Similar lots by type
-
#187
Een driedelig gekleurd glazen klokstel met messingen voet en monturen.
Une garnture de cheminée en verre coloré trois pièces avec base et montures en laiton.No longer availableDim. h: 46 & 39 cmEstimate: € 250 / 350 -
#301Jaeger - leCoutre
Een bureauklokje versierd met vergulde maanvissen in plexi.
Une pendule de bureau à décor de scalaires dorés en plexi.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 200 / 250 -
#684
Een smalle eikenhouten staande klok, versierd met uitgestoken rozetten. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat. XVIIIe eeuw.
Une horloge grand-père étroite en chêne, décorée de rosaces sculptées. Travail avec cadran en émail. XVIIIème siècle.No longer availableDim. H:212cmEstimate: € 60 / 100 -
#517
Een verguld zamakken pendule, bovenaan getooid met twee figuren. Kleine beschadiging onderaan. Op houten voetstuk.
Une pendule de cheminée en alliage de zinc doré, surmontée de deux personnages. Petits dégâts en bas. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#275
Een houten regulateur, versierd met sober inlegwerk.
Un régulateur en bois, décoré d'une marqueterie sobre.No longer availableDim. H:93cmEstimate: € 35 / 45 -
#265
Een Friese staartklok inclusief gewicht. Een kleine barst in het glas onderaan.
Une horloge à queue frisonne avec poids. Une petite fissure dans le verre en bas.No longer availableDim. l: 127 cmEstimate: € 120 / 200 -
#315
Een fraai versierde Zaanse klok. Compleet met gewichten.
Une horloge dite Zaanse klok joliment décorée. Complet avec poids.No longer availableDim. H:70cmEstimate: € 60 / 100 -
#168
Een cartelklok, bezet met schildpad en versierd met vuurverguld bronzen versieringen, zoals hermenhoofden, een arend, acanthusbladeren en een dansende putto. De gedreven en vergulde wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Op console. XIXe eeuw.
Une pendule de cartel, sertie d'écaille de tortue et ornée de décorations en bronze doré au feu, telles que des têtes d'hermes, un aigle, des feuilles d'acanthe et un putto dansant. Le cadran gaufré et doré à chiffres romains émaillés. Sur console. XIXème siècle.No longer availableDim. 57 cmEstimate: € 300 / 500 -
#537
Een zamakken schouwpendule in barokke stijl, versierd met gegraveerde arduinen plaquettes en bovenaan getooid met twee dobbelende soldaten.
Pendule de cheminée en régule de style baroque, ornée de plaques gravées en pierre bleue et surmontée de deux soldats jouant aux dés.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200 / 220
Other lots in this auction
-
#603
Houten vrouwenbeeld. Babuyu, Congo. Op natuurstenen voetstuk gemonteerd.
Statue en bois d'une femme. Babuyu, Congo. Montée sur un socle en pierre naturelle.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#27
Een gegoten kleurloos glazen ijsemmer met verguld montuur en leeuwenkoppen met ringen.
Un seau à glace en verre clair moulé avec des montures dorées et des têtes de lion avec des anneaux.No longer availableDim. 22cmEstimate: € 40 / 60 -
#441
Een celadon kleurige vaas van chinees porselein.
Vase en porcelaine de Chine couleur céladon.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 160 / 180 -
#264Trente
“Antwerps interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"L'intérieur anversois". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#514Robert Boudry
“Stilleven met bloemen, fruit en groenten”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs, fruits et légumes". Huile sur toile. Attribuée à, mais non signée.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 90 / 120 -
#377V Viners Ltd Silversmiths
Een paar verzilverd metalen kandelaars met drie lichtpunten.
Une paire de bougeoirs en métal argenté à trois points lumineux.No longer availableDim. h: 28/ 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#325
Een kleine gefineerde commode op tapse poten met vier laden, versierd met ingelegde boord. Een sierlijstje los.
Petite commode en placage sur pieds fuselés à quatre tiroirs, ornée de garnitures marquetées. Une baguette décorative détachée.No longer availableDim. 85 x 56 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#561
Een kleurloos geslepen kristallen vaas. Boheems.
Vase en cristal taillé incolore. Bohémien.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#527
Een verguld houten Thaise Boeddha.
Un bouddha thaïlandais en bois doré.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#533Val Saint-Lambert
Een paar gegoten kristallen vazen, paars in de massa. Beide gemerkt onderaan.
Une paire de vases en cristal coulé, violet dans la masse. Les deux marqués en bas.No longer availableDim. h 37 & 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#466
“Medal”. Een zwartlederen relax met drie standen.
"Médaille". Un relax en cuir noir à trois positions.No longer availableDim. H:116cmEstimate: € 80 / 120 -
#588
Een Duitse kunststoffen pop met wollenkleertjes. Medio XXe eeuw.
Une poupée en plastique allemande avec des vêtements en laine. Milieu XXe siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 150