#268Toussi CourtEen paar grote aardewerken vazen met decors van wapenschilden. Eén met deksel.
#648BorsalinoEen herenhoed in perfecte staat. Met hoedendoos. Maat 7 1/4.
#232Jos DufourPeriod: 1896-1976“Hoeves in de winter”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met opdracht achteraan d.d. 1950.
"Fermes en hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et dédicacé au dos et daté 1950.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 100 / 150 -
#296Twee verschillende eikenhouten zeteltjes, bekleed met groen kunstleder.
Deux sièges en chêne différents, recouverts de cuir artificiel vert.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#518Een deels witgepatineerd houten masker met jute en touw.
#672Holmegaard, DenemarkenEen rookgrijs glazen designcoupe en een klein vaasje. Beide gemerkt. Ontwerp Per Lutken.
#457Een balustervaas van Nanking-aardewerk.
#189Vlaamse School“De start van de jacht met talrijke personages en dieren in een landschap”. Olieverf op doek. XVIIIde eeuw. Craquelé met lichte verfschade onderaan.
"Le début de la chasse avec de nombreux personnages et animaux dans un paysage". Huile sur toile. XVIIIème siècle. Craquelures avec légers dégâts de peinture en bas.No longer availableDim. 60 x 87 cmEstimate: € 200 / 300 -
#267Fischer, BudapestEen aardewerken sierjardinière met meerkleurige en vergulde decors. Onderaan gemerkt.
Jardinière d'ornement en faïence à décors multicolores et dorés. Marquée en bas.No longer availableDim. 15 x 32 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#346Een sobere grenenhouten bidstoel.
Une chaise de prière sobre en pin.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 25 / 35