Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verguld Thais Boeddhistisch hoofddeksel met glazen kraaltjes en spiegeltjes.

Een verguld Thais Boeddhistisch hoofddeksel met glazen kraaltjes en spiegeltjes.

Un casque bouddhiste thaïlandais doré avec des perles de verre et des miroirs.
Dim. h: 55 cm
SKU: 2709220528.
Auction day: 28 September 2022 19:00
Catalogue #528
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #356

    Een gebeeldhouwd notenhouten vierladenkastje in Lodewijk XV-stijl.

    Meuble à quatre tiroirs en noyer sculpté de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. H:74cm
    Estimate: € 40 / 70
  • #344

    Een meerkleurig plaasteren missiespaarpot met knikkend hoofdje.

    Une tirelire de mission en plâtre multicolore avec un enfant qui hoche la tête.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #508

    Een vaas van gekleurd Italiaans glas.

    Vase en verre italien coloré.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #126

    Een eikenhouten wandbureau, versierd met Lodewijk XV-motieven. Drie laden in de gordel met bronzen trekkers en het blad met parketwerk.

    Bureau mural en chêne, décoré de motifs Louis XV. Trois tiroirs en ceinture avec tirettes en bronze et le dessus en parquet.
    No longer available
    Dim. 160 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #142
    Albert Van Dyck
    Period: 1902 - 1951

    “Moeder en kind”. Olieverf op board. Op de verso gesigneerd.

    "Mère et l'enfant". Huile sur carton. Signé au verso.
    No longer available
    Dim. 43 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #31

    Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900.

    Une Vierge à l'Enfant en porcelaine de Bruxelles multicolore et dorée. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 28,5 cm
    Estimate: € 75 / 110
  • #299
    Rik Slabbinck
    Period: 1914 - 1991

    “Polderlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage des polders". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 27 x 41 bcm
    Estimate: € 300 / 500
  • #671

    Een antiek juwelenkastje van glas en verguld messing.

    Coffret à bijoux ancien en verre et laiton doré.
    No longer available
    Dim. 24 x 13 x 7,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #559

    Een regulateur met slinger van hout en glas met bovenaan gesierd met paard.

    Régulateur à pendule en bois et verre, décoré d'un cheval au sommet.
    No longer available
    Dim. h: 98 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #191

    Een witgepatineerde gietijzeren vogelbadje versierd met drinkende vogels.

    Bain d'oiseaux en fonte patinée blanche à décor d'oiseaux buveurs.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #49
    M. Baume

    “Begijnhof.” Olieverf op doek.

    « Béguinage ». Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #271
    villeroy & Boch

    Een groot bord van meerkleurig aardewerk en een bierpul met een brandweerman in het decor.

    Une grande assiette en faïence multicolore et une chope de bière avec un pompier dans le décor.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm Ø 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More