Other lots in this auction
-
#612Marguérite Acarin AkarovaPeriod: 1904-1999“Compostitie met kat, vogels en vrouwenogen”. Olieverf op papier. Gesigneerd
Composition avec chat, oiseaux et yeux de femmes”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 83 x 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#61Een gegraveerde en verzilverde bronzen doos in de vorm van een zittende olifant. Cambodjaans werk.
Boîte en bronze ciselé et argenté en forme d'éléphant assis. Travail cambodgien.No longer availableDim. L. 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#99Rik Mulders“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la ferme d'hiver. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#163Capodimonte“Ploegende boer met ossenspan”. Een grote groep van meerkleurig biscuit op houten sokkel. Gesigneerd Maggione en gemerkt.
Laboureur avec des boeufs. Un grand groupe de biscuits multicolores sur un socle en bois. Signé Maggione et marqué.No longer availableDim. L. 84 cmEstimate: € 150 / 250 -
#538Een moderne vaas van deels geglazuurd Chinees aardewerk, versierd met ringen. Onderaan gemerkt.
Vase moderne en faïence de Chine partiellement glaçurée décoré d’anneaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#466Retay Arms Corp.Een luchtdrukgeweer. Model 135X. Kaliber 4.5mm. Lichte gebruikssporen.
Une carabine à air comprimé. Modèle 135X. Calibre 4,5 mm. Légères traces d'utilisation.No longer availableDim. l: 112 cmEstimate: € 100 / 120 -
#333Een lot doosjes, waarbij één van diverse mineralen, één van verzilverd metaal met gegraveerd decors, een verzilverd pillendoosje en een hartvormig doosje van tin.
Un lot de boîtes, une en minéraux divers, une en métal argenté avec des décorations gravées, une boîte à pilules en métal argenté et une boîte en étain en forme de cœur.No longer availableDim. b: 6 - 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#559Een moderne salontafel met metalen frame en twee glazen bladen.
Une table basse moderne avec structure en métal et deux plateaux en verre.No longer availableDim. 85 x 85 cmEstimate: € 80 / 100 -
#185Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
Une paire de boutons de manchette en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 15,69 gEstimate: € 470 / 550 -
#355Gebeeldhouwde notenhouten fauteuil à la Reine in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met zijde.
Fauteuil de style Louis XV en noyer sculpté à la Reine. Tapissé de soie.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 80 / 120 -
#539Een smeedijzeren tuinset, bestaande uit een rond tafeltje met twee vouwstoeltjes. 90 cm.
Un salon de jardin en fer forgé, composé d'une table ronde avec deux chaises pliantes. 90 cm.No longer availableDim. h: 75 cm Ø 78 cmEstimate: € 100 / 150 -
#68BurberryEen handtas met Schots ruitmotief, model ‘Nova Check’.
Un sac à main à carreaux écossais, modèle 'Nova Check'.No longer availableEstimate: € 80 / 120


