Similar lots by type
-
#747
Een paar houten Art-Deco lampenvoeten.
Une paire de pieds de lampes en bois, Art Déco.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#902
Twee verschillende messingen kandelaars, waarbij één barokke en één gemonteerd als staande lamp.
Deux candélabres différents en laiton, dont un Baroque et un monté en lampe.No longer availableDim. h: 142 & 83 cmEstimate: € 40/60 -
#667
Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#619
Een bronzen luchter in Regencestijl met zes dubbele lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze style Régence à six doubles points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#442
Een hallantaarn van messing met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.
Une lanterne de vestibule en laiton et une coupe en verre satiné.No longer availableDim. hoogte bol: 40 cmEstimate: € 200/250 -
#146
Een ronde tafel met roze marmeren blad in Louis XV stijl.
Une table ronde à tablette en marbre rose, style Louis XV.No longer availableDim. ø 88,5 cmEstimate: € 420/480 -
#267Muller Frères, Luneville
Een schemerlamp van meerkleurig gesatineerd glas en met smeedijzeren klemmetjes in de vorm van hulstbladeren. Gemerkt.
Une lampe en verre satinée et pinces en fer forgé en forme de feuilles de houx. Marque.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 180/240 -
#658
Een cartooneske koe van zwartgelakt metaal.
Une vache cartoonesque en métal laqué noir.No longer availableDim. h: 42 cm; l: 52 cmEstimate: € 420/460 -
#174
Twee kleine koperen luchtertjes, versierd met glazen kraaltjes in drie niveaus.
Deux petits lustres, décorés de perles en trois niveaux.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#891
Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.
Une série de huit coupes à champagne en cristal incolore. Quelques petits dégâts au bords.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#253
Een Marie-Thereseluchter met acht lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre Marie Thérèse à huit bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200/240 -
#432
Een vijfarmig koperen luchtertje.
Un petit lustre à cinq bras en cuivre.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#762
Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 78 stuks.
Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 78 pièces au total.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#422
Een vol messingen luchtertje met vijf lichtpunten in de vorm van olifantenkoppen.
Un petit lustre à cinq points lumineux en forme de têtes d’éléphants en laiton plein.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#886Gaetano Sciolari, Rome
Een vintage designluchter van chroom en email met negen lichtpunten.
Un lustre design vintage en chrome et émail à neuf points lumineux.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 40/50 -
#246
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableEstimate: € 420/460 -
#188
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500/600 -
#733Cristal d’arques
Een glazenservies van kleurloos kristal. 37 stuks in drie modellen. In originele dozen.
Un service de verres en cristal incolore. 37 pièces en trois modèles. Emballages d’origine.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#466
Een paar voetbanken in metaal met lederen kussens.
Une paire de repose-pieds en métal avec coussins en cuir.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#796
Een metalen kapstok met vijf haken en twee bronzen paardenkoppen als bevestigingspunten.
Un porte manteaux en métal à cinq crochets et deux têtes de chevaux comme points d’attaches.No longer availableDim. l: 117 cmEstimate: € 55/65 -
#238
Een paar kleurloos kristallen drageoirs met zilveren voet en dekselknop, getooid met een druiventros. Manco aan een voetje. Nederlandse keuren. 833‰. Jaarletter ‘I’ voor 1868.
Une paire de drageoirs en cristal incolore, pieds en argent et bouton de couvercle décoré d’une grappe de raisins. Manquement à un pied. Poinçons hollandais. 833 ‰. La lettre ‘I’ devant 1868.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200/300 -
#653
Een tuinbankje in wit metaal. schade.
Un banc de jardin en métal blanc. Dégâts.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#247
Een mosterdpotje en een asbak van kleurloos kristal met zilveren monturen.
Un pot à moutarde et un cendrier en cristal incolore, montures en argent.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 30/40 -
#904
Een grote verzilverd koperen kandelaar als staande lamp.
Un grand candélabre en cuivre argenté monté en lampe.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#712
Een halfrond mahoniehouten bijzettafeltje met drie tapse poten. XIXe eeuw.
Une table demi-lune en acajou à trois pieds fuseaux. XIXème siècle.No longer availableDim. 70 x 83 cmEstimate: € 50/80 -
#335Cartier
Een roestvrij stalen dameshorloge. Automatique.
Une montre pour dames en acier inoxydable. Automatique.No longer availableEstimate: € 800/1000 -
#271
Een vroeg XIXe eeuws goudweegschaaltje in een met gebrand decor versierd kistje. Zes gewichtjes manco. We voegen er een tweede XIXe eeuws kistje aan toe.
Une balance à or début XIXème siècle, décor brûlé sur le coffret. Six poids manquants. Nous ajoutons un deuxième coffret du XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#649Chris MestdaghPeriod: °1959
Een lot van twee kleerkasten uit palissanderhout. Periode 1990. Een inbouwkast met twee legplanken en een gechromeerde stang en een vrijstaande kast op bolpoten voorzien van drie legplanken. Lacune aan inbouwkast.
Un lot de deux armoires en bois de palissandre. Période 1990.No longer availableDim. 245 x 82 x 72 / 178 x 50 x 50 cmEstimate: € 400/500 -
#112Jacobs
“Pierrots”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pierrots”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 100/120 -
#391
Een paar messingen spiegels met art nouveau voet.
Une paire de miroirs, pieds Art Nouveau.No longer availableDim. h: 49,5 cmEstimate: € 80/120 -
#299Ida Vander Veken
“Marina met meeuwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine et mouettes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#695Dinh Van
Een zilveren ring. 925 ‰.
Une bague en argent 925 ‰.No longer availableDim. 9,47 gEstimate: € 40/80 -
#113
Een paar gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten engelen. XVIIIe eeuw.
Une paire d’anges en bois sculptés polychromes. XVIIIème siècle.No longer availableDim. l: 49 cmEstimate: € 100/150 -
#889
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30/40 -
#54
“Vaas met bloemen” Lithografie.
”Vase et fleurs”. Lithographie.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#752
“Model A”. Een poster naar een werk van Panamarenko.
”Modèle A”. Un poster d’après une oeuvre par Panamarenko.No longer availableDim. 41 x 28 cmEstimate: € 100/120