#356Een gebeeldhouwd notenhouten vierladenkastje in Lodewijk XV-stijl.
Meuble à quatre tiroirs en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. H:74cmEstimate: € 40 / 70 -
#344Een meerkleurig plaasteren missiespaarpot met knikkend hoofdje.
#508Een vaas van gekleurd Italiaans glas.
#142Albert Van DyckPeriod: 1902 - 1951“Moeder en kind”. Olieverf op board. Op de verso gesigneerd.
"Mère et l'enfant". Huile sur carton. Signé au verso.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 200 / 250 -
#31Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900.
#299Rik SlabbinckPeriod: 1914 - 1991“Polderlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage des polders". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 27 x 41 bcmEstimate: € 300 / 500 -
#671Een antiek juwelenkastje van glas en verguld messing.
#559Een regulateur met slinger van hout en glas met bovenaan gesierd met paard.
#191Een witgepatineerde gietijzeren vogelbadje versierd met drinkende vogels.
Bain d'oiseaux en fonte patinée blanche à décor d'oiseaux buveurs.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 120 / 140 -
#49M. Baume“Begijnhof.” Olieverf op doek.
« Béguinage ». Huile sur toile.No longer availableDim. 33,5 x 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#271villeroy & BochEen groot bord van meerkleurig aardewerk en een bierpul met een brandweerman in het decor.
Une grande assiette en faïence multicolore et une chope de bière avec un pompier dans le décor.No longer availableDim. h: 25 cm Ø 36 cmEstimate: € 40 / 50