Similar lots by type
-
#412Een in hoogte verstelbare kleedspiegel op voet met een lade in de entretoise
Un miroir vestimentaire réglable en hauteur sur pied et un tiroir dans l'entretoise.No longer availableDim. h: 166 cmEstimate: € 120 / 200 -
#239Een rechthoekige trumeauspiegel van goudgepatineerd hout.
Un trumeau rectangulaire en bois à patine dorée.No longer availableDim. 184 x 179 cmEstimate: € 120 / 200 -
#249Een butler-spiegel.
Un miroir majordome.No longer availableDim. ø 81 cmEstimate: € 160 / 180 -
#632Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
Un miroir rectangulaire avec encadrement en acajou.No longer availableDim. 93 x 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#634Een rechthoekige vergulde spiegel met barokke versieringen bovenaan.
Un miroir rectangulaire doré, décorations Baroque.No longer availableDim. 73 x 102 cmEstimate: € 180 / 220 -
#906Een mahoniehouten psyché met een lade. XIXe eeuw.
Un psyché en acajou à un tiroir.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#242Een grote schouwspiegel met vergulde rand.
Un grand miroir avec rebord doré.No longer availableDim. 118 x 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#391Een paar messingen spiegels met art nouveau voet.
Une paire de miroirs, pieds Art Nouveau.No longer availableDim. h: 49,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#197Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
Un miroir de cheminée, encadrement en bois doré.No longer availableDim. 142 x 90 cmEstimate: € 200 / 220
Other lots in this auction
-
#251Een lot zilver en verzilverd metaal, bestaande uit een zeilbootje, een lepeltje met ivoor, een suikertang, een potloodhoudertje, een broche, een ruikflesje, een vingerhoed, een stempel en een driedelig schrijfsetje in etui.
Un lot d’argent et métal argenté, comprenant un petit voilier, une petite cuillère avec de l’ivoire, une pince à sucre, un porte-crayon, une broche, un flacon, un dé de couture, un tampon et une garniture d’écriture en trois pièces dans un étui.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#279“Carte génerale des Bancs de Flandres”. Een XIXe eeuwse nautische kaart;
”Carte générale des Bancs de Flandres”. Une carte nautique du XIXème siècle.No longer availableDim. 71 x 109 cmEstimate: € 60 / 100 -
#847Theaterkijker, versierd met parelmoer op messing.
Une paire de lunettes de théâtre, décorations de nacre et de laiton.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#484Een meerkleurig porseleinen tazza in art-nouveaustijl.
Un tazza en porcelaine polychrome, style Art Nouveau.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 45 / 50 -
#243Een glazen kistje met zilveren monturen. Vermoedelijk Italiaans.
Un coffret en verre à montures en argent. Probablement italien.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#211Een lot zilveren bestekken met verschillende decors, waarbij ook enkele strooilepeltjes en een pollepel. Grotendeels Delheid, 800‰.
Un lot de divers couverts en argent à décors différents, entre autre des cuillères à saupoudrer et une louche. Le plupart Delheid, 800 ‰.No longer availableDim. 4510 gEstimate: € 800 / 1200 -
#544Mary Verloop VLB“Stilleven met tulpen.” Collage met papier en olieverf. Gesigneerd en gedateerd 1991.
”Nature morte, tulipes”. Collage de papier et peinture à l’huile. Signé et daté 1991.No longer availableDim. 48 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#234Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#648Een antieke gietijzeren haardplaat met een bloemenmand in reliëf
Un pare-feu antique en fer forgé, décoration de panier à fruits en relief.No longer availableDim. 54 x 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#734Vandercam“Stilleven met vissen”. plakkaatverf op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, poissons”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#216Een koppel waterdragers.
Un couple de porteurs d’eau.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 260 / 300 -
#525Een 18 karaats geel gouden ring bezet met parelmoer.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de nacre.No longer availableDim. 5,13 gEstimate: € 300 / 400

