Similar lots by type
-
#391
Een lot rood koper, bestaande uit een doofpot, een waterketel, een braadslede met deksel en een beddenpan.
Lot de cuivre rouge comprenant un étouffoir, une bouilloire, une rôtissoire couverte et une chaufferette.No longer availableDim. h: 17 - 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#582
Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#362
Een reeks van zes aardewerken “Falasha”-figuren. Het grootste beeld gerestaureerd.
Suite de six figures “Falasha” en faïence. La plus grande restaurée.No longer availableDim. h: 17 & 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#607
Twee tuinbeelden, in de vorm van een rat met glas en een konijn met pijp.
Deux statues de jardin, l’une en forme d’un rat tenant un verre, l’autre d’un lapin tenant une pipe.No longer availableDim. h: 45 & 44 cmEstimate: € 300 / 320 -
#591
Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460 / 480 -
#583
“Meisje met vlinder”. Een klein gietijzeren tuinbeeld.
“Fille au papillon”. Sculpture de jardin en fonte.No longer availableDim. h:50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#601
“Koppel”. Een gietijzeren tuinbeeld.
‘Couple”. Sculpture de jardin en fonte.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 260 / 300 -
#198Mathurin MoreauPeriod: 1822 - 1912
Een bronzen damesbuste. Gesigneerd. Met rood marmeren sokkel.
Buste de femme en bronze. Signé. Sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 300 / 400 -
#238
“Moeder en kind”. Een houten beeld.
”Mère et enfant”. Une statue en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60 / 80 -
#734
“Vrouwelijk naakt”. Een plaasteren studie.
Nu féminin. Une étude en plâtre.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 50 / 80 -
#651Joris Buseyne
“Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#693
Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Candélabre d’église en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 180 / 220 -
#561
Een gietijzeren tuinbeeld in de vorm van een valk op een valkeniershandschoen.
Sculpture de jardin en fonte représentant un faucon sur un gant de fauconnier.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 220 -
#788
Een bureau-ensemble van messing, brons en zamak, bestaande uit een brievenhouder, kandelaar met luciferhouder, postzegeldoosje, borsteltje, een bel, een inktpot (beschadigd), een achthoekige vide-poche en een presse-papiers met roze marmer. Omstreeks 1900.
Garniture de bureau en laiton, bronze et régule, comprenant un porte-lettres, un bougeoir, un porte-allumettes, une boîte à timbres, une brosse, une sonnette, un encrier (dégât), un vide-poche octogonal et une presse-paper en marbre rose. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#623
“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
“Femme s’appuyant”. Sculpture en composite blanc.No longer availableDim. h: 32 x 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#682
Een balkvormig tuinornament van deels gepolijst graniet.
Ornement de jardin rectangulaire, partiellement en granit poli.No longer availableDim. 50 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#588
Een wit marmeren tuinvaas op grijs marmeren voet.
Vasque en marbre blanc sur base en marbre gris.No longer availableDim. h: 35 Ø 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#585
Een paar barokke vuurbokken van messing en smeedijzer. XIXde eeuw, deels XVIIde eeuw.
Paire de chenets baroques en laiton et fer forgé. XIXème siècle, en partie XVIIème siècle.No longer availableDim. H. 56 cmEstimate: € 180 / 240 -
#668
Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.No longer availableDim. h: 26 & 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#617
Een paar grote ijzeren wandlantaarns met muurbevestiging.
Paire de grandes lanternes murales en fer.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#611
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#681
Een Garuda van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost Azië.
Un Garuda en bois dur sculpté. Asie Sud-Est.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#744
Vijf gesculpteerde eendjes van verschillende soorten mineralen. Chinees werk.
Cinq petits canards en différentes sortes de minéraux. Travail chinois.No longer availableDim. l: 8 cmEstimate: € 40 / 50 -
#630
Een klapsecretaire in Hollandse stijl met drie laden onder het blad, versierd met bloemenmarqueterie.
Secrétaire à abattant de style hollandais ouvrant à trois tiroirs en dessous de la tablette et décoré aux fleurs marquetées.No longer availableDim. 100 x 113 x 52 cmEstimate: € 200 / 280
Other lots in this auction
-
#117
Een gekleurde en geslepen Boheems kristallen coupe op voet.
Coupe sur piédouche en cristal taillé de Bohème coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. h: 28 cm; Ø: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#79
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#171
Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
Paire de serre-livres en forme d’éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 460 / 500 -
#558
Een fijn gesculpteerde ivoren netsuke in de vorm van een pad met ratten, krekels en een schildpad. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Netsuké finement sculpté en forme d’un crapaud portant des rats, des sauterelles et une tortue. Signé.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#281Hermes, Paris
Een lederen heuptasje (11 x 14 cm), een paar dameshandschoenen en een lederen bandje. In doos.
Sac banane en cuir (11 x 14 cm), une paire de gants et une ceinture en cuir. Dans une boîte.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#424
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#474
“Rosa Molllissima” & “Rosa turbinata”. Twee reproducties naar Redouté.
“Rosa Molllissima” et “Rosa turbinata”. Deux reproductions d’après Redouté.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#600
Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à déux portes. XIXe siècle.No longer availableDim. 210 x 162 x 72 cmEstimate: € 150 / 250 -
#107
“Kantklosster”. Een gesculpteerd beeldje met benen gezicht.
“La dentellière”. Statuette en bois sculpté à visage en os.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#760
Een gefineerd mahoniehouten kaarttafeltje met vilten blad.
Table à jeux en placage d’acajou, tablette recouverte de feutre.No longer availableDim. 42 x 78 cmEstimate: € 50 / 80 -
#146
Een garderobe van notenfineer met een spiegeldeur en een lade.
Garde-robe en placage de noyer ouvrant à une porte au miroir et à un tiroir.No longer availableDim. 207 x 112 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#729Leonardo TorfsPeriod: °1927
“De kunstenaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“L’artiste”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60