Similar lots by type
-
#675Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques
Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 150 -
#761Negen diverse rituele en andere messen. Afrikaans werk.
Neuf couteaux différents, quelques uns sont des couteaux de rituels.No longer availableEstimate: € 90 / 110 -
#595Een messingen kroonluchter met zes lichtpunten. Niet gemonteerd op elektriciteit.
Un lustre en laiton à six points lumineux. Pas de montage à l'électricité.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40 / 50 -
#465Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.
Une coupe en cristal taillé incolore avec douze petits bols assortis.No longer availableDim. h: 10 cm Ø 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#419Een grote diepe schaal en een asbak van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt Val St Lambert.
Un grand plat profond et un cendrier en cristal taillé incolore et vert. Marque Val St Lambert.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#459Een gedeelte glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 7 likeurglaasjes, 10 aperitiefglaasjes, 4 wijnglazen en 8 waterglazen. Val St. Lambert.
Une partie d’un service de verres en cristal comprenant 7 verres à liqueur, 10 verres à apéritif, 4 verres à vin et 8 verres à eau. Val St Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#444Gevarieerd lot met asbakken, doosjes enz. van porselein, kristal e.a. O.m. gemerkt van Val Saint-Lambert, Sèvres e.a.
Un lot comprenant des cendriers, petites boîtes. Porcelaine et cristal, quelques uns de la marque Val St Lambert.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#893Een vaas van kleurloos en mauve kristal. Italiaans werk.
Un vase en cristal incolore et mauve. travail italien.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#234“Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène de basse-cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#267Een bronzen girandole met zes armen en versierd met kristallen pendeloques.
Une girandole en bronze à six branches et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 180 -
#878Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 25 / 30 -
#625Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.
Un lustre en bronze à huit bras.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#281Een houten humidor met hygrometer.
Un humidor avec hygromètre.No longer availableDim. 35 x 19 x 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#243Een paar bronzen tafellampen.
Une paire de lampes de table en bronze.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 220 / 260 -
#642Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de candélabres en bronze style Louis XV.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 320 / 380 -
#605Een bronzen luchter met vier lichtpunten, getooid met bloemvormige glazen kapjes. Begin XXe eeuw.
Un lustre en bronze à quatre points lumineux, décoration de coupes en verre en forme de fleurs. Début XXème siècle.No longer availableDim. l: 108 cmEstimate: € 100 / 140 -
#751Een Oosterse juwelendoos in hout met koperbeslag.
Une boîte à bijoux orientale en bois, montures en cuivre.No longer availableDim. 32 x 22 cmEstimate: € 85 / 100 -
#470Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.
Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 40 / 60 -
#247Val St. LambertEen coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met etiket.
Une coupe en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et étiquette.No longer availableDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 300 / 360 -
#805Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.
Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 110 -
#535Val St. LambertEen karaf met drie glaasjes van gekleurd kristal.
Une carafe et trois verres en cristal de couleur.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#615Een Marie-Thereseluchter met acht lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre Marie Thérèse à huit bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#787Een oud Chinees geldstuk. Met inscripties.
Une ancienne pièce de monnaie chinoise, avec inscriptions.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#755Vierkante art deco luchter met een guirlandedecor. Metaal en gefumeerd glas. Met vier glazen lampenkapjes op de hoeken.
Un lustre carré Art Déco, décor de guirlandes. métal et verre fumé. Quatre capes en verre sur les coins.No longer availableDim. 44 x 44 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#401Een paar Afrikaanse boekensteunen van ebbenhout en ivoor. We voegen er een kleine ivoren buste aan toe. Art deco-inspiratie, eerste helft XXste eeuw.
Une paire de serre-livres en ébène et ivoire. Nous ajoutons un petit buste en ivoire.No longer availableDim. h: 17 & 7 cmEstimate: € 40 / 45 -
#269Emile Nelis“Stationstafereel.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Restauratie in het midden.
”Scène ferroviaire”. Huile sur toile. Signée. Restauration au milieu.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#782“Vlakken”. Moderne compositie.
”Surfaces”. une composition moderne.No longer availableDim. 48 x 57 cmEstimate: € 80 / 100 -
#241Een likeurkaraf in geslepen en gegraveerd kristal met zilveren montuur en zes kleine zilveren bekertjes, samen op verzilverd schaaltje van WMF.
Une carafe à liqueur en cristal gravé et taillé, montures en argent et six petits verres, le tout sur un petit plateau argenté WMF.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 160 / 180 -
#627Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#871Tinnen kandelaar in Renaissancestijl.
Un candélabre en étain, style Renaissance.No longer availableDim. H. 76 cmEstimate: € 20 / 30 -
#776Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
Un tapis ovale chinois en laine.No longer availableDim. 280 X 188 cmEstimate: € 40 / 60 -
#192M.J. L’Homme“Fond de Quarreux.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fond de Quarreux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 61 cmEstimate: € 300 / 400 -
#313“Twee jachthonden”. Een porseleinen groep, onderaan gemerkt Geha.
”Deux chiens de chasse”. Un groupe en porcelaine, marque sous la base, Geha.No longer availableDim. h: 25,50 x l: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#499“Menton. Stadzicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Filarski.
”Menton. Vue de ville”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Filarski.No longer availableDim. 34 x 29 cmEstimate: € 180 / 220 -
#385Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffier van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,30 ct. et d’un saphir de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 4,42 gEstimate: € 350 / 450 -
#800KaiserTwee vazen, een dekselvazen en een cachepot. Veelkleurig porselein met famille rose decor, decor Mandschu. Gemerkt.
Deux vases, un vase couvercle et un cache-pot. En porcelaine polychrome, décor famille-rose et décor Mandschu.No longer availableDim. H. 67 cm e.a.Estimate: € 100 / 120

