Similar lots by type
-
#747
Een paar Chinese muiltjes van messing met gegraveerd decor.
Une paire de mules chinoise en laiton et décor gravé.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 80/100 -
#798Escada
Een handtas van bruin leder.
Un sac à main en cuir brun.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#167Delvaux, Bruxelles
Een handtas van cognackleurig boxcalfleder. In stofzak en met certificaat.
Un sac à main en vachette de couleur cognac. Dans un sac anti-poussières et avec certificat.No longer availableEstimate: € 220/240 -
#847Bentley
Een zwart lederen reiskoffer.
Une valise en cuir noir.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 100/120 -
#151Louis Vuitton
Een pochette model “Milla Trunk”. Limited edition.
Une pochette modèle “Milla Trunk”. Edition limitée.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#323
Een lot van drie verschillende vintage handtassen.
Un lot de trois sacs à main vintage.No longer availableEstimate: € 65/80
Other lots in this auction
-
#385
Een eikenhouten koffer met gesculpteerde motieven op het front. XVIIIe eeuw. Slot recenter.
Un coffre en chêne, motifs sculptés sur la partie frontal. XVIIIème siècle. Fermoir plus récent.No longer availableDim. 52 x 112 x 53 cmEstimate: € 200/240 -
#763
Een lot van drie poppen, waarbij twee Thaise en één met porseleinen hoofdje.
Un lot de trois poupées, dont deux thaïs et une avec une tête en porcelaine.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30/50 -
#905
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#570
“Marilyn”. Een zeefdruk naar een werk van Andy Warhol. Uitgegeven bij Sunday B. Morning.
Une sérigraphie d’après une oeuvre par Andy Warhol. Édition par Sunday B. Morning.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 160/180 -
#549
“Abstracte compositie”. Gemengde techniek. Draagt een monogram.
”Composition abstraite”. Techniques mixtes. Porte un monogramme.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 100/150 -
#634
“Aziatisch landschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Rizek.
”Paysage asiatique”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘Rizek’.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200/250 -
#542
“Parijs in de winter”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Dubuc
”Paris durant l’hiver”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘Dubuc’.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 150/200 -
#721
Een paar schotels van Imariporselein.
Une paire de plats en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 40/60 -
#561
Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in cartouches.
Une paire de vases en porcelaine chinoise polychrome, décor de personnages en cartouches.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 100/120 -
#144Louis Waegemans
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
”Nature morte, fruits”. Huile sur toile. Signée. Début XXème siècle.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 160/200 -
#584
“Zonsopkomst”. Aquarel. Draagt een monogram: L.L. 73. Achteraan toeschrijving. Enkele vochtvlekjes.
”Crépuscule”. Une aquarelle. Porte un monogramme: ‘ L.L. 73. Dédicace au dos. Quelques taches d’humidité.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 150/200 -
#24Jan Muls (?)
“Duinbergen aan zee”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1946.
“Duinbergen sur Mer”. Huile sur papier. Signé et daté 1946.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 30/50