/50 -
#848
Een lot kunstboeken:- Walter Ponsaert Wit Zwart, 1991.- “Bewth - 15 onvoltooiden in foto” - Roeland Fossen. 2003.- “Associaties”. Camiel Van Breedam. Museum Tervuren, 1999.- “Maria Talaga” - Jan Fonce. Ed. Formart, 1990.- “Bob Bossche” - Remi De Cnodder. Ed. Adfrytising, 1994
Un lot de livres portant sur l’art:- Walter ponsaert Wit Zwart, 1991.- “Bewth - 15 onvoltooiden in foto” - Roeland Fossen. 2003.- “Associaties”. Camiel Van Breedam. Museum Tervuren, 1999.- “Maria Talaga” - Jan Fonce. Ed. Formart, 1990.- “Bob Bossche” - Remi De Cnodder. Ed. Adfrytising, 1994.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#625Hereke
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque en laine noué main.No longer availableDim. 251 x 174 cmEstimate: € 300/500 -
#439
Een paardenkoets met personages en een lampvoet met twee jongens bij een vijver van meerkleurig porselein.
Un carrosse à chevaux et personnages et un pied de lampe avec deux garçons près d’un étang en porcelaine polychrome.No longer availableDim. 21 en 18 cmEstimate: € 60/80 -
#741
Een sigarenkoker van bruin schildpad met een verguld Japans decor. Kleine letsels.
Un étui à cigares en tortue brune et décor japonais doré.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 30/50 -
#346
Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-inspiratie.
Un fauteuil sculpté, style inspiration Louis XVI.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#22Leon BruninPeriod: 1861-1949
“La lecture interrompue”. Een ets. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”La lecture interrompue”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 27 x 20,5.Estimate: € 30/40 -
#374Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Zicht op de Sint-Gummaruskerk te Lier. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur l’église Saint Gommaire à Lier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#759
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 45 cm.Estimate: € 60/100 -
#598
“Vogels in een bloeiende struik”. Een groepje van gesculpteerd jade op een houten sokkel. In een doos.
”Oiseaux et arbuste en floraison”. Un groupe en jade sculpté sur socle en bois. Dans une boîte.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80/100 -
#859
Een paar gefineerde Engelse bijzetmeubeltjes op wieltjes met een uitschuifbaar blad en een lade.
Une paire de petits meubles anglais en bois de placage, tablette coulissante et un tiroir.No longer availableDim. 61 x 46 x 46 cmEstimate: € 100/150