#386Een reeks van zes stoelen van gedraaid eikenhout met lederen bekleding.
Une série de six chaises en chêne tourné et revêtement en cuir.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#750Drie gigognetafeltjes van witgepatineerd hout met glazen blad.
Trois tables gigognes en bois à patine blanche et tablette en verre.No longer availableDim. b: 39 - 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#691Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd hout.
Une statue africaine représentant un ancêtre en bois sculpté.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 200 / 240 -
#187Conrad HoffPeriod: 1816 - 1883“Nachtelijke marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Marine nocturne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 34 cmEstimate: € 360 / 400 -
#56Een sobere eikenhouten salontafel.
#468Een reiswekkertje.
#216Een tweeledige vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren onder twee laden, versierd met gesculpteerde Lodewijk-XV-motieven. Bovenaan twee gevitreerde deuren met geslepen venstertjes.
Une vitrine à deux corps en chêne avec en dessous deux portes pleines sous deux tiroirs, décoration de motifs sculptés style Louis XV. La partie supérieure à deux portes vitraux à carreaux taillés.No longer availableDim. 218 x 135 x 56 cmEstimate: € 240 / 360 -
#495Een dubbelzijdig houten voorouderbeeld. Afrikaans werk.
#545Een gebeeldhouwd houten beeld van een biddende man. Laos.
Une statue en bois sculpté représentant un homme priant. Laos.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#483Een paar oude walrustanden. Eerste helft XXe eeuw.
Deux dents de morse anciennes. première partie XXième siècle.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 40 / 60