#549Een gebeeldhouwde middenstuk van een kast. 18de eeuws snijwerk met florale details en putto. Schade aan het voetje.
A sculpted centerpiece of a cabinet. 18th century carving with floral details and putto. Damage to the base.No longer availableDim. 115x11 cmEstimate: € 100 / 120 -
#454Hokusai Mangwa“Hokusai Mangwa”. Een lot van 3 Japanse houtsnedes op papier. Uit serie Hokusai Mangwa volume 11, gedateerd 1834.
#640Een 18 kt geelgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#317Een lot van drie aspergeschalen van polychroom aardewerk. Waaronder één gemerkt Sarreguemines.
A lot of three polychrome earthenware asparagus dishes. Including one marked Sarreguemines.No longer availableDim. 36 x 18, 34 x 26, 26 x 14 cmEstimate: € 40 / 80 -
#152Piet WillequetPeriod: 1880 - 1968“Sneeuwlandschap”. Schilderij olieverf op paneel. Gesigneerd.
#400Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
#440Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met twee zirkonen.
A pair of 18kt yellow gold earrings set with two zircons.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 200 / 250 -
#190Een 18 kt witgouden strikvormige broche.
An 18kt white gold bow-shaped brooch.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 180 / 250 -
#415TaschenEen lot van 12 kunstboeken uitgegeven door Taschen, bestaande uit; Monet - Karin Sagner-Düchtig, Hedendaagse Kunst - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.
A lot of 12 art books published by Taschen, consisting of: Monet - Karin Sagner-Düchtig, Contemporary Art - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.No longer availableEstimate: € 150 / 200