Similar lots by type
-
#246Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableEstimate: € 420 / 460 -
#733Cristal d’arquesEen glazenservies van kleurloos kristal. 37 stuks in drie modellen. In originele dozen.
Un service de verres en cristal incolore. 37 pièces en trois modèles. Emballages d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#796Een metalen kapstok met vijf haken en twee bronzen paardenkoppen als bevestigingspunten.
Un porte manteaux en métal à cinq crochets et deux têtes de chevaux comme points d’attaches.No longer availableDim. l: 117 cmEstimate: € 55 / 65 -
#904Een grote verzilverd koperen kandelaar als staande lamp.
Un grand candélabre en cuivre argenté monté en lampe.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80 / 100 -
#466Een paar voetbanken in metaal met lederen kussens.
Une paire de repose-pieds en métal avec coussins en cuir.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#188Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#253Een Marie-Thereseluchter met acht lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre Marie Thérèse à huit bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 240 -
#432Een vijfarmig koperen luchtertje.
Un petit lustre à cinq bras en cuivre.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#658Een cartooneske koe van zwartgelakt metaal.
Une vache cartoonesque en métal laqué noir.No longer availableDim. h: 42 cm; l: 52 cmEstimate: € 420 / 460 -
#653Een tuinbankje in wit metaal. schade.
Un banc de jardin en métal blanc. Dégâts.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#247Een mosterdpotje en een asbak van kleurloos kristal met zilveren monturen.
Un pot à moutarde et un cendrier en cristal incolore, montures en argent.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#891Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.
Une série de huit coupes à champagne en cristal incolore. Quelques petits dégâts au bords.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#747Een paar houten Art-Deco lampenvoeten.
Une paire de pieds de lampes en bois, Art Déco.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#267Muller Frères, LunevilleEen schemerlamp van meerkleurig gesatineerd glas en met smeedijzeren klemmetjes in de vorm van hulstbladeren. Gemerkt.
Une lampe en verre satinée et pinces en fer forgé en forme de feuilles de houx. Marque.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 180 / 240 -
#762Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 78 stuks.
Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 78 pièces au total.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#422Een vol messingen luchtertje met vijf lichtpunten in de vorm van olifantenkoppen.
Un petit lustre à cinq points lumineux en forme de têtes d’éléphants en laiton plein.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#442Een hallantaarn van messing met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.
Une lanterne de vestibule en laiton et une coupe en verre satiné.No longer availableDim. hoogte bol: 40 cmEstimate: € 200 / 250 -
#238Een paar kleurloos kristallen drageoirs met zilveren voet en dekselknop, getooid met een druiventros. Manco aan een voetje. Nederlandse keuren. 833‰. Jaarletter ‘I’ voor 1868.
Une paire de drageoirs en cristal incolore, pieds en argent et bouton de couvercle décoré d’une grappe de raisins. Manquement à un pied. Poinçons hollandais. 833 ‰. La lettre ‘I’ devant 1868.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#146Een ronde tafel met roze marmeren blad in Louis XV stijl.
Une table ronde à tablette en marbre rose, style Louis XV.No longer availableDim. ø 88,5 cmEstimate: € 420 / 480 -
#902Twee verschillende messingen kandelaars, waarbij één barokke en één gemonteerd als staande lamp.
Deux candélabres différents en laiton, dont un Baroque et un monté en lampe.No longer availableDim. h: 142 & 83 cmEstimate: € 40 / 60 -
#174Twee kleine koperen luchtertjes, versierd met glazen kraaltjes in drie niveaus.
Deux petits lustres, décorés de perles en trois niveaux.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#886Gaetano Sciolari, RomeEen vintage designluchter van chroom en email met negen lichtpunten.
Un lustre design vintage en chrome et émail à neuf points lumineux.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 40 / 50 -
#667Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#619Een bronzen luchter in Regencestijl met zes dubbele lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze style Régence à six doubles points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#92“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Doek in slechte staat.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Toile en mauvais état.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#520Een 18 karaats geel gouden armband.
Un bracelet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12,77 gEstimate: € 350 / 450 -
#462P. Smolders“Tamboer met papieren hoedje”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Tambourin, chapeau en papier”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 36 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#706HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 350 x 254 cmEstimate: € 200 / 240 -
#311Een zilveren kandelaar met keuren. M.J. van de maker en K van Krakau. 1920-1931.
Un candélabre en argent, poinçons M.J. du fabricant et K de Krakau. 1920 -1931.No longer availableDim. h: 33 cm 268,45 gEstimate: € 80 / 120 -
#662Paul JoostensPeriod: 1889-1960“Sirenes”. Een studietekening. Potlood op papier. Met atelierstempel.
”Sirènes”. Une étude. Crayon sur papier. Avec estampe d’atelier.No longer availableDim. 24 x 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#234Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#439Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.
Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#318Een siervaas van Saksisch porselein in rococostijl, versierd met een koppel met een geitje. Onderaan gemerkt. Eén hoofdje hersteld.
Un vase de décoration en porcelaine de Saxe, style Rococo, décoration d’un couple et une chèvre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#321Royal Zuid-HollandEen bol oorvaasje van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
Un vase à deux anses rond en faïence de Gouda. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#400Vijftien zilveren munten van 50 Frank. 835 ‰.
Cinq pièces en argent de 50 Francs. 835 ‰.No longer availableDim. 187,5 gEstimate: € 40 / 60 -
#859Een reeks van dertien moezelwijnglazen.
Une série de 13 verres à vin de la Moselle.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 15 / 20

